Jagged Alliance Center - Forum

Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 37 ]  Przejdź na stronę   Poprzednia   1, 2, 3  Następna
Autor Wiadomość
lukasamd
Post : 01 lis 2007 14:33
Cytowanie selektywne Odpowiedz z cytatem
Offline
Pułkownik
Pułkownik
  • Posty: 5321
  • Dołączył: 31.05.2006


Ja uważam że bardziej się przysłużę kiedy będę zgłaszał błędy w spolszczeniu (czyli czekam na full i to PL), mimo to betę ściągnąłem i zainstalowałem - widać to w temacie zgłaszania błędów ;) Więcej sektorów nie gram, czekam na pełną wersję.

Skoro jest temat to od razu napiszę - gra zapowiada się bardzo bardzo dobre ;) Przykład: nimacje na screenach to nie to samo co zobaczyć Jaggeda z postaciami wyglądającymi inaczej.


*
  WWW
Len
Post : 02 lis 2007 12:49
Cytowanie selektywne Odpowiedz z cytatem
Offline
Awatar użytkownika
Generał broni
Generał broni
  • Posty: 4003
  • Dołączył: 02.06.2006


Rain pisze:
Nie ma jak czekac na gotowca :ok: A pozniej sapac ze sa bledy :ok:

Uwierz mi, jeśli chcesz zagrać z zamiarem przejścia modyfikacji to lepiej zaczekać na gotową wersję. A jeśli dodatkowo nie zna się języka angielskiego to lepiej zaczekać na polską wersję ;)

Jako, że przygotowuję tłumaczenia - Gram w prawie wszystkie wersje beta modyfikacji, które obecnie wychodzą i naprawdę to nic miłego gdy w połowie gry dowiadujesz się, że twoje saevy nie są kompatybilne z nowszą wersją modyfikacji :]


*
  WWW
Rain
Post : 02 lis 2007 14:20
Cytowanie selektywne Odpowiedz z cytatem
Offline
Awatar użytkownika
Kapral
Kapral
  • Posty: 39
  • Dołączył: 19.09.2007
  • Skąd: Poland - Lodz


Beta jak sama nazwa wskazuje, jest wersja testowa w stopniu zaawansowanym i nie służy do CIESZENIA się grą tylko wychwytywania błędów.


*
  WWW
Len
Post : 02 lis 2007 20:30
Cytowanie selektywne Odpowiedz z cytatem
Offline
Awatar użytkownika
Generał broni
Generał broni
  • Posty: 4003
  • Dołączył: 02.06.2006


Rain pisze:
Beta jak sama nazwa wskazuje, jest wersja testowa w stopniu zaawansowanym i nie służy do CIESZENIA się grą tylko wychwytywania błędów.
To właśnie chciałem powiedzieć :P


*
  WWW
Nemeczek
Post : 16 lis 2007 20:10
Cytowanie selektywne Odpowiedz z cytatem
Offline
Awatar użytkownika
Starszy szeregowy
Starszy szeregowy
  • Posty: 17
  • Dołączył: 04.06.2007


Ej ludzie - wynajął ktoś Mike'a?? Poskakałem trochę na kodach po sektorach i tafiłem na niego w tym odpowiedniku Grumm i oprócz tego że ma świetnego guna to nic się nie dowiedziałem.. Jak
kliknę rekrutuj to powie "już ktoś mi płaci" i nic... To jest bug bety czy coś robię źle ??


*
 
Bartek0511
Post : 16 lis 2007 22:16
Cytowanie selektywne Odpowiedz z cytatem
Offline
Awatar użytkownika
Porucznik
Porucznik
  • Posty: 1043
  • Dołączył: 11.07.2006


Zajrzałem w plik z Mike-iem i doszłem do wniosku, iż trzeba:

- Zabić Joeya w RR będzie to Dr. Einar Rasmussen
- trzeba posiadać minimum 36 punktów dowodzenia


*
 
the_Scorpion
Post : 17 lis 2007 10:58
Cytowanie selektywne Odpowiedz z cytatem
Offline
Kapral
Kapral
  • Posty: 41
  • Dołączył: 21.05.2007
  • Skąd: Zurich


bartek0511

see the following record of the script, minimum 55 punktów dowodzenia is better than minimum 36, it will make Mike use better equipment (take items from locker)

by the way, it's advised to not kill dr. rasmussen yourself but have him killed by agent 47. it's a quest, so better don't just shoot dr. rasmussen. You can, but i wouldn't want you to do that. If all players know, i'll have to add a second trigger to the script that prevents this type of exploit ;-)


