Jagged Alliance Center - Forum

Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 38 ]  Przejdź na stronę   Poprzednia   1, 2, 3  Następna
Autor Wiadomość
yahooo
Post : 11 lip 2008 22:01
Cytowanie selektywne Odpowiedz z cytatem
Offline
Awatar użytkownika
Kapral
Kapral
  • Posty: 46
  • Dołączył: 05.07.2008


fajny najemnik, często go miałem od początku, szkoda tylko że kłóci sie z rosyjskimi zabójcami.... :evil


*
 
Perry
Post : 24 wrz 2008 22:28
Cytowanie selektywne Odpowiedz z cytatem
Offline
Awatar użytkownika
Chorąży
Chorąży
  • Posty: 571
  • Dołączył: 09.09.2008
  • Skąd: Old York


lukasamd pisze:
Głos ma całkiem fajny, odzywki też nie najgorsze

No jak mogli zrobić z kogoś idiote jak nie z Gontarskiego. Mówi jak down, teksty też ma jak down.
Owszem do wywarzania drzwi sie nadaje, nazywam to - otwieranie zamków (ekspert).
Mimo, że jest rodakiem nie wezmę go za żadne skarby.
P.S. Jedyne co mi sie w nim podoba to to w jaki sposób trzyma karabin w pozycji stojącej, a do tego z kolei pasowałby tekst "czwórkami proszę". ;)

_________________
Obrazek
"Na jednego zwycięzcę przypada jeden przegrany"


*
 
Olinka
Post : 24 wrz 2008 22:37
Cytowanie selektywne Odpowiedz z cytatem
Offline
Awatar użytkownika
Podporucznik
Podporucznik
  • Posty: 958
  • Dołączył: 26.08.2008
  • Skąd: A.I.M


Wziełam go bo Polak ale podziekowałam jak mi wyskoczył z "Marią..."

_________________
Pozdrawiam, Olinka

Moja mała "pasja"


*
 
Loucipher
Post : 04 lis 2009 14:19
Cytowanie selektywne Odpowiedz z cytatem
Offline
Awatar użytkownika
Starszy kapral
Starszy kapral
  • Posty: 148
  • Dołączył: 16.08.2007


Szkoda tylko, że o ile na początku Steroid jest dość tani, o tyle jego cena po zyskaniu kilku poziomów rośnie do astronomicznych rozmiarów. Powyżej 6. poziomu nie opłaca się go trzymać...

_________________
Loucipher

"Fight for freedom, kill for cash, play for fun."


*
 
Stridingshadow
Post : 04 lis 2009 14:33
Cytowanie selektywne Odpowiedz z cytatem
Offline
Awatar użytkownika
Pułkownik
Pułkownik
  • Posty: 2260
  • Dołączył: 07.03.2009
  • Skąd: Bejrut


Loucipher pisze:
Szkoda tylko, że o ile na początku Steroid jest dość tani, o tyle jego cena po zyskaniu kilku poziomów rośnie do astronomicznych rozmiarów. Powyżej 6. poziomu nie opłaca się go trzymać...

Opłaca się, jest silny, zdrowy i dobrze strzela, jest świetnym mechanikiem. Jego jedyną wadą jest marna zwinność (ale i nad tym można popracować.
Steroid & Grizzly to dobry team, Grizzly taszczy swój karabin i granatnik p.panc, a Steroid taszczy swój karabin, zestaw narzędzi i amunicję do granatnika Grizzly'ego.
Jednym słowem, Steroid oprócz strzelca i technika jest też amunicyjnym. To ważna rola, szczególnie że podczas walki nie można korzystać z inwentarzu pojazdu i całą zapasową amunicję do broni ciężkiej trzeba nosić przy sobie.

_________________
Obrazek


*
 
Loucipher
Post : 04 lis 2009 15:18
Cytowanie selektywne Odpowiedz z cytatem
Offline
Awatar użytkownika
Starszy kapral
Starszy kapral
  • Posty: 148
  • Dołączył: 16.08.2007


Tylko pod tym warunkiem dałbym mu jeszcze 1-2 poziomy u siebie. Tylko po co trzymać bardzo drogiego muła?

_________________
Loucipher

"Fight for freedom, kill for cash, play for fun."


