Jagged Alliance Center - Forum

Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 6 ] 
Autor Wiadomość
Sir Kalach
Post : 21 maja 2010 19:43
Cytowanie selektywne Odpowiedz z cytatem
Offline
Awatar użytkownika
Kapral
Kapral
  • Posty: 60
  • Dołączył: 26.08.2007
  • Skąd: Kraków


Podczas gry można trafić na słówka, których znaczenie nie zawsze jest proste w zrozumieniu.

01. Facielity - co to jest?

Obrazek


*
 
Ormus n2o
Post : 21 maja 2010 20:17
Cytowanie selektywne Odpowiedz z cytatem
Offline
Plutonowy
Plutonowy
  • Posty: 163
  • Dołączył: 10.10.2009


To są "Miejsca specjalne" w sektorach. Najemnicy mogą w nich pracować. Na przykład w "Small Airport" - czyli lotnisko można trenować siłę. Nie wiem na ile skuteczne to jest ale wiem, że jest szybsze od zwykłego szkolenia. Jak dla mnie jest to strata czasu. Ale jeśli chcesz to można. Powiem tylko że "Junkyard" - czyli złomowisko przyspiesza naprawianie. Nie wiem jak jest teraz ale na początku były znaczne problemy z facilities.
Ps. Jak zostawisz kursor na jakieś 3 sec na tym napisie to dowiesz się co on konkretnie daje (napisane jest po angielsku).


*
 
mtl
Post : 23 maja 2010 14:18
Cytowanie selektywne Odpowiedz z cytatem
Offline
Awatar użytkownika
Podporucznik
Podporucznik
  • Posty: 954
  • Dołączył: 12.06.2006


W zamyśle autorów, "Facility" miało uczynić grę bardziej realistyczną. Nie wiem jakie jest domyślne ustawienie w 1.13, ale wg. twórców np. szkolić samoobronę można tylko w sektorach gdzie jest ACA Building.

_________________
"There are two kinds of people in the world, my friend.
Those who have a loaded gun and those who dig. You dig!"


*
 
Sir Kalach
Post : 23 maja 2010 18:38
Cytowanie selektywne Odpowiedz z cytatem
Offline
Awatar użytkownika
Kapral
Kapral
  • Posty: 60
  • Dołączył: 26.08.2007
  • Skąd: Kraków


Pomysł ciekawy.

mtl pisze:
W zamyśle autorów, "Facility" miało uczynić grę bardziej realistyczną. Nie wiem jakie jest domyślne ustawienie w 1.13, ale wg. twórców np. szkolić samoobronę można tylko w sektorach gdzie jest ACA Building.


W takim razie strzelam, że aby przemieścić samoobronę trzeba użyć opcji : Szkolenie > cośtam-militia (pod szkoleniem samoobrony)?


Ostatnio zmieniony 23 maja 2010 18:39 przez Sir Kalach, łącznie zmieniany 1 raz

*
 
mtl
Post : 23 maja 2010 20:03
Cytowanie selektywne Odpowiedz z cytatem
Offline
Awatar użytkownika
Podporucznik
Podporucznik
  • Posty: 954
  • Dołączył: 12.06.2006


Nie. Samoobrona będzie szkolona w jednym sektorze, ale "wyprodukowane" jednostki same rozmieszczą się do pozostałych sektorów miasta.

To o czym mówisz to - domyślam się - "Mobile Militia", czyli samoobrona która może odwiedzać także sektory pozamiejskie.

_________________
"There are two kinds of people in the world, my friend.
Those who have a loaded gun and those who dig. You dig!"


*
 
Stridingshadow
Post : 23 maja 2010 20:08
Cytowanie selektywne Odpowiedz z cytatem
Offline
Awatar użytkownika
Pułkownik
Pułkownik
  • Posty: 2260
  • Dołączył: 07.03.2009
  • Skąd: Bejrut


mtl pisze:
To o czym mówisz to - domyślam się - "Mobile Militia", czyli samoobrona która może odwiedzać także sektory pozamiejskie.

Chyba szło o to, żeby móc ręcznie przydzielić dowolną liczbę żołnierzy o danym doświadczeniu do danego sektora (np. 3 elity, 12 zawodowców i 5 zielonych).

_________________
Obrazek


*
 
Nowy temat Odpowiedz w temacie