Jagged Alliance Center - Forum

Nowy temat Ten temat jest zamknięty. Nie można w nim pisać ani edytować postów.  [ Posty: 63 ]  Przejdź na stronę   Poprzednia   1, 2, 3, 4, 5
Autor Wiadomość
aszek
Post : 12 maja 2010 15:00
Offline
Awatar użytkownika
Sierżant
Sierżant
  • Posty: 260
  • Dołączył: 13.11.2009


Skoro o turniejach między najmitami, to ja swojego czasu robiłem eliminację na wakaty :)
Jak się kasa już walała i nie było co z nią robić to zamawiałem najmitów hurtem.

Eliminację polegały na tym, że po zrobieniu save'a zatrudniałem potencjalnych kandydatów, po ich dostarczeniu, już na mapie dostawali broń ze skarbca (składu broni :P), po czym ustawiałem ich w pewnej odleglości (zwykle szerokości ekranu) i jednym najmitą strzelałem do drugiego/rzucałem granatem/trułem gazem musztardowym, po czym najmita do którego strzelano sam ripostował, i tak się automatycznie chłopaki wymieniali ogniem :P To dopiero turniej weryfikujący zdolności przetrwania, po moim 'szkoleniu', wyeliminowaniu całej konkurencji zwycieski najmita miał robotę :P

Wyników nie kwestionowałem (bez loada) i wkrótce ani AIM ani MERC nie miał nikogo wolnego na składzie.

Wiem... jestem sadysta - ale to były tylko pixele :D :D

_________________
Obrazek kogo by tu jeszcze sprać, no kogo... ? - Wojmił (brat księcia Mirmiła)


*
 
lukasamd
Post : 12 maja 2010 17:03
Offline
Pułkownik
Pułkownik
  • Posty: 5321
  • Dołączył: 31.05.2006


Dobra, skoro jest zainteresowanie to puchar będzie. Za kilka dni roześlę do użytkowników forum mailing, a i news będzie: może i inni się zdecydują wrócić do zabawy :)

@Olinka:
wszelkie zasady są opisane w pierwszym poście tego tematu, choć oczywiście i tak zostaną przedstawione ponownie.


*
  WWW
Olinka
Post : 12 maja 2010 19:02
Offline
Awatar użytkownika
Podporucznik
Podporucznik
  • Posty: 958
  • Dołączył: 26.08.2008
  • Skąd: A.I.M


lukasamd pisze:
Dobra, skoro jest zainteresowanie to puchar będzie. Za kilka dni roześlę do użytkowników forum mailing, a i news będzie: może i inni się zdecydują wrócić do zabawy :)

@Olinka:
wszelkie zasady są opisane w pierwszym poście tego tematu, choć oczywiście i tak zostaną przedstawione ponownie.
Dzieki, widziałam juz ;)

_________________
Pozdrawiam, Olinka

Moja mała "pasja"


*
 
Nowy temat Ten temat jest zamknięty. Nie można w nim pisać ani edytować postów. Przejdź na stronę   Poprzednia   1, 2, 3, 4, 5


cron