Jagged Alliance Center - Forum

Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 13 ] 
Autor Wiadomość
Ronin
Post : 21 wrz 2009 22:55
Cytowanie selektywne Odpowiedz z cytatem
Offline
Szeregowy
  • Posty: 