Jagged Alliance Center - Forum

Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 3 ] 
Autor Wiadomość
Fyfek
Post : 01 maja 2007 21:29
Cytowanie selektywne Odpowiedz z cytatem
Offline
Szeregowy
  • Posty: 9
  • Dołączył: 10.09.2006


W tym temacie możecie zgłaszać napotkane błędy w tłumaczeniu polskiej wersji ja2 v1.13

_________________
Iron Squad - Największa polska grupa modderska


Ostatnio zmieniony 01 sty 1970 01:00 przez Fyfek, łącznie zmieniany 1 raz

*
 
DTeresa
Post : 14 lip 2010 20:19
Cytowanie selektywne Odpowiedz z cytatem
Offline
Szeregowy
  • Posty: 1
  • Dołączył: 14.07.2010


Witam.

Co prawda nie tyle błąd w tłumaczeniu co w mechanice.
Otóż na polskiej wersji JA2 1.13 Tony (ten od broni) nie ma opcji kupowania broni (kupuj/sprzedaj) jest zamiast tego opcja "DAJ". Zatem nie można kupować i sprzedawać a jedynie dawać (co i tak nie działa).

Z ciekawości przeinstalowałam/uruchomiłam wersję bez spolszczenia (szybki spacer do miasta Tonego) i się okazało, że można kupować i sprzedawać broń (w wersji angielskiej moda).

To błąd? Czy może coś źle zainstalowałam? A może da się to naprawić ręcznie w jakimś pliku?


*
 
Premislaus
Post : 07 sie 2010 06:53
Cytowanie selektywne Odpowiedz z cytatem
Offline
Awatar użytkownika
Starszy sierżant
Starszy sierżant
  • Posty: 291
  • Dołączył: 14.02.2008
  • Skąd: zachodnia Małopolska


DTeresa pisze:
Witam.

Co prawda nie tyle błąd w tłumaczeniu co w mechanice.
Otóż na polskiej wersji JA2 1.13 Tony (ten od broni) nie ma opcji kupowania broni (kupuj/sprzedaj) jest zamiast tego opcja "DAJ". Zatem nie można kupować i sprzedawać a jedynie dawać (co i tak nie działa).

Z ciekawości przeinstalowałam/uruchomiłam wersję bez spolszczenia (szybki spacer do miasta Tonego) i się okazało, że można kupować i sprzedawać broń (w wersji angielskiej moda).

To błąd? Czy może coś źle zainstalowałam? A może da się to naprawić ręcznie w jakimś pliku?


Też mam ten problem. Na dodatek nie dało się granatami rzucać dalej niż pod siebie ;-), a przedmiotami tylko kratkę obok. Co prawda w downloadzie jacenter jest fix, ale nie naprawia tego przycisku kup u NPC. Są dwa wyjścia z sytuacji, odpalić grę oryginalnym exe 1.13 i dokonać zakupów, potem zapisać na innym slocie i włączyć grę polskim exe. Ale mogą wystąpić błędy. No i można czekać, aż Jazz wypuści poprawną wersję, bo to chyba on zrobił to spolszczenie.

_________________
„Myśl, że państwo jest potrzebne do tworzenia prawa, jest tak samo mitem jak to, że jest potrzebne do dostarczania usług pocztowych lub policyjnych.”

prof. Murray Newton Rothbard


Ostatnio zmieniony 07 sie 2010 06:55 przez Premislaus, łącznie zmieniany 1 raz

*
  WWW
Nowy temat Odpowiedz w temacie


cron