Jagged Alliance Center - Forum

Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 17 ]  Przejdź na stronę   1, 2  Następna
Autor Wiadomość
Len
Post : 29 sty 2008 17:20
Cytowanie selektywne Odpowiedz z cytatem
Offline
Awatar użytkownika
Generał broni
Generał broni
  • Posty: 4003
  • Dołączył: 02.06.2006


Spokojnie, spokojnie bo mnie zadeptacie, jeszcze nie ma wywiadu :] Założyłem ten temat ponieważ Haydent zareagował takimi słowami na moje pytanie czy zgodzi się na wywiad:
Haydent pisze:
sure ! sounds great, id love the opportunity to answer some questions and make comments. (its good to hear its getting heard about and played)

I only speak english but you can translate it from there with my help if needed, is one of the tmo languages it will be in be english ?? it'd also be nice to open up another channel for feedback, suggestions etc.


Co oznacza, że wywiad będzie ;) Jednak chciałbym aby ten wywiad był inny niż pozostałe. Co będzie go różniło? Ano to, że pytania będą zadawane przez was. Możliwe, że w wywiadzie obok pytania będzie także wasz nick ale to się okaże ;)

Prosiłbym wszystkich o rzucanie pytań jakie chcielibyście zadać autorowi multiplayera do JA2. Liczę na waszą pomysłowość :)


*
  WWW
momo78
Post : 29 sty 2008 17:28
Cytowanie selektywne Odpowiedz z cytatem
Offline
Awatar użytkownika
Kapitan
Kapitan
  • Posty: 1415
  • Dołączył: 05.11.2007


moze co go skłoniło do zrobienia takiego multiplayera :P

_________________
I'm afraid.
I'm afraid, Dave.
Dave, my mind is going. I can feel it.
I can feel it. My mind is going. There is no question about it.
I can feel it. I can feel it. I can feel it.
I'm a... fraid.


*
 
nemrod
Post : 29 sty 2008 21:03
Cytowanie selektywne Odpowiedz z cytatem
Offline
Awatar użytkownika
Starszy chorąży
Starszy chorąży
  • Posty: 603
  • Dołączył: 28.07.2006


Ja rzuce takie pytania:

-czy jestes gotow skonczyc multiplayera, aby ujrzal swiatlo dzienne w ostatecznej postaci? Wiele osob poklada w twojej pracy duze nadzieje i z pewnoscia zdajesz sobie sprawe ze jestes troche "pod presja", bo wiele fanow JA na Ciebie patrzy.

-czy planujesz wprowadzic jeszcze jakies dotychczas nieznane opcje w multi, ktore urozmaicilyby rozgrywke?

_________________
.


*
 
lukasamd
Post : 30 sty 2008 16:15
Cytowanie selektywne Odpowiedz z cytatem
Offline
Pułkownik
Pułkownik
  • Posty: 5321
  • Dołączył: 31.05.2006


- czy multiplayer będzie wyposażony w jakąś oddzielną aplikację która pozwoli na wygodne zarządzanie grami w sieci?

- czy w przyszłości będzie możliwe uruchomienie serwera Jagged Alliance? Chodzi o serwer stały np. publiczny do krajowej ligi.

- co jest największym problemem w rozwijaniu tego moda?

- jak sądzisz, czy JA2 Multiplayer przyciągnie do Jaggedów graczy zupełnie nowych?


*
  WWW
Dalkar
Post : 30 sty 2008 20:38
Cytowanie selektywne Odpowiedz z cytatem
Offline
Starszy szeregowy
Starszy szeregowy
  • Posty: 24
  • Dołączył: 24.01.2008
  • Skąd: z południa


- w jaki sposób udało Ci się osiągnąć tak wspaniałą jakość i tak dużą stabilność pierwszych wersji moda?
( no chyba nikt mi nie powie, ze jak na alphę czy betę nie było bardzo dobrze )

- czy w pierwotnych założeniach modyfikacja miała prezentować coś takiego co nam już przedstawiłeś czy miała być dużo bardziej bogata?

- czy spodziewałeś się aż tak wielkich nadziei związanych z modem ze strony fanów JA?


*
 
Len
Post : 31 sty 2008 14:05
Cytowanie selektywne Odpowiedz z cytatem
Offline
Awatar użytkownika
Generał broni
Generał broni
  • Posty: 4003
  • Dołączył: 02.06.2006


Oj, co tak mało, dawajcie więcej. Teraz nikomu się nie spieszy bo każdy chciałby mieć już gotowe :P Muszę mieć przynajmniej 20 pytań, a w planach mam już 3 kolejne wywiady :]


*
  WWW
Dalkar
Post : 31 sty 2008 21:25
Cytowanie selektywne Odpowiedz z cytatem
Offline
Starszy szeregowy
Starszy szeregowy
  • Posty: 24
  • Dołączył: 24.01.2008
  • Skąd: z południa


Przynajmniej 20?? To sporo ...

No to proszę bardzo:

- czy razem z pełną wersją moda ujrzymy także inne bajery typu nowe bronie?

- czy masz zamiar dotrwać do samego końca czy robienie moda zaczyna być katorgą?

- czy po zakończeniu prac nad multiplayerem masz zamiar stworzyć jeszcze jakieś modyfikacje?

- jesteś maniakiem poświęcającym modowi cały wolny czas czy raczej skupiasz się na codziennych sprawach pracująckiedy masz siły i ochotę?

- Jak udało Ci się rozpracować JA ( naturalnie multiplayer ) samotnie podczas gdy wiele grup próbowało bezskutecznie?

