Jagged Alliance Center - Forum

Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 8 ] 
Autor Wiadomość
Klepczar
Post : 16 gru 2009 15:32
Cytowanie selektywne Odpowiedz z cytatem
Offline
Plutonowy
Plutonowy
  • Posty: 150
  • Dołączył: 25.12.2007
  • Skąd: Pruszków


Ot taka sytuacja - Mike zginął w starciu z moim entry teamem (w Baku). Oberwał trzy kule AET w główkę i nawet nie wygłosił swojej kwestii...
Grałem sobie dalej spokojnie aż dotarłem do "Tixy" w podziemiach której nie było żadnego z dwóch będących tam normalnie NPCowskich jeńców....
Za to na wolności, uzbrojony lecz nie walczący Mike... który "kogoś musi znaleźć" WTF??

Widział ktoś może jakiś spis NPCów z tego moda?? z jakimiś opisami co z kim zrobić...


*
 
Olinka
Post : 16 gru 2009 23:35
Cytowanie selektywne Odpowiedz z cytatem
Offline
Awatar użytkownika
Podporucznik
Podporucznik
  • Posty: 958
  • Dołączył: 26.08.2008
  • Skąd: A.I.M


Tez mi sie trafiło dwóch M i do tego zaden nie dał sie zwerbowac :no:

_________________
Pozdrawiam, Olinka

Moja mała "pasja"


*
 
djt
Post : 16 gru 2009 23:54
Cytowanie selektywne Odpowiedz z cytatem
Offline
Awatar użytkownika
Starszy kapral
Starszy kapral
  • Posty: 132
  • Dołączył: 14.03.2007
  • Skąd: Północna DOKP :)


Mike zabijany w mieście to klon tego w Tixie. To, co chce odzyskać, to pudełko z organami które ma jeden z doktorków w Tbilisi. Tutaj powstaje problem - bo doktorek po dobroci nam tego pudełka nie da. Trzeba go zastrzelić. Gdy zastrzelimy, nie będziemy mogli z kolei zwerbować Butcha, który jest w tym samym sektorze. Ale jeśli poślemy kulkę doktorowi to pozostawi pudełko, które oddajemy Mike'owi w Tixie - i chłop jest nasz :) W zakluczonej szafce obok mamy ukryty karabin snajperski i osprzęt do niego.
W sumie lepszy ten Mike niż Butch, który ma tylko łom...

Z tego co wiem, opisów za bardzo nie ma. Na BearPit forum spotkałem sie z takimi rzadko, najczęsciej sam Scorpion coś tam pisał. Chyba nie bardzo w to ludzie grali...

Pozdrowienia

_________________
http://www.michalkiewicz.pl


*
 
Olinka
Post : 17 gru 2009 11:22
Cytowanie selektywne Odpowiedz z cytatem
Offline
Awatar użytkownika
Podporucznik
Podporucznik
  • Posty: 958
  • Dołączył: 26.08.2008
  • Skąd: A.I.M


djt pisze:
Mike zabijany w mieście to klon tego w Tixie. To, co chce odzyskać, to pudełko z organami które ma jeden z doktorków w Tbilisi. Tutaj powstaje problem - bo doktorek po dobroci nam tego pudełka nie da. Trzeba go zastrzelić. Gdy zastrzelimy, nie będziemy mogli z kolei zwerbować Butcha, który jest w tym samym sektorze. Ale jeśli poślemy kulkę doktorowi to pozostawi pudełko, które oddajemy Mike'owi w Tixie - i chłop jest nasz :) W zakluczonej szafce obok mamy ukryty karabin snajperski i osprzęt do niego.
W sumie lepszy ten Mike niż Butch, który ma tylko łom...

Z tego co wiem, opisów za bardzo nie ma. Na BearPit forum spotkałem sie z takimi rzadko, najczęsciej sam Scorpion coś tam pisał. Chyba nie bardzo w to ludzie grali...

Pozdrowienia
No widzisz, czyli warto jeszcze raz zagrac w RR.
Nie ma opisów to fakt a szkoda bo tu akurat przydałby sie poradnik.
Gra jest mocno rozbudowana.

_________________
Pozdrawiam, Olinka

Moja mała "pasja"


*
 
lukasamd
Post : 17 gru 2009 18:40
Cytowanie selektywne Odpowiedz z cytatem
Offline
Pułkownik
Pułkownik
  • Posty: 5321
  • Dołączył: 31.05.2006


Również spotkałem "Zobie Mike'a" i również nie miałem pojęcia o co z nim w ogóle chodzi... kolejny dowód na to, że Renegade Republic to bardzo chaotyczna modyfikacja, w której wszystko może wynikać ze wszystkiego - zupełnie jak w przygodówkach typu "używaj wszystkiego na wszystkim" :\


*
  WWW
Olinka
Post : 17 gru 2009 20:16
Cytowanie selektywne Odpowiedz z cytatem
Offline
Awatar użytkownika
Podporucznik
Podporucznik
  • Posty: 958
  • Dołączył: 26.08.2008
  • Skąd: A.I.M


lukasamd pisze:
Również spotkałem "Zobie Mike'a" i również nie miałem pojęcia o co z nim w ogóle chodzi... kolejny dowód na to, że Renegade Republic to bardzo chaotyczna modyfikacja, w której wszystko może wynikać ze wszystkiego - zupełnie jak w przygodówkach typu "używaj wszystkiego na wszystkim" :\

Otóż to, wlasnie ten klimat rodem z przygodówki mnie zaintrygował :)
Odrobina czegos innego :)
Tylko jak zagrałam w RR to nie wiedziałam, ze własnie te elementy przygodówki tam sa i sie nie doszukiwałam.
Ale kiedys tam na pewno zagram jeszcze raz i sobie uzyje do woli :)

_________________
Pozdrawiam, Olinka

Moja mała "pasja"


*
 
Klepczar
Post : 17 gru 2009 22:21
Cytowanie selektywne Odpowiedz z cytatem
Offline
Plutonowy
Plutonowy
  • Posty: 150
  • Dołączył: 25.12.2007
  • Skąd: Pruszków


No właśnie... system rozmów w JA nie bardzo pozwala na RPGowe zadania i intrygi...
"prawdziwy Mike" po rozmowie z postacią z dużym dowodzeniem/inteligencją nic sensownego nie powiedział.
ot i zarobił kule w łepetynę...
podobnie jak większość NPCów z którymi nie udaje się dogadać...


*
 
wolodar
Post : 03 lut 2012 13:22
Cytowanie selektywne Odpowiedz z cytatem
Offline
Szeregowy
  • Posty: 1
  • Dołączył: 03.02.2012


Doc z Tbilisi da nam pudełko po tym jak przyprowadzimy do niego lekarza z więzienia, po najęciu Butcha.
Wystarczy po skończonym queście jeszcze raz się do niego odezwać zanim wyjdzie z mapy. Nie trzeba go zabijać. Natomiast Mike nie chce ode mnie pudełka, tylko informuje że musi z kimś porozmawiać i na tym koniec.
Może po najęciu Butcha nie można jednak nająć Mike'a...


*
 
Nowy temat Odpowiedz w temacie


cron