Jagged Alliance Center - Forum

Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 97 ]  Przejdź na stronę   Poprzednia   1 ... 3, 4, 5, 6, 7  Następna
Autor Wiadomość
Len
Post : 15 mar 2009 20:41
Cytowanie selektywne Odpowiedz z cytatem
Offline
Awatar użytkownika
Generał broni
Generał broni
  • Posty: 4003
  • Dołączył: 02.06.2006


momo78 pisze:
BTW. ile to już lat tworzą JA3, może będzie następny Duke Nukem Forever? xD


Prace nad obecnym JA3 ruszyły w okolicach kwietnia 2006r. więc dopiero 3 lata.


*
  WWW
Olinka
Post : 15 mar 2009 21:23
Cytowanie selektywne Odpowiedz z cytatem
Offline
Awatar użytkownika
Podporucznik
Podporucznik
  • Posty: 958
  • Dołączył: 26.08.2008
  • Skąd: A.I.M


Pozostaja nam dobre stare/nowe modyfikacje :) a to oznacza, że mederów powinnismy na rekach nosic :)

_________________
Pozdrawiam, Olinka

Moja mała "pasja"


*
 
zadra666
Post : 15 mar 2009 22:14
Cytowanie selektywne Odpowiedz z cytatem
Offline
Starszy chorąży sztabowy
Starszy chorąży sztabowy
  • Posty: 796
  • Dołączył: 23.11.2007
  • Skąd: Rozpoznanie


A "tffórców" pełnoprawnych gier ukrzyżować , rozstrzelać, obedrzeć ze skóry ,a na końcu wbić na pal.

_________________
...


*
 
Jaahquubel
Post : 16 mar 2009 09:49
Cytowanie selektywne Odpowiedz z cytatem
Offline
Awatar użytkownika
Kapitan
Kapitan
  • Posty: 1154
  • Dołączył: 28.05.2007
  • Skąd: Z Trakony


Jaahquubel pisze:
Zero zaskoczenia.

Moim zdaniem, jeśli JA3 powstanie, to tylko i wyłącznie wtedy, gdy sami je sobie zrobimy.


Będę powtarzał z uporem maniaka. Fani muszą sobie zrobić grę sami. Zamiast marnować potencjał na żmudne tworzenie modów, trzeba zrobić osobną grę, i to tak ją zaprojektować, żeby tworzenie modów było jak najprostsze.


*
  WWW
lukasamd
Post : 16 mar 2009 10:01
Cytowanie selektywne Odpowiedz z cytatem
Offline
Pułkownik
Pułkownik
  • Posty: 5321
  • Dołączył: 31.05.2006


Nie wiem czy to na pewno dobre podejście. Zobacz co się stało poprzez "marnowanie czasu" na JA2 1.13 - w kwestii skomplikowania i realizmu coraz większy poziom, który od oryginalnych produktów dzieli już kilka epok. Czy to naprawdę marnotrawstwo?

Zrobienie takiej nowej gry wiązałoby się zaś z dużo większymi problemami niż te, w których moderzy spotykają się przy JA2: załatw ludzi od grafiki 3D, multum programistów, następnych od komponowania dobrej muzyki oraz od podkładania głosów. Zorganizuj to a potem prowadź projekt tak, aby doszedł do końca (biorąc pod uwagę, iż wszystkie te osoby pracują za darmo).

Powiedzieć łatwo, zrobić już nieco gorzej. Zobacz jakie problemy miał Scorpion przy Renegade Republic, a to przecież o wiele mniej skomplikowana operacja aniżeli tworzenia zupełnie nowej gry (dodajmy: takiej, która ma prezentować choć w miarę wysoki poziom jak na obecne standardy).


*
  WWW
Jaahquubel
Post : 16 mar 2009 10:52
Cytowanie selektywne Odpowiedz z cytatem
Offline
Awatar użytkownika
Kapitan
Kapitan
  • Posty: 1154
  • Dołączył: 28.05.2007
  • Skąd: Z Trakony


A mimo to powstają open source'owe gry. Jeśliby chcieć zrobić jakiegoś Open Jaggeda, możnaby wykorzystać część dorobku istniejących gier o otwartym kodzie. Nie wiem, silnik graficzny, czy coś. Jest parę otwartych gier o naprawdę sensownym wykonaniu.

JA2 1.13 jest akurat przykładem potencjału fanów JA. Innym przykładem są programy do edycji plików z JA2/2,5.


*
  WWW
Olinka
Post : 16 mar 2009 10:54
Cytowanie selektywne Odpowiedz z cytatem
Offline
Awatar użytkownika
Podporucznik
Podporucznik
  • Posty: 958
  • Dołączył: 26.08.2008
  • Skąd: A.I.M


zadra666 pisze:
A "tffórców" pełnoprawnych gier ukrzyżować , rozstrzelać, obedrzeć ze skóry ,a na końcu wbić na pal.
proponuje skazac ich na granie w swoje gry do konca zycia :D

_________________
Pozdrawiam, Olinka

Moja mała "pasja"


*
 
Len
Post : 16 mar 2009 11:51
Cytowanie selektywne Odpowiedz z cytatem
Offline
Awatar użytkownika
Generał broni
Generał broni
  • Posty: 4003
  • Dołączył: 02.06.2006


Żeby kogoś zachęcić do współpracy, trzeba najpierw zrobić coś. A żeby zrobić coś, to trzeba mieć programistów. Zobaczcie od jak dawna IS poszukuje programistów, a ilu ich mamy? Dwóch czynnych, którzy w dodatku sami dla siebie mają niewiele czasu.

Chciałbym kiedyś stworzyć grę od podstaw ale w takim układzie jest to zwyczajnie pomysł z góry skazany na niepowodzenie.


*
  WWW
lukasamd
Post : 01 kwie 2009 16:16
Cytowanie selektywne Odpowiedz z cytatem
Offline
Pułkownik
Pułkownik
  • Posty: 5321
  • Dołączył: 31.05.2006


No to ja nie wiem co mam już dziś mówić.

Cytuj:
Możecie bezsprzecznie nazwać ten dzień fatalnym: po wiadomości o zamknięciu grupy Iron Squad, mamy wiadomość jeszcze tragiczniejszą. Otrzymaliśmy wczoraj w nocy odpowiedź od firmy Akella, która jak do tej pory zajmowała się tworzeniem następcy legendarnej serii, czyli gry Jagged Alliance 3 i z niewiadomych przyczyn nie mogła znaleźć chwili aby nam odpisać. Wytłumaczono nam, na czym polegały ostatnie dziwne zawirowania w planie premier na rok bieżący i następny… tak, Wasze najgorsze obawy stały się faktem – nie zagramy w Jagged Alliance 3.

A wszystko to przez co? Ciągłe opóźnienia i problemy z kontaktem z firmą Strategy First. Jagged Alliance 3 mogłoby podzielić los Jagged Alliance 3D – to właśnie Strategy First zerwało wtedy umowę z GFI Russia i gra musiała ujrzeć światło dzienne pod zupełnie innym tytułem. Niestety jak poinformował rosyjski producent, w tym wypadku nie będziemy mieli takiego szczęścia: gra jest w zbyt wczesnej fazie produkcji, aby opłacalne było samodzielne zakończenie tego projektu a następnie jego dystrybucja. Tak więc ostatnie złe zapowiedzi spełniły się w całości i nie przyjdzie nam zagrać w oficjalną kontynuację serii Jagged Alliance za sprawą firmy kanadyjskiej. Nadzieją w takiej sytuacji były grupy moderskie i tworzone przez nie amatorskie modyfikacje, jednak po utracie Iron Squad wątpliwe jest aby cokolwiek takiego w ogóle się pojawiło…


*
  WWW
snick
Post : 01 kwie 2009 16:28
Cytowanie selektywne Odpowiedz z cytatem
Offline
Awatar użytkownika
Starszy chorąży sztabowy
Starszy chorąży sztabowy
  • Posty: 686
  • Dołączył: 17.07.2006
  • Skąd: Zabrze


hahahahah, dawno takiego nawału z newslettera JAC nie dostałem. nie ma to jak 1 kwietnia ; d


*
  WWW
momo78
Post : 01 kwie 2009 20:01
Cytowanie selektywne Odpowiedz z cytatem
Offline
Awatar użytkownika
Kapitan
Kapitan
  • Posty: 1415
  • Dołączył: 05.11.2007


heh nawet gdyby dziś nie był 1 kwietnia to i tak by ta wiadomość dla mnie zaskoczeniem nie była xD

_________________
I'm afraid.
I'm afraid, Dave.
Dave, my mind is going. I can feel it.
I can feel it. My mind is going. There is no question about it.
I can feel it. I can feel it. I can feel it.
I'm a... fraid.


*
 
Wigen
Post : 01 kwie 2009 20:46
Cytowanie selektywne Odpowiedz z cytatem
Offline
Awatar użytkownika
Kapitan
Kapitan
  • Posty: 1324
  • Dołączył: 30.01.2007
  • Skąd: Warszawa


A co powiecie na to...Hmmm

##W PRODUKCJI
Elemental: War of Magic
Trine
Jagged Alliance 3
Max Payne 3
Rage
King's Bounty
The Agency
Iron Man 2
Mass Effect 2
Guild Wars 2
Prey 2
LEGO Universe

No cóż informacja o zapowiedzi JA 3 w numerze specjalnym w CD Action okazała się prima aprilisowym żartem :D


*
 
nemrod
Post : 02 kwie 2009 10:37
Cytowanie selektywne Odpowiedz z cytatem
Offline
Awatar użytkownika
Starszy chorąży
Starszy chorąży
  • Posty: 603
  • Dołączył: 28.07.2006


Moze i to bylo prima aprilis, ale z tym wiecznym "wychodzeniem" JA3 to juz nie jest wesolo. Nie zdziwie sie jak to beda niestety prorocze slowa. Pewnie DNF wyjdzie wczesniej :/ .


*
 
Len
Post : 02 kwie 2009 13:59
Cytowanie selektywne Odpowiedz z cytatem
Offline
Awatar użytkownika
Generał broni
Generał broni
  • Posty: 4003
  • Dołączył: 02.06.2006


Żart chyba udany skoro nawet Snick się zalogował i... BA... napisał posta :P

A ciekawe czemu do primaaprilisowych zapowiedzi dodali JA3. Może widzieli jak nas wiele, jak rozmyślamy nad każdym nowym zdaniem o JA3 i myśleli, że newsa napiszemy? xD Nie tak łatwo, ja już sobie obiecałem, że newsów 1 kwietnia nie piszę na żadnej stronie :one:


*
  WWW
snick
Post : 04 kwie 2009 16:33
Cytowanie selektywne Odpowiedz z cytatem
Offline
Awatar użytkownika
Starszy chorąży sztabowy
Starszy chorąży sztabowy
  • Posty: 686
  • Dołączył: 17.07.2006
  • Skąd: Zabrze


Prędzej bym uwierzył, jakbyście napisali:
"premiera JA3 za 3 miesiące!
*żarcik"

; d

prima aprilis powinien być wesołym dniem, a tymczasem dostałem 2 tragiczne newsy na pocztę... coś było nie tak ; d


*
  WWW
Nowy temat Odpowiedz w temacie Przejdź na stronę   Poprzednia   1 ... 3, 4, 5, 6, 7  Następna