Jagged Alliance Center - Forum

Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 5 ] 
Autor Wiadomość
Len
Post : 07 mar 2010 23:34
Cytowanie selektywne Odpowiedz z cytatem
Offline
Awatar użytkownika
Generał broni
Generał broni
  • Posty: 4003
  • Dołączył: 02.06.2006


Cytuj:
Otwarte beta testy Jagged Alliance 3!? Nie dajcie się zwieść
Na tle piątkowej informacji, dzisiejsza wydaje się podwójnie interesująca. Najpewniej dlatego, że jest sprzeczna z ostatnimi doniesieniami wedle których prace nad Jagged Alliance 3 zostały definitywnie zamknięte. Przeglądając internet w poszukiwaniu nowych wiadomości, natknęliśmy się na blog firmy, która sama siebie określa jako "najszybciej rozwijające się przedsiębiorstwo testujące gry". Ze strony tej jasno wynika, że beta testy JA3 ruszają już niedługo, a wziąć w nich udział może każdy kto tylko się zgłosi. Niestety, nic nie jest takie na jakie wygląda.

Jedynym, co musimy zrobić aby wziąć udział w beta testach JA3 jest wypełnienie specjalnej ankiety i odesłanie jej na wskazany adres. Lecz najpierw musimy przetestować dwie inne gry, których tytułu celowo nie podamy. Są to jednak tytuły dobrze nam znane z reklam Google oraz maili na naszej skrzynce w zakładce "Spam". Jeśli jeszcze nie domyśliliście się o co tak naprawdę chodzi to już wyjaśniamy - beta testy "trójki" są mrzonką. Wątpliwości budzi już sam fakt, że blog założono w systemie umożliwiającym ich tworzenie dosłownie w 5 minut. Ponadto, rzekoma "firma" nie podała nawet swojej nazwy, a treść bloga zawiera mnóstwo błędów i literówek. Co do dwulicowości tej inicjatywy nie mamy wątpliwości, tylko po co ktoś to robi? Zapewne po to, by wykorzystując popularność gry, zebrać kilku graczy dla internetowych gierek na produkcję których (jak i reklamę) wydano grube pieniądze.

Możliwe, że niektórzy z was zadają sobie teraz pytanie - po co w takim razie o tym piszemy? Ano właśnie po to, by uprzedzić pytania o beta testy JA3, których nie ma i nie będzie.


Mi na początku aż zaczęło szybciej bić serce, przez pierwszą sekundę pomyślałem że informacje o zamknięciu projektu mogły być częścią popularnych ostatnio kampanii reklamowych, polegających na podawaniu fałszywych informacji w celu wywołania sensacji. Ale wątpliwości nabrałem po krótkiej chwili, a w trakcie zapoznawania się z tekstem, nabierały one potwierdzenia. Eh, szkoda że te beta testy to nieprawda :->


*
  WWW
lukasamd
Post : 08 mar 2010 15:35
Cytowanie selektywne Odpowiedz z cytatem
Offline
Pułkownik
Pułkownik
  • Posty: 5321
  • Dołączył: 31.05.2006


Szczerze to jestem zdziwiony, że wykorzystali do reklamy innego badziewia akurat upadek projektu Jagged Alliance 3. Co jak co, ale aż tak dużego grona graczy i oczekujących na nią nie było, a przynajmniej znalazłyby się znacznie bardziej wyczekiwane produkcje.


*
  WWW
Len
Post : 08 mar 2010 19:06
Cytowanie selektywne Odpowiedz z cytatem
Offline
Awatar użytkownika
Generał broni
Generał broni
  • Posty: 4003
  • Dołączył: 02.06.2006


Uwierz, mi że grono oczekujących było bardzo duże. Fani serii JA to nie tylko ci zarejestrowani na tym forum. Wystarczy, że na jakimś innym portalu pojawi się news a zawsze okazuje się, że sporo ludzi na to czeka. Chociaż z czasem jest ich mniej, co oczywiste jeśli nie pojawiają się nowe odsłony.

lukasamd pisze:
Szczerze to jestem zdziwiony, że wykorzystali do reklamy innego badziewia akurat upadek projektu Jagged Alliance 3.

Ta cała "inicjatywa" sugeruje raczej, że nie mieli pojęcia o anulowaniu projektu :]


*
  WWW
mtl
Post : 09 mar 2010 18:57
Cytowanie selektywne Odpowiedz z cytatem
Offline
Awatar użytkownika
Podporucznik
Podporucznik
  • Posty: 954
  • Dołączył: 12.06.2006


Hmm... Niby seria Jagged Alliance jest stara, mało kto w nią pogrywa, a jednak dla spamerów to jeszcze łakomy kąsek. Coś w tym musi być :-D

_________________
"There are two kinds of people in the world, my friend.
Those who have a loaded gun and those who dig. You dig!"


*
 
Jaahquubel
Post : 10 mar 2010 13:02
Cytowanie selektywne Odpowiedz z cytatem
Offline
Awatar użytkownika
Kapitan
Kapitan
  • Posty: 1154
  • Dołączył: 28.05.2007
  • Skąd: Z Trakony


Lepiej jest mieć jeszcze jedną przynętę, niż jej nie mieć.


*
  WWW
Nowy temat Odpowiedz w temacie