*
 
Nemeczek
Post : 17 lis 2007 13:12
Cytowanie selektywne Odpowiedz z cytatem
Offline
Awatar użytkownika
Starszy szeregowy
Starszy szeregowy
  • Posty: 17
  • Dołączył: 04.06.2007


Poszukałem trochę i znalazłem w dawnej cambrii Agenta 47 - nic mi nie powiedział ale obok w domku był jakiś Doc - zabiłem go i nic.... Poleciałem do dawnej Tixy i zabiłem uwięzionego doktorka i potem pogadałem z 47 i wyszedł za barierki... Dałem mu jakiś przedmiot "Box" od pierwszego doktora i dostałem za to jego Ballery... A Mike nic mi i tak nie powiedział...

Więc proszę kogoś aby wyłożył mi łopatologicznie co muszę zrobić aby go wynajać!!


*
 
Nemeczek
Post : 21 lis 2007 18:10
Cytowanie selektywne Odpowiedz z cytatem
Offline
Awatar użytkownika
Starszy szeregowy
Starszy szeregowy
  • Posty: 17
  • Dołączył: 04.06.2007


Ej no niech pomoże ktoś ;(


*
 
KaTTes
Post : 25 lis 2007 14:26
Cytowanie selektywne Odpowiedz z cytatem
Offline
Awatar użytkownika
Szeregowy
  • Posty: 7
  • Dołączył: 25.11.2007
  • Skąd: Handzland


Mając zajęte 4 kopalnie Mike mówi mi żebym zabił jego sobowtóra i znalazł dr. Rasmussena.
Szkopuł w tym, że tego doktorka znalazłem znacznie wcześniej (mając 2 kopalnie) i odprowadziłem go do doktora w dawnej cambri, pogadali sobie, dali mi jakiś box i uciekli z miasta. Agent 47 nie mówi mi nic nowego i dalej stoi w miejscu niedostępnym, abym mógł mu coś dać. Więc jak mam wynająć Mike skoro doktora już nie ma ??

Aha, ze wszystkimi rozmawiam Gusem, Lenem, Ilią lub Iriną, którzy mają dużo pkt. dowodzenia.


*
 
lukasamd
Post : 25 lis 2007 17:02
Cytowanie selektywne Odpowiedz z cytatem
Offline
Pułkownik
Pułkownik
  • Posty: 5321
  • Dołączył: 31.05.2006


A nie lepiej poczekać na final PL a nie narzekać że teraz coś nie idzie tak jak powinno? :P


*
  WWW
snick
Post : 27 lis 2007 09:13
Cytowanie selektywne Odpowiedz z cytatem
Offline
Awatar użytkownika
Starszy chorąży sztabowy
Starszy chorąży sztabowy
  • Posty: 686
  • Dołączył: 17.07.2006
  • Skąd: Zabrze


Wersja beta jest chyba po to, by wychwytywać błędy... Więc to raczej dobrze, że gracze narzekają, bo może dzięki temu w wersji final nie będą mieli do tego powodu... :P


*
  WWW
Len
Post : 27 lis 2007 15:34
Cytowanie selektywne Odpowiedz z cytatem
Offline
Awatar użytkownika
Generał broni
Generał broni
  • Posty: 4003
  • Dołączył: 02.06.2006


Tak, a nie że wszyscy czekają na finalną wersję spolszczenia po to, by uniknąć błędów :P Problem w tym, że jeśli tak wszyscy będą czekać to finalna wersja może nigdy nie powstać :]


*
  WWW
Bartek0511
Post : 27 lis 2007 19:37
Cytowanie selektywne Odpowiedz z cytatem
Offline
Awatar użytkownika
Porucznik
Porucznik
  • Posty: 1043
  • Dołączył: 11.07.2006




*
 
Nemeczek
Post : 06 kwie 2008 12:58
Cytowanie selektywne Odpowiedz z cytatem
Offline
Awatar użytkownika
Starszy szeregowy
Starszy szeregowy
  • Posty: 17
  • Dołączył: 04.06.2007


Hy, wie kto ktoś kiedy będzie pełna stabilna wersja??


*
 
Nowy temat Odpowiedz w temacie Przejdź na stronę   Poprzednia   1, 2, 3  Następna