Jagged Alliance Center - Forum

Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 3 ] 
Autor Wiadomość
SaviolaMaster
Post : 28 paź 2011 21:30
Cytowanie selektywne Odpowiedz z cytatem
Offline
Plutonowy
Plutonowy
  • Posty: 211
  • Dołączył: 23.12.2010


Witam.
Postanowiłem zagrać robiąc sobie pewną hybrydę, kiedyś o tym pisałem ale bo było dawno postów nie znalazłem, hm może uległy autodestrukcji ?:P W każdym razie co chcę zrobić:

Docelowo (może być wymagana inna kolejność ja nie wiem): Wildfire => nakładka => v. 1.13 => DBB-MOD aka Cosplay.
Teraz wyjaśnienie szczegółowe:

1.Chcę mieć Wildfire'a z dodatkami jakie oferuje v. 1.13 (głównie mobilna milicja, trudniejszy tryb gry, długie i ciężkie bitwy z udziałem samoobrony, opcje zmiany chociażby ilości IMP'ów na początku) oraz jakie oferuje DBB-MOD (dużo broni i nie tylko). Moje pytanie: czy jest również możliwość (pewnie wtedy w ini.editor ale nie wiem) ustawienia ograniczenia max. umiejętności? tj. można wbić 100 a ja bym chciał np. 99 (100 nie da się wtedy) - o to się kiedyś pytałem, odpowiedzi nie dostałem.

2.Czy zaproponowana przeze mnie kolejność jest poprawna? Należy na początku nałożyć JA 2 v. 1.13 i/lub aktualizacje SVN na v. 1.13 i/lub inny/z patchem DBB-MOD? Od razu dodam, mam wersję WF 6.04 PL, muszę mieć aktualniejszą czy ta jest dobra? I czy po tych wszystkich operacjach zachowają mi się polskie napisy do dialogów, opisów postaci itp? tj. nie licząc dodatków z DBB czy SVN na bronie (może jakaś najnowsza polonizacja?).

Próbowałem wiele razy wielu opcji ale nie zawsze mi wychodziło a niedawno zmieniłem sprzęt. Posiadam WIN 7 x64 Ultimate PL oraz koniecznie zależy mi na tym by w/w. mody zostały zaimpletowane poprawnie.


*
 
micand1989
Post : 29 paź 2011 10:09
Cytowanie selektywne Odpowiedz z cytatem
Offline
Awatar użytkownika
Major
Major
  • Posty: 1585
  • Dołączył: 30.12.2010
  • Skąd: Łagiewniki Nowe


Chcesz połączyć 1.13 i DBB? Ja próbowałem kilkanaście razy...same porażki. Jka ci się uda to się pochwal jak zrobiłeś.

_________________
Obrazek
Obrazek


*
 
SaviolaMaster
Post : 30 paź 2011 13:29
Cytowanie selektywne Odpowiedz z cytatem
Offline
Plutonowy
Plutonowy
  • Posty: 211
  • Dołączył: 23.12.2010


To może inaczej...

Kiedyś trzeba było nakładać wildfire na JA 2 v. 1.13 bawić się nie pamiętam co się robiło, a teraz widzę że jest AIMNAS v20 który ma wiele dodatków i jest wildfire v. 1.13. Teraz moje pytanie czy mam zainstalować Wildfire a na to nałożyć tego AIMNAS'a? Czy muszę coś jeszcze zrobić? Ja to chciałem zainstalować to mi rozpakowało ale nie widzę nigdzie instalatora więc przerzuciłem to ręcznie do folderu z wildfire, jeszcze musze keya wpisać i spróbuję.

EDIT:

Dobra nic z tego. Run time error...

Moja prośba kto obczajony/robił to, mam Windows 7 Ultimate x64 PL, WildFire 6.04.PL chce mieć:

- jak w temacie (ew. może być ten ANIMAS bo widzę że ma sporo dodatków w tym broni, a głównie zależy mi na bajerach v. 1.13 opisanych w 1 poście),
- jeżeli chodzi o polonizację to wystarczy mi tylko mieć spolonizowane dialogi i nazwy opcji (również w dialogach czy komendach dla samoobrony) ponieważ te bronie nie są spolonizowane, są błędy itp. no chyba że jest git ale nie wiem,
- jeśli trzeba mogę pobrać wersję 6.06 lub jakiekolwiek aktualizacje.

Chcę żeby działało :P. Chce mieć 5 impów i mnóstwo samoobrony :P. Czytałem że są bugi w AIMNAS'ie np. 0 przy celowaniu czy takie tam, jak stoi sytuacja z fixowaniem tego wszystkiego? Jeśli ktoś może pomóc, podam GG.

EDIT:2

Dobra zainstalowałem Wildfire, na to nakładkę (nie wie czy była potrzebna) i AIMNASA. Włączyło się bez crashów. Widnieje trawka znana z Wildfire'a i mam napisane Jagged Alliance 2 Wildfire 1.13 Smeagol Guns - więc chyba jest git. Jeszcze pobawię się w plikach ini i jazda. Pogram sobie na najtrudniejszym. W razie problemów których rozwiązania nie znajdę na forum będę pisać w tym temacie. Pozdrawiam.

EDIT:3

Pobawiłem się w ini.editor i wszystko ładnie pięknie tylko dlaczego żadne ustawienia nie zostały wprowadzone do gry? Wszystko co ustawiłem zostało poprawnie zapisane, wszystko przypisywałem do trybu insane - w który to zamierzam grać (na nim sprawdzałem nic nie ma tego co zmieniona, najłatwiej po kasie obczaić na początku że zmiany nie zostały wprowadzone).

Załączam screena.

Nieaktualne. Poradziłem sobie.


Załączniki:
Bez tytułu.png
Bez tytułu.png [ 167.76 KiB | Przeglądany 1063 razy ]


Ostatnio zmieniony 30 paź 2011 14:54 przez SaviolaMaster, łącznie zmieniany 4 razy
*
 
Nowy temat Odpowiedz w temacie