Jagged Alliance Center - Forum

Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 8 ] 
Autor Wiadomość
kwachu
Post : 13 lip 2012 14:08
Cytowanie selektywne Odpowiedz z cytatem
Offline
Awatar użytkownika
Kapral
Kapral
  • Posty: 33
  • Dołączył: 05.04.2012
  • Skąd: Rybnik


Witam serdecznie. Fanem gry jestem od dosyć dawna, jak również i tejże strony poświęconej w obfitości serii Jagged Alliance, lecz dopiero od niedawna naszła mnie ochota żeby się tutaj zarejestrować. Cóż, jeśli chodzi o mnie, jestem studentem politechniki śląskiej na wydziale elektrycznym kierunku informatyka. Gram również na gitarze elektrycznej od 8 lat i mam swoją kapelę w fazie rozwoju. Moje własne kompozycje, tudzież solówki można usłyszeć w linku umieszczonym w podpisie. Cieszę się z dołączenia do społeczności fanów najlepszej gry turowej wszech czasów ; p. Pozdrawiam wszystkich.


*
 
lukkic
Post : 13 lip 2012 15:58
Cytowanie selektywne Odpowiedz z cytatem
Offline
Awatar użytkownika
Kapral
Kapral
  • Posty: 72
  • Dołączył: 06.11.2010
  • Skąd: Warszawa


Hej,

Dzięki za krótki opis. Pozdrawiam ze stolicy. Masz już jakieś doświadczenia z Ja2 ? ;)


*
 
micand1989
Post : 13 lip 2012 16:03
Cytowanie selektywne Odpowiedz z cytatem
Offline
Awatar użytkownika
Major
Major
  • Posty: 1585
  • Dołączył: 30.12.2010
  • Skąd: Łagiewniki Nowe


Cześć. Witaj na forum :ok: Centrum Polski wita ;)

_________________
Obrazek
Obrazek


*
 
kwachu
Post : 13 lip 2012 17:02
Cytowanie selektywne Odpowiedz z cytatem
Offline
Awatar użytkownika
Kapral
Kapral
  • Posty: 33
  • Dołączył: 05.04.2012
  • Skąd: Rybnik


Jeżeli chodzi o przygody z JA to chyba najwięcej mam z samą dwójką. Zakochałem się od pierwszego zagrania ;p. Po n tym razie przejścia gry zainteresowałem się modyfikacjami, których z kolei z początku byłem przeciwnikiem, gdyż uważałem że zmiana fabuły zepsuje mi całą zabawę. Ale przekonałem się. Zawsze brakowało mi w dwójce większego arsenału, możliwości utworzenia większej liczby własnych impów, dodatków do broni przeróżnej maści etc. Stąd też DBB mod tak bardzo przypadł mi do gustu. Moje zainteresowanie Jaggedem zaczęło się od oczywiście podstawki, na która potem winstalowałem Urban Chaos(do dziś uważam to za mistrzostwo), Legion, DDB, poprzez Unfinished Businness , Wildfire, i skończywszy na czymś co przebiło moje najśmielsze oczekiwania względem Jaggeda, coś dzięki czemu ta gra dostała drugie życie, wersji 1.13. Do dzisiaj czy siedzę w pracy, czy w wolnym czasie pykam w tą wersję i bawię się 'od nowa' że tak powiem, tworząc nowych impów, ustawiając różne poziomy trudności itd. Najbardziej jednak cenie tę gra za postacie najemników wykreowane w grze + sama fabuła. Naprawdę trafiony pomysł a sami najemnicy przyciągają swoją charyzmą, zawartą w każdym ich słowie ;D. Napewno wiecie co mam na myśli. Epoka Jaggeda w 3D czy też BIA to dla mnie niewypał. Z całym szacunkiem dla graczy którzy się ze mną nie zgodzą ale dla mnie nic nie przebiję dwójki. Jednych może odpychać oprawa graficzna ale mnie to w ogóle nie razi, wręcz nadaje grze pewnego 'smaczku'.


Ostatnio zmieniony 13 lip 2012 17:03 przez kwachu, łącznie zmieniany 1 raz

*
 
wierzba
Post : 14 lip 2012 14:07
Cytowanie selektywne Odpowiedz z cytatem
Offline
Awatar użytkownika
Plutonowy
Plutonowy
  • Posty: 209
  • Dołączył: 06.02.2010
  • Skąd: Legnica


czejść


*
 
Starchris
Post : 19 lip 2012 13:52
Cytowanie selektywne Odpowiedz z cytatem
Offline
Awatar użytkownika
Pułkownik
Pułkownik
  • Posty: 2054
  • Dołączył: 25.06.2010


Witaj serdecznie Kwachu !!!

_________________
Obrazek
Poradniki Modera


*
 
M'cin
Post : 25 lip 2012 20:34
Cytowanie selektywne Odpowiedz z cytatem
Offline
Awatar użytkownika
Starszy chorąży sztabowy
Starszy chorąży sztabowy
  • Posty: 775
  • Dołączył: 18.11.2009


Cześć!

I po Twoim MySpace widać, że nie tylko mnie na tym forum jara muzyka Pathfindera :)


Ostatnio zmieniony 25 lip 2012 20:36 przez M'cin, łącznie zmieniany 1 raz

*
 
kwachu
Post : 25 lip 2012 23:18
Cytowanie selektywne Odpowiedz z cytatem
Offline
Awatar użytkownika
Kapral
Kapral
  • Posty: 33
  • Dołączył: 05.04.2012
  • Skąd: Rybnik


Heh, byłem na ich koncercie jak jeszcze mało kto o nich słyszał. Muzyka bardzo klimatyczna ;D


*
 
Nowy temat Odpowiedz w temacie


cron