Jagged Alliance Center - Forum

Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 1 ] 
Autor Wiadomość
SaviolaMaster
Post : 25 sty 2011 23:45
Cytowanie selektywne Odpowiedz z cytatem
Offline
Plutonowy
Plutonowy
  • Posty: 211
  • Dołączył: 23.12.2010


...temat przeniesiony po ponad tygodniu "bez rozgłosu" a tu jest chyba odpowiedniejsze miejsce.

Przeczytałem chyba wszystkie posty z działu Jagged Alliance 2 v1.13 na temat edytorów,błędów i masy innych rzeczy cieszę się że jest tyle udoskonaleń w drodze do realizmu i mam nadzieję że za dwa dni jak skończę wildfire to podołam instalacji tego oto moda i mam nadzieję że uda mi się zrobić hybrydę z wildfire(ze względu na to czego w samym JA2 brakuje) a jak nie to trudno. Moje pytanie jest natomiast odnośnie multiplayera.

Wyczytałem tylko że jest opcja kooperacji graczy.
Czy istnieje taka możliwość żeby zagrać z kimś w taką walkę jak samoobrona vs atakujące żołdaki?,wyjaśniam:
mamy przykładowo po 24 ludzi,ustawiamy sprzęt (dużo,mało) ewentualnie umiejętności (wysokie,średnie,niskie) i np. żeby ułatwić sprawę to każdy będzie miał taką samą nazwę i avatar(żołnierz) losowo ktoś może mieć LAWa czy moździerz i ewentualny pasek stanu całej drużyny czy coś ogólnie taka walka samoobrony z wrogiem tyle że po jednej stronie jest gracz a po drugiej drugi gracz, bądź ewentualnie na mniejszą skalę.
I od razu z miejsca pytanie co do awansu samoobrony,po walkach zdarza się że awansują oni na weterana(z niebieskiego ale i z zielonego) 1,2 czasami i 3 na jedną walkę.
Wie ktoś ile trzeba "expa" na awans?Lubię mieć weteranów ale nie wiem jak im pomóc w awansie.
Liczy się ilość zabitych,asyst,ilość trafień czy suma zadanych obrażeń???Head-shot daje więcej,celna seria,ładny strzał z LAWa/moździerza, celny rzut granatem????
Jest to jakoś liczone??
Dzięki za pomoc.

EDIT:

Żeby nie było, wyczytałem że można podobno zrobić coś takiego tylko że na mniejszą skale-a to nawet lepiej,więc uściślę pytanie następująco:
To co wyżej tyle że zamiast 24 10 (bo chyba tyle można max) i chodzi o wyjaśnienie jak to wygląda czyli jak się dobiera ludzi,sprzęt itp.
PS: dużo czytałem na temat nowego inventory i ocenię jak zagram w JA 2 v1.13.


Ostatnio zmieniony 25 sty 2011 23:48 przez SaviolaMaster, łącznie zmieniany 1 raz

*
 
Nowy temat Odpowiedz w temacie


cron