Jagged Alliance Center - Forum

Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 3 ] 
Autor Wiadomość
Zbychu
Post : 24 mar 2010 10:15
Cytowanie selektywne Odpowiedz z cytatem
Offline
Awatar użytkownika
Starszy kapral
Starszy kapral
  • Posty: 103
  • Dołączył: 07.11.2007
  • Skąd: Bytom


Głupio mi się zaczęło robić z powodu że jeszcze się z wami nie przywitałem , ale skoro temat zaległych przywitań tak się rozwinął to i ja się przywitam żeby już to nie ciążyło na sumieniu .

W moim przypadku jeszcze łatwiej niż u LukasAMD wywnioskować jak mam na imię :P Mam nieco ponad 18 wiosen ( a raczej jesieni , ponieważ urodziny obchodzę we wrześniu ) . Mieszkam w Bytomiu , na Dolnym Śląsku . Już nie pamiętam dokładnie co sprowadziło mnie na forum , ale najprawdopodobniej szukanie pomocy w kwestii modyfikacji do Ja2 , jednak zostałem na dłużej , choć może nie udzielam się zbytnio , chyba najbardziej podoba mi się dział zbrojownia , jak chyba większość typowych facetów kreci mnie broń , jagged 2 + 1.13 to dla mnie istna encyklopedia broni , boję się pomyśleć co będzie jak się dorwę dbb moda :crazy: , poza tym dzięki temu działowi wyrosłem z dzieciaka "mówiącego na kałasza b 4 2 " , poza tym moimi zainteresowaniami są muzyka ( bardzo szerooooki zakres ) , gry komputerowe ( bardziej z nastawieniem na akcję , ale też często eksperymentuje ) , a tych bardziej nietypowych zainteresowań to tuning samochodów ( bardziej design niż mechanika ) , no , to chyba wystarczy , troszeczkę się rozpisałem :/


*
 
Stridingshadow
Post : 24 mar 2010 12:30
Cytowanie selektywne Odpowiedz z cytatem
Offline
Awatar użytkownika
Pułkownik
Pułkownik
  • Posty: 2260
  • Dołączył: 07.03.2009
  • Skąd: Bejrut


Zbychu pisze:
jak chyba większość typowych facetów kreci mnie broń

Niektórzy się boją, myślą, że nagle sama zacznie mordować :P

Zbychu pisze:
boję się pomyśleć co będzie jak się dorwę dbb moda

Nic się nie stanie, jeżeli ogarniasz v1.13, to przez krótką chwilę będziesz zagubiony.
A jak nie, to będziesz zagubiony przez nieco dłuższą chwilę ;)

Aby formalnościom stało się zadość: "Witaj."

W razie czego wiesz gdzie jest zbrojownia (:

_________________
Obrazek


*
 
Olinka
Post : 29 mar 2010 17:13
Cytowanie selektywne Odpowiedz z cytatem
Offline
Awatar użytkownika
Podporucznik
Podporucznik
  • Posty: 958
  • Dołączył: 26.08.2008
  • Skąd: A.I.M


o tu sie przywitałes

a ja Cie widze tu i ówdzie i sobie mysle, witałam sie czy nie wotałam ;)

tak tak do zbrojowni koniecznie

_________________
Pozdrawiam, Olinka

Moja mała "pasja"


*
 
Nowy temat Odpowiedz w temacie


cron