Jagged Alliance Center - Forum

Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 61 ]  Przejdź na stronę   Poprzednia   1, 2, 3, 4, 5  Następna
Autor Wiadomość
lukasamd
Post : 15 maja 2007 16:48
Cytowanie selektywne Odpowiedz z cytatem
Offline
Pułkownik
Pułkownik
  • Posty: 5321
  • Dołączył: 31.05.2006


Heheheh.... poczekaj a tak za kilka miesięcy może np. w Playu! będzie coś takiego :D


*
  WWW
Len
Post : 12 lip 2007 23:38
Cytowanie selektywne Odpowiedz z cytatem
Offline
Awatar użytkownika
Generał broni
Generał broni
  • Posty: 4003
  • Dołączył: 02.06.2006


Przypadkowo znalazłem dwa screeny, których jeszcze nie widziałem.

Obrazek
Obrazek

Co one prezentują? Chyba nic poza fatalną grafiką...


*
  WWW
lukasamd
Post : 13 lip 2007 05:14
Cytowanie selektywne Odpowiedz z cytatem
Offline
Pułkownik
Pułkownik
  • Posty: 5321
  • Dołączył: 31.05.2006


No fatalna grafa... nie mogę powiedzieć żeby była chociaż nijaka, po prostu tragedia.

Z drugiej strony mamy przecież screeny z gry (widać interfejs itp.) i wyglądają bardzo ładnie więc nie ma się co przejmować takimi - może to jakieś archiwalne.


*
  WWW
lukasamd
Post : 14 lip 2007 19:06
Cytowanie selektywne Odpowiedz z cytatem
Offline
Pułkownik
Pułkownik
  • Posty: 5321
  • Dołączył: 31.05.2006


Serwis GameSpot opublikował nowe screeny oraz tapety z Jagged Alliance 3. Grafika jest dobra choć na nogi wcale nie powala.

GALERIA JA3

Jeżeli to będzie w 2009 to kiepsko widzę karierę tej gry :< no chyba że naprawdę się postarają i zrobią DUŻO lepszą.


*
  WWW
Len
Post : 14 lip 2007 19:10
Cytowanie selektywne Odpowiedz z cytatem
Offline
Awatar użytkownika
Generał broni
Generał broni
  • Posty: 4003
  • Dołączył: 02.06.2006


Warto zaznaczyć, że JAZZ: Hired Guns przez większy czas produkcji też wyglądał słabo a teraz bardzo porządnie.

Na dzień dzisiejszy nie jest to nic dobrego choć lepsze niż było. To co mnie najbardziej rozczarowało to sterylny świat gry, niedpodobny do jaggeda i twarze, które wyglądają fatalnie! Gdy tylko je zobaczyłem pierwszą myślą było "Co za gów*o!" i trudno się dziwić bo wyglądają jak wyjęte z komiksa, zamiast grozy budzą śmiech i nawet nie da się z nich rozpoznać żadnego starego najemnika z JA2.


*
  WWW
snick
Post : 14 lip 2007 22:04
Cytowanie selektywne Odpowiedz z cytatem
Offline
Awatar użytkownika
Starszy chorąży sztabowy
Starszy chorąży sztabowy
  • Posty: 686
  • Dołączył: 17.07.2006
  • Skąd: Zabrze


Mnie chyba najbardziej rozczarowały pozycje najemników na drugim screenie. Zobaczcie, jak trzymają broń. Salutują? Musztra jakaś? A może strzelają do kaczek (albo kaczorów...)? :|

Sama grafika też - delikatnie mówiąc - nie zachwyca... Nawet bez powiększania screena widać wszechobecne ząbki. Świat sprawia wrażenie wymarłego. No i na dodatek ta pseudokominiarka na twarzy jednego z najemników. Po co to? Żeby zniszczyć klimat? x|

Na szczęście gra jest we wczesnym stadium produkcji ;)


