Jagged Alliance Center - Forum

Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 3 ] 
Autor Wiadomość
keda90
Post : 23 lut 2022 11:17
Cytowanie selektywne Odpowiedz z cytatem
Offline
Szeregowy
  • Posty: 2
  • Dołączył: 18.04.2021


Witam,

mam problem ze szpitalem w cambri, lekarze niechcą mnie leczyć (mam zajęta Drassen, Grumm, Chitzene i rzecz jasna całą cambrię) 100 procent lojalności a Dr Willis przy rozmowie, tłumaczy że nie mają czym leczyć że czekają na dostawy.

Jakieś rozwiązanie?


*
 
amber-coffeeCat
Post : 23 lut 2022 14:19
Cytowanie selektywne Odpowiedz z cytatem
Offline
Awatar użytkownika
Kapral
Kapral
  • Posty: 36
  • Dołączył: 04.09.2020


Rozkradłeś apteczki i zastrzyki z magazynu przy szpitalu? ;-) Jeśli tak, to o ile dobrze pamiętam, kaplica. Nie będą leczyć.


*
 
Starchris
Post : 23 lut 2022 15:38
Cytowanie selektywne Odpowiedz z cytatem
Offline
Awatar użytkownika
Pułkownik
Pułkownik
  • Posty: 2054
  • Dołączył: 25.06.2010


Medykamenty znajdujące się w skrzyniach w magazynie mają ukryty znacznik własności. Wzięcie ich, aktywuje brak możliwości leczenia z powodu braku tego szpitalnego towaru. Nawet pielęgniarka nie będzie z Tobą już gadać. Jedyne co Cię ratuje to zapisany stan gry sprzed tej sytuacji. Nie przypominam sobie, żeby komuś w jakiś sposób udało się odkręcić tę sytuację, bo to w sumie był by bug w grze. Tu jest skrypt, zabierasz, nie masz leczenia.

Tak samo jest z pieniędzmi Kingpina w kopalni, też mają ukryty znacznik własności. Jak je weźmiesz, to aktywuje się pościg zabójców Kingpina, no chyba że wcześniej oddasz dług z dużym procentem.

No chyba, że nie brałeś tych przedmiotów, a oni i tak nie chcą leczyć, no ale to jest Wildfire, dość mocno w wielu kwestiach zbugowany i nigdy nie wiadomo co wyskoczy.

_________________
Obrazek
Poradniki Modera


*
 
Nowy temat Odpowiedz w temacie