Jagged Alliance Center - Forum

Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 5 ] 
Autor Wiadomość
Robb Bandit
Post : 01 mar 2014 15:28
Cytowanie selektywne Odpowiedz z cytatem
Offline
Szeregowy
  • Posty: 2
  • Dołączył: 01.03.2014


Witam! Mam problem z kontynuowaniem gry, mianowicie z sektorem F10 (farmerzy Darel i Deryl). Podczas podbijania tego sektora w pewnym momencie straciłem możliwość skorzystania z przycisków Opcje, Laptop, Ekran taktyczny oraz Pauza (łącznie z przewijaniem czasu). Po załadowaniu save'a przyciski te są dostępne, lecz gdy przejdę do ekranu taktycznego i próbuję kontynuować rozgrywkę, to po zakończeniu bieżącej tury, w następnej turze te przyciski są już niedostępne (wygaszone). Próbowałem już wszystkiego, wybicia wszystkich wrogów co do ostatniego, wgrywania patchy. Mam 24 dzień i zajęte 5 miast, praktycznie połowa gry (gdzie i tak jest to już moje drugie podejście). Nie chcę zaczynać gry od nowa ale nie mam jak kontynuować obecnej. Pomóżcie!!!


*
 
Starchris
Post : 01 mar 2014 23:42
Cytowanie selektywne Odpowiedz z cytatem
Offline
Awatar użytkownika
Pułkownik
Pułkownik
  • Posty: 2054
  • Dołączył: 25.06.2010


To jest niestety typowe dla Wildfire, że znienacka coś się krzaczy. Patche tu nic nie dadzą, ja bym radził przeinstalować grę jeszcze raz, nawet do innej lokalizacji i tam wrzucić save'y. Możesz załadować jeszcze wcześniejszy zapis i sprawdzić czy to samo się dzieje. Możesz też zostawić Hicksów i nie wchodzić do nich, tylko zając się innymi sektorami, a w późniejszym etapie gry zająć się Darylem i Derylem. Może być tak, że któryś z najemników coś blokuje, pozwalniaj prawie wszystkich i sprawdź czy jest ok.

_________________
Obrazek
Poradniki Modera


*
 
Robb Bandit
Post : 02 mar 2014 16:55
Cytowanie selektywne Odpowiedz z cytatem
Offline
Szeregowy
  • Posty: 2
  • Dołączył: 01.03.2014


Przeinstalowanie gry na inny dysk i przerzucenie save'ów nie pomogło... :(. Nie wiem czy to IRA, którą mam w drużynie jest przyczyną tego buga, czy po prostu gra się zwiesiła na tym etapie. Cudem jest (o czym zapomniałem z przejęcia :)) że dzień wcześniej robiłem formata i zgrałem wszystkie save'y z wcześniejszego dnia. Zamierzam posłuchać twojej rady i póki co ominąć ten sektor. Na szczęście nie mam dużo do nadrobienia, dzięki za pomoc i dobre chęci!


*
 
Halucyn
Post : 24 lis 2018 13:56
Cytowanie selektywne Odpowiedz z cytatem
Offline
Awatar użytkownika
Starszy kapral
Starszy kapral
  • Posty: 95
  • Dołączył: 06.12.2007
  • Skąd: Włodawa


Witam, pozwolę sobie odkopać temat, aby nie tworzyć kolejnego - niezbyt ciekawego. Może miał ktoś problem z eskortą Johna i Mary, polegający na zawieszeniu gry po zaciągnięciu ich do Drassen? Dzieje się to, gdy John prosi małżonkę o podanie nam pieniędzy - ta niestety nie odpowiada. Moja wersja gry to 6.08. Poza gotówką nagrodą mają być również dwie MP7 - czy będzie jeszcze możliwość je dostać poza tym questem?

Edycja: Po zainstalowaniu gry na nowo na innym dysku jest już OK. :)

_________________
Obrazek


*
 
Len
Post : 24 lis 2018 15:59
Cytowanie selektywne Odpowiedz z cytatem
Offline
Awatar użytkownika
Generał broni
Generał broni
  • Posty: 4003
  • Dołączył: 02.06.2006


Widocznie coś się zepsuło wcześniej w plikach gry. Wildfire jest najbardziej niedopracowaną odsłoną JA2.


*
  WWW
Nowy temat Odpowiedz w temacie