*
  WWW
Rafadan_PL
Post : 15 lip 2007 11:53
Cytowanie selektywne Odpowiedz z cytatem
Offline
Awatar użytkownika
Starszy sierżant
Starszy sierżant
  • Posty: 278
  • Dołączył: 11.07.2006
  • Skąd: Łódź


Ech... no nie wiem. To w sumie tylko kilka screenów, ale mam teraz mieszane uczucia. Może właśnie teraz widzimy dlaczego SirTech zerwało z Ruskami współpracę? Jak wiadomo ci potrafia wszystko spapra :|

_________________
Jak to dobrze że mamy moderatorów...


*
 
Len
Post : 15 lip 2007 12:50
Cytowanie selektywne Odpowiedz z cytatem
Offline
Awatar użytkownika
Generał broni
Generał broni
  • Posty: 4003
  • Dołączył: 02.06.2006


snick pisze:
Na szczęście gra jest we wczesnym stadium produkcji ;)

Póki co możemy to sobie tak tłumaczyć. Gorzej będzie gdy miną 2 lata a gra wciąż będzie wyglądała kiepsko.

Rafadan_PL pisze:
Ech... no nie wiem. To w sumie tylko kilka screenów, ale mam teraz mieszane uczucia. Może właśnie teraz widzimy dlaczego SirTech zerwało z Ruskami współpracę? Jak wiadomo ci potrafia wszystko spapra :|

Eee... chyba coś namieszałeś. Sir-Tech zbankrutował w 2001r. więc pewnie chodzi ci o Strategy First, który jest obecnym właścicielem praw do serii. Pzoa tym oni zerwali umowę z GFI na produkcję gry Jagged Alliance 3D, która teraz zwie się JAZZ: Hired Guns.


*
  WWW
Rafadan_PL
Post : 15 lip 2007 15:50
Cytowanie selektywne Odpowiedz z cytatem
Offline
Awatar użytkownika
Starszy sierżant
Starszy sierżant
  • Posty: 278
  • Dołączył: 11.07.2006
  • Skąd: Łódź


Aaaaargh! No pewnie że namieszałem :galy: Dzięki za zwrócenie na to uwagi bo aż wstyd :/ Nie dość że zapomniałem że SirTech szlag trafił, to jeszcze pomyliłem JAZZ i JA3 :wall:
Oczywiście chodziło mi o JAZZ.

_________________
Jak to dobrze że mamy moderatorów...


*
 
Lemur
Post : 15 lip 2007 18:32
Cytowanie selektywne Odpowiedz z cytatem
Offline
Awatar użytkownika
Starszy sierżant
Starszy sierżant
  • Posty: 361
  • Dołączył: 11.01.2007


Na screenach widać tak naprawdę mniej więcej to samo co ponad 1/2 roku temu. Grafa kanciasta, brak aa, cieniowań i...mongoidalne portrety najemników :/ . Czyżby Akella wypuściła cokolwiek by jakkolwiek zaistnieć na E3? :> . Praca przy innych projektach nieusprawiedliwia, a pokazywanie gry w takim...stanie powoduje irytację fanów. Bo nie wiadomo przecież czy gra zmieni się bardzo (jak zmieniła się HOMM V w porównaniu do HOMM IV). Czy...nie zmieni się w ogóle...Mod "Jagged Allianca" na silniku "Silent Storma" mógł powstać 3 lata temu.

Jeżeli gra zostanie wydana w 2008 r. (pewnie z minimalnym, półrocznym poślizgiem) to nie wróżę jej nic dobrego. Zakładam że devsi potrzebują roku, półtora by uczynić z JA3 to czym być powinno. Obym się miło rozczarował.