- Czy jesteś skłonny pracować nad modem nawet po wydaniu ostatecznej wersji wydając patche jeżeli gracze dostrzegą jakieś błędy?

- czy zamierzasz ukryć w modzie jakieś niespodzianki, których odkrycie zajmie trochę czasu?

- co sądzisz o nadchodzącej kontynuacji serii JA?

- jaki element moda stworzony do tej pory sprawił ci najwięcej problemów?

- czy jesteś dumny z tego, że udało ci się coś co przed tobą nie udało się jeszcze nikomu?

i bonusowe :

- czy wiesz, ze Len chce cię zamęczyć kolejnymi 3 wywiadami?

P.s pytania dotyczą nie tylko moda bo sam autor też jest ważny :-)


*
 
Len
Post : 01 lut 2008 21:58
Cytowanie selektywne Odpowiedz z cytatem
Offline
Awatar użytkownika
Generał broni
Generał broni
  • Posty: 4003
  • Dołączył: 02.06.2006


Dalkar pisze:
- czy wiesz, ze Len chce cię zamęczyć kolejnymi 3 wywiadami?

Nie jego. Nie dałbym rady wymyślić pytania na 3 kolejne wywiady z tą samą osobą :]


*
  WWW
nemrod
Post : 02 lut 2008 00:55
Cytowanie selektywne Odpowiedz z cytatem
Offline
Awatar użytkownika
Starszy chorąży
Starszy chorąży
  • Posty: 603
  • Dołączył: 28.07.2006


Len pisze:
Nie dałbym rady wymyślić pytania na 3 kolejne wywiady z tą samą osobą :]


Nie martw sie, my Ci pomozemy :jupi: . Zreszta, jak Haydet bedzie tworzyl cos wiecej, to na pewno bedzie o co go pytac.

_________________
.


*
 
Len
Post : 04 lut 2008 13:37
Cytowanie selektywne Odpowiedz z cytatem
Offline
Awatar użytkownika
Generał broni
Generał broni
  • Posty: 4003
  • Dołączył: 02.06.2006


nemrod pisze:
Nie martw sie, my Ci pomozemy :jupi: . Zreszta, jak Haydet bedzie tworzyl cos wiecej, to na pewno bedzie o co go pytac.

Możliwe, ale ja się napracuję a nikt nie będzie czytał któregoś z kolei wywiadu z tą samą osobą :]


*
  WWW
Dalkar
Post : 04 lut 2008 13:48
Cytowanie selektywne Odpowiedz z cytatem
Offline
Starszy szeregowy
Starszy szeregowy
  • Posty: 24
  • Dołączył: 24.01.2008
  • Skąd: z południa


Heh - jak będą ciekawe to czemu nie?


*
 
Len
Post : 04 lut 2008 14:01
Cytowanie selektywne Odpowiedz z cytatem
Offline
Awatar użytkownika
Generał broni
Generał broni
  • Posty: 4003
  • Dołączył: 02.06.2006


Dalkar pisze:
Heh - jak będą ciekawe to czemu nie?

Problem w tym, że większość nawet nie przekona się czy jest ciekawe :P

Uwierzcie mi, piszę najróżniejsze artykuły i newsy już od 4 lat i to nie tylko na stronach związanych z Jagged Alliance. To wystarczająco dużo aby wyrobić sobie odpowiednie wyczucie co, jak, gdzie i kiedy ;)


*
  WWW
Dalkar
Post : 04 lut 2008 15:03
Cytowanie selektywne Odpowiedz z cytatem
Offline
Starszy szeregowy
Starszy szeregowy
  • Posty: 24
  • Dołączył: 24.01.2008
  • Skąd: z południa


Len ale widocznie nie wszystkich wszystko interesuje ale chyba warto się starać dla tych którzy docenią pracę czyż nie? Nawet jeżeli jest to "garstka" :) fan JA będzie czytał wszystko co mu wpadnie w ręce a ktoś kto tylko gra w JA od tak ... no cóż - raczej nie nalezą do społeczności i nie warto patrzeć tylko na nich :)

Np mój kumpel - gra bo nie ma co robić ale nie interesuje go ani fabuła ani nic w tym stylu. 0 klimatu - żal mi takich ludzi :D


*
 
Len
Post : 04 lut 2008 15:26
Cytowanie selektywne Odpowiedz z cytatem
Offline
Awatar użytkownika
Generał broni
Generał broni
  • Posty: 4003
  • Dołączył: 02.06.2006


Tak, masz rację. Ale mówisz tak jakby albo były 3 wywiady z Haydentem albo w ogóle. Do Haydenta pewnie w przyszłości powrócimy ale nie można raz za razem zajmować się tylko nim. Gwarantuję Wam, że kolejne wywiady będą równie ciekawe jeśli nie ciekawsze ;)


*
  WWW
Dalkar
Post : 04 lut 2008 16:24
Cytowanie selektywne Odpowiedz z cytatem
Offline
Starszy szeregowy
Starszy szeregowy
  • Posty: 24
  • Dołączył: 24.01.2008
  • Skąd: z południa


Ale ja nie mówię, ze tak ma być tylko ogólnie - ja bym z chęcią każdy przeczytał bez względu na to jakiego moda by dotyczył bo interesuje mnie scena JA. A to z 3 Haydentami pod rząd to tylko przykład :)


*
 
Nowy temat Odpowiedz w temacie Przejdź na stronę   1, 2  Następna


cron