Jagged Alliance Center - Forum

Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 102 ]  Przejdź na stronę   Poprzednia   1 ... 3, 4, 5, 6, 7  Następna
Autor Wiadomość
Len
Post : 08 paź 2008 16:49
Cytowanie selektywne Odpowiedz z cytatem
Offline
Awatar użytkownika
Generał broni
Generał broni
  • Posty: 4003
  • Dołączył: 02.06.2006


Dzień bez problemów, dniem straconym - Renegade Republic
Niedawno informowaliśmy Was, iż proces tłumaczenia gry Jagged Alliance 2: Renegade Republic został zakończony. Na dziś mamy dwie wiadomości: dobrą i złą. Dobra jest taka, że zostało już ukończone całe spolszczenie RR. Jednak zanim przejdziemy do złej wiadomości, małe wyjaśnienie. Modyfikacja bazuje na JA2 1.13. Aby mogła być w 100% po polsku i z działającymi polskimi znaczkami, potrzebne jest spolszczenie 1.13. A to, nie współpracuje z Renegade Republic.

Problem rozwiązuje Fyfek, nasz specjalista od polskich znaczków i (teraz już) nie działającego 1.13 ;-) Wszystko w jego rękach, miejmy nadzieję, że praca nie pójdzie na marne, a sama modyfikacja zacznie działać niesprawiając żadnych problemów :-) O rozwiązaniu problemu na pewno Was poinformujemy wraz z ujawnieniem ostatecznej daty premiery.

Korzystając z okazji. Nasz team wzbogacił się o dwie osoby: Froggie i Lynx. Obaj zajmują się programowaniem, a z serią Jagged Alliance do czynienia mają nie od dziś. Już niedługo ujawnimy ostateczną ilość członków.


*
  WWW
lukasamd
Post : 08 paź 2008 18:01
Cytowanie selektywne Odpowiedz z cytatem
Offline
Pułkownik
Pułkownik
  • Posty: 5321
  • Dołączył: 31.05.2006


Ehrrrrr :evil wy to naprawdę macie jakiegoś pecha z tym Renegade Republic... mam nadzieję, że problem zostanie rozwiązany, po tak długim oczekiwaniu nie chciałbym dostawać półproduktu...


*
  WWW
Len
Post : 09 paź 2008 12:15
Cytowanie selektywne Odpowiedz z cytatem
Offline
Awatar użytkownika
Generał broni
Generał broni
  • Posty: 4003
  • Dołączył: 02.06.2006




*
  WWW
Popers
Post : 09 paź 2008 16:03
Cytowanie selektywne Odpowiedz z cytatem
Offline
Awatar użytkownika
Starszy chorąży
Starszy chorąży
  • Posty: 596
  • Dołączył: 31.01.2007


No, szkoda. Jak teraz przeglądam ile ton tekstu przerobiłem, to aż mi szczena opada i chciałoby się w końcu mieć za sobą...


*
 
Len
Post : 09 paź 2008 21:32
Cytowanie selektywne Odpowiedz z cytatem
Offline
Awatar użytkownika
Generał broni
Generał broni
  • Posty: 4003
  • Dołączył: 02.06.2006


No Popers, prawdziwy rekordzista jesteś :) W IS byli już ludzie bardzo pracowici ale większość zaczynała się szybko nudzić. Popers utrzymuje stałe, bardzo dobre, tempo już prawie półtora roku. Nie zdziwcie się jak kiedyś w jakimś Techlandzie czy CD projekcie będzie ;)

Edycja:
Wiadomość z ostatniej chwili - dostałem od Fyfka na nowo przekompilowany plik spolszczenia 1.13. Jak na razie - żadnych problemów. Trzymajcie kciuki, jeśli nic nie wyskoczy to możecie już instalować JA2 ;)


*
  WWW
Len
Post : 14 paź 2008 11:02
Cytowanie selektywne Odpowiedz z cytatem
Offline
Awatar użytkownika
Generał broni
Generał broni
  • Posty: 4003
  • Dołączył: 02.06.2006


Renegade Republic PL jeszcze w tym tygodniu!
Cytuj:
Chwila przepowiadana i przekładana. Od niemal 10 miesięcy zapowiadaliśmy datę premiery oraz pierwsze zdjęcia. Początkowo zniechęciło nas małe zainteresowanie, później mnożące się problemy. Tak bywa, polonizacja JA2: Renegade Republic to nasz trzeci tak wielki, a zarazem najtrudniejszy, projekt. Ciągły rozwój moda 1.13, na którym bazuje RR, przysporzył nam i Scorpionowi sporych problemów. Przychodzi czas zadać sobie pytanie - czy było warto czekać? To już sami będziecie musieli ocenić. I to naprawdę niedługo.

Mamy przyjemność poinformować Was, iż premiera naszego najnowszego projektu, spolszczenia gry JA2: Renegade Republic, nastąpi 19 października 2008r.! W tym samym dniu, o godzinie 18:00, w serwisie JACenter odbędzie się spotkanie na czacie, podczas którego będziecie mieli okazję porozmawiać z członkami grupy Iron Squad, zarówno tymi starymi (przez nich musieliście tyle czekać) i jak i tymi nowymi (całkowicie niewinnymi). W panelu po prawej części strony pojawił się specjalny licznik, ukazujący czas pozostały do premiery... co do sekundy :-)

Może to dziwne, ale przez te półtora roku nie dostarczyliśmy Wam ani jednego dowodu w postaci zdjęć na to, że spolszczenie RR naprawdę istnieje. Dziś ważny dzień - już za tydzień będziecie grali, czas więc najwyższy pokazać pierwsze efekty naszej pracy. Wszystkie 5 zdjęć możecie obejrzeć poniżej, a wkrótce opublikujemy kolejne. Pamiętajcie, niedziela 19 października, godzina 18:00!

Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek


No i co, zadowoleni wreszcie? ;) Muszę przyznać, że spolszczenie JA2: Renegade Republic była naszym najgorszym projektem. Nie dość, że przez większy etap polonizacji RR wciąż było tworzone to jeszcze 1.13 się rozwijało. Mieliśmy całe multum różnych problemów, zarówno tych mniejszych, które nie były trudne do usunięcia ale pochłaniały czas, a także tych na które nie mieliśmy skutecznego antidotum. No ale udało się, wczoraj po godzinie 21:00 rozwiązaliśmy ostatni problem z działaniem gry. RR mam na dysku już prawie 2 lata ale wczoraj pierwszy raz miałem okazję zagrać w jej stabilną wersję. Naprawdę, aż chciało się grać. Szkoda tylko, że musiałem newsa pisać :]

W dniu premiery odbędzie się Czat na JACenter. Spróbujcie nie przyjść :D


*
  WWW
Adarkar
Post : 14 paź 2008 11:52
Cytowanie selektywne Odpowiedz z cytatem
Offline
Starszy szeregowy
Starszy szeregowy
  • Posty: 23
  • Dołączył: 11.09.2008


Mam prosbe. Zalaczcie do RR PL wersje 1.13 (PL) na ktorej modyfikowaliscie i testowaliscie spolszczenie dodatku.

_________________
"Si vis pacem, para bellum" Tytus Liwiusz
Wszystko co mozna bylo powiedzic zostalo powiedziane
wszystko co mozna napisac zostalo juz napisane


*
 
Fyfek
Post : 14 paź 2008 17:50
Cytowanie selektywne Odpowiedz z cytatem
Offline
Szeregowy
  • Posty: 9
  • Dołączył: 10.09.2006


bedzie wydanne 113pl na ktorym chodzi rr bedzie to wersja 2085

_________________
Iron Squad - Największa polska grupa modderska


*
 
Wigen
Post : 14 paź 2008 22:57
Cytowanie selektywne Odpowiedz z cytatem
Offline
Awatar użytkownika
Kapitan
Kapitan
  • Posty: 1324
  • Dołączył: 30.01.2007
  • Skąd: Warszawa


A na jakiej rozdzielczości można będzie grać?


*
 
Cell
Post : 14 paź 2008 23:15
Cytowanie selektywne Odpowiedz z cytatem
Offline
Chorąży
Chorąży
  • Posty: 500
  • Dołączył: 25.03.2008
  • Skąd: Świdnik


Wigen pisze:
A na jakiej rozdzielczości można będzie grać?


Skoro na 1.13 to pewnie w 800x600 :]


*
 
Len
Post : 14 paź 2008 23:20
Cytowanie selektywne Odpowiedz z cytatem
Offline
Awatar użytkownika
Generał broni
Generał broni
  • Posty: 4003
  • Dołączył: 02.06.2006


Wigen pisze:
A na jakiej rozdzielczości można będzie grać?

640x480, 800x600 i 1024x768. Czyli tak jak w standardowym 1.13.


*
  WWW
Wigen
Post : 14 paź 2008 23:28
Cytowanie selektywne Odpowiedz z cytatem
Offline
Awatar użytkownika
Kapitan
Kapitan
  • Posty: 1324
  • Dołączył: 30.01.2007
  • Skąd: Warszawa


Len pisze:
Spróbujcie nie przyjść :D


Jasne że przyjdziemy. Stracić taką radochę. Nigdy w życiu.


*
 
Klepczar
Post : 19 paź 2008 14:57
Cytowanie selektywne Odpowiedz z cytatem
Offline
Plutonowy
Plutonowy
  • Posty: 150
  • Dołączył: 25.12.2007
  • Skąd: Pruszków


gdzie/o której można się dobrać do tej PLki?

czyściutki JA2 czeka zainstalowany....


*
 
Wigen
Post : 19 paź 2008 16:22
Cytowanie selektywne Odpowiedz z cytatem
Offline
Awatar użytkownika
Kapitan
Kapitan
  • Posty: 1324
  • Dołączył: 30.01.2007
  • Skąd: Warszawa


Klepczar pisze:
gdzie/o której można się dobrać do tej PLki?

czyściutki JA2 czeka zainstalowany....


Jak mniemam to z Download'u


*
 
lukasamd
Post : 19 paź 2008 16:33
Cytowanie selektywne Odpowiedz z cytatem
Offline
Pułkownik
Pułkownik
  • Posty: 5321
  • Dołączył: 31.05.2006


Z tego co widzę na stronie IS, będzie o 19:00.


*
  WWW
Nowy temat Odpowiedz w temacie Przejdź na stronę   Poprzednia   1 ... 3, 4, 5, 6, 7  Następna


cron