*
 
Stridingshadow
Post : 04 lis 2009 15:28
Cytowanie selektywne Odpowiedz z cytatem
Offline
Awatar użytkownika
Pułkownik
Pułkownik
  • Posty: 2260
  • Dołączył: 07.03.2009
  • Skąd: Bejrut


Loucipher pisze:
Tylko pod tym warunkiem dałbym mu jeszcze 1-2 poziomy u siebie. Tylko po co trzymać bardzo drogiego muła?

Bo w odróżnieniu od np. takiego Bull'a czy Razor'a, Steroid jest świetnym mechanikiem (ma speckę z elektroniki, bez tego naprawa sprzętu elektronicznego idzie jak krew z nosa) który naprawi każdą sztukę zdobycznego sprzętu, a także skutecznie ostrzela każdego atakującego żołnierza.
Uważam że najmując kogokolwiek powinniśmy starać się wykorzystać jego umiejętności (bo i tak za nie płacimy).
Jeżeli ktoś jest dobrym strzelcem to będzie wspomagał oddział skutecznym ogniem.
Jeżeli jest dobrym technikiem to naprawi co trzeba i otworzy każde drzwi.
Jeżeli ma sporo siły to może nosić kilka dodatkowych pocisków granatnikowych itp...
Osobiście nie potrafię grać bez Steroid'a. Od początku do końca spełnia moje wymagania.

_________________
Obrazek


*
 
lukasamd
Post : 04 lis 2009 16:17
Cytowanie selektywne Odpowiedz z cytatem
Offline
Pułkownik
Pułkownik
  • Posty: 5321
  • Dołączył: 31.05.2006


IMO mechanik z niego kiepski... może i przydaje się do naprawiania elektroniki, ale nie zamków / skrytek / itp - na jego miejsce stanowczo wolę Trevora, który przynajmniej nie wejdzie na leżącą przed nim minę bez wcześniejszego poinformowania mnie o jej istnieniu.

Dlaczego go przekreślam? Bo w wypadku wszystkich oryginalnych części Jaggedów i modów nie związanych z JA2 1.13 po prostu robi on za tragarza... co prawda może walczyć i to nawet nieźle, ale nie lubię wydawać kasy tylko na nośnik dodatkowego sprzętu dla trzonu oddziału... zawsze można np. zrezygnować z ochraniaczy na nogi, a wtedy każdy najemnik w oddziale ma kilka/kilkanaście % ekwipunku więcej do wzięcia. Poza tym jakoś nie przypadł mi go gustu jego charakter i odzywki, zaś fakt, że jest z Polski, nie ma dla mnie żadnego wpływu.


*
  WWW
Samir
Post : 04 lis 2009 21:28
Cytowanie selektywne Odpowiedz z cytatem
Offline
Awatar użytkownika
Starszy szeregowy
Starszy szeregowy
  • Posty: 26
  • Dołączył: 02.11.2009
  • Skąd: podkarpacie


Gdyby go Static przebijał w otwieraniu zamków to ba - zrozumiałbym. Jednak najsłabszy Barry (on również ma takie same skille jak Gontarski, bardzo wysoką inteligencje, dobre zręczności oraz parametry dodatkowe ogólnie lepsze niż on - cena ponad 2 x niższa od tego snajpera-tragarza) radził sobie z drzwiami budynków w drugim sektorze Omerty za przeważnie drugim trzecim. Jak Steroidowi udawało się wytrychem utworzyć za 4-5 to było dobrze. No oczywiście Bobby otwierał wszystko za pierwszym razem łomem ale wiązało sie to z tym że po takiej akcji drzwi nadawały się ledwo co na opał. Ale Arulco ciepły kraj więc dodatkowa klima się przyda.

Ja ostatnio bawię się takim składem tanich inteligentnych bolków i zobaczę co mi z tego wyjdzie ;) Gram sobie NPC, Steroidem, Buns, oraz Barrym i szczerze fajnie się gra. Na razie zbieram kapuchę i doświadczenie bo nie pójdę nimi jeszcze np. na Almę bo przy poziomie Wildfire-a nie wiem czy by doszli chociaż do pierwszych zasieków ale szybko sie uczą bo poza naszym rodakiem wszyscy mają inteligencje na wysokim poziomie i zakuwają wiedzę bardzo aktywnie.

PS. Pragnę przypomnieć jednak najważniejszą sprawę. Moje obserwacje i wnioski które tutaj wysuwam wynoszę z moda Jagged Alliance 2: Wildfire ! Wszelkie rozbieżności mogą być ewentualnie spowodowane modyfikowaniem statystyk w różnych wersjach i różnym poziomem trudności dlatego różnice zdań mogą mogą mieć stąd przyczynę.


*
 
Perry
Post : 10 lut 2010 07:13
Cytowanie selektywne Odpowiedz z cytatem
Offline
Awatar użytkownika
Chorąży
Chorąży
  • Posty: 571
  • Dołączył: 09.09.2008
  • Skąd: Old York


Tak jako ciekawostka. W CE bedzie mial zmienione umiejetnosci. Konkurencja dla Grunthera

_________________
Obrazek
"Na jednego zwycięzcę przypada jeden przegrany"


*
 
Olinka
Post : 10 lut 2010 11:31
Cytowanie selektywne Odpowiedz z cytatem
Offline
Awatar użytkownika
Podporucznik
Podporucznik
  • Posty: 958
  • Dołączył: 26.08.2008
  • Skąd: A.I.M


Perry pisze:
Tak jako ciekawostka. W CE bedzie mial zmienione umiejetnosci. Konkurencja dla Grunthera

i słusznie tez bym chciała miec dobrego polskiego najemnika ;)

_________________
Pozdrawiam, Olinka

Moja mała "pasja"


*
 
Cichacz_32
Post : 03 kwie 2010 08:04
Cytowanie selektywne Odpowiedz z cytatem
Offline
Starszy szeregowy
Starszy szeregowy
  • Posty: 16
  • Dołączył: 23.03.2010
  • Skąd: Cicha Wieś


Odkopie ten temat.

Ten najemnik jest gorszy niż Barry.

Mimo że jest polakiem to go nigdy nie biorę do składu.

_________________
"Frank Zappa and the Mothers
were at the best place around.
But some stupid with a flare gun
burned the place to the ground."
Smoke on the Water


*
 
Ormus n2o
Post : 03 kwie 2010 13:50
Cytowanie selektywne Odpowiedz z cytatem
Offline
Plutonowy
Plutonowy
  • Posty: 163
  • Dołączył: 10.10.2009


No cóż jeśli chodzi o walkę to nie wiem bo brałem go jedynie jako heavy support ale jeśli chodzi o noszenie amunicji czy naprawę to jest bardzo dobry. A strzelectwo też ma na tyle wysokie że się sam obroni.


*
 
Stridingshadow
Post : 03 kwie 2010 14:12
Cytowanie selektywne Odpowiedz z cytatem
Offline
Awatar użytkownika
Pułkownik
Pułkownik
  • Posty: 2260
  • Dołączył: 07.03.2009
  • Skąd: Bejrut


Ormus n2o pisze:
A strzelectwo też ma na tyle wysokie że się sam obroni.

Powiedziałbym, że poradzi sobie w większości sytuacji, nawet tych ofensywnych.
Ponadto Barry ma ten minus, że pływa stylem obuchowym (jak siekiera).

_________________
Obrazek


*
 
Pavcio
Post : 03 kwie 2010 16:33
Cytowanie selektywne Odpowiedz z cytatem
Offline
Awatar użytkownika
Sierżant
Sierżant
  • Posty: 252
  • Dołączył: 17.07.2007


U mnie standardowy czlonek druzyny. Lubie, go:
- bo Polak
- bo nie lubi Rosjan
- bo ma pi.rdolniecie w lapie
- bo ma zdrowia od cholery
- startuje z wystarczajacym strzelectwem
- nadaje ie do otwierania zamkow

Fakt, na poczatku boli troche niska zwinnosc, ale z czasem sie to wytrenuje do odpowiedniego poziomu. Inteligencja niewysoka, troche dluzej to srubowanie najemnika trwa, ale da sie rade. Obecnie gram w RR (opinie o modzie zapodam gdzie indziej, btw podoba mi sie), Steroid sobie radzi bez problemu, zwlaszcza ladnie obija pyski jak kogos dojedzie zza winkla. Jesli chodzi o charakter i odzywli- fakt, mniemanie zdeczka wysokie o sobie, ale jakos mi to nie przeszkadza, inni uwazaja go za idiote, kij z nimi, Steroid wazniejszy.


*
 
Nowy temat Odpowiedz w temacie Przejdź na stronę   Poprzednia   1, 2, 3  Następna


cron