_________________
http://www.taktykazone.pl/


*
 
MemfiS
Post : 15 lip 2007 18:44
Cytowanie selektywne Odpowiedz z cytatem
Offline
Awatar użytkownika
Szeregowy
  • Posty: 8
  • Dołączył: 03.05.2007
  • Skąd: Nowy Sącz


no niestety jak dla mnie gra jak narazie niezbyt ciekawa :) sądząc oczywiście tylko po tych 3 nowych screenach które i tak prezentują się ze wszystkich screenów o JA3 - najlepiej !

Uważam iż Jazz: Hired Guns wygląda/wyglądało znacznie lepiej.

No ale do wydania gry jeszcze sporo czasu myślę że twórcy przyłożą się bardziej i zrobią coś aby gra ogólnie lepiej się prezentowała, bo niestety teraz my gracze już wiele wymagamy :)

no a z drugiej strony --- jak gra wygląda to mały pikuś :D liczy się grywalność :)

:-D

_________________
Obrazek
Zapraszam :)


*
  WWW
lukasamd
Post : 15 lip 2007 19:11
Cytowanie selektywne Odpowiedz z cytatem
Offline
Pułkownik
Pułkownik
  • Posty: 5321
  • Dołączył: 31.05.2006


MemfiS pisze:
no a z drugiej strony --- jak gra wygląda to mały pikuś :D liczy się grywalność :)


To się właśnie liczy, nie jest ważne że gry z amigi wyglądają gorzej niż flashowe, te ostatnie NIGDY nie będą miały klimatu tych starych (ale jarych) :) Może i śmieszne porównanie ale wygląd nie jest najważniejszy, choć nie mogą dać totalnej tragedii.


*
  WWW
snick
Post : 15 lip 2007 20:36
Cytowanie selektywne Odpowiedz z cytatem
Offline
Awatar użytkownika
Starszy chorąży sztabowy
Starszy chorąży sztabowy
  • Posty: 686
  • Dołączył: 17.07.2006
  • Skąd: Zabrze


MemfiS pisze:
no a z drugiej strony --- jak gra wygląda to mały pikuś :D liczy się grywalność :)


Taa... Tylko że gra przy takim wyglądzie nie ma co liczyć na przypływ fanów. "Stara kadra" będzie się cieszyć, że cokolwiek ze znaczkiem JA wyszło na świat, a potencjalni gracze patrząc na screeny parskną śmiechem i machną na to ręką...


*
  WWW
Lemur
Post : 15 lip 2007 21:16
Cytowanie selektywne Odpowiedz z cytatem
Offline
Awatar użytkownika
Starszy sierżant
Starszy sierżant
  • Posty: 361
  • Dołączył: 11.01.2007


Czasy się zmieniły, to już nie Anno Domini ~1997. Jeżeli dziś powstaje gra większego kalibru ze słabszą grafiką to istnieje duże prawdopodobieństwo że pozostała część także zostanie zrąbana.
Mody to inna sprawa. Pamiętajmy też że pierwotny Jagged Alliance 2 miał oprawę graficzną na miarę swoich czasów.

_________________
http://www.taktykazone.pl/


*
 
Rafadan_PL
Post : 15 lip 2007 22:23
Cytowanie selektywne Odpowiedz z cytatem
Offline
Awatar użytkownika
Starszy sierżant
Starszy sierżant
  • Posty: 278
  • Dołączył: 11.07.2006
  • Skąd: Łódź


Czy ja wiem? O ile dobrze pamiętam, nawet w 1999 grafika JA2 nie była zachwycająca. Była po prostu "wystarczająca" :-)
A dziś gra ze świetną grafiką wcale grywalności nie gwarantuje.
Jeśli nowa odsłona JA będzie grywalna i zachowa choć część elementów za które kochamy dwójkę, myślę że nawet najbardziej zatwardziali maniacy dwójki powinni ją zaakceptować.

_________________
Jak to dobrze że mamy moderatorów...


*
 
Nowy temat Odpowiedz w temacie Przejdź na stronę   Poprzednia   1, 2, 3, 4, 5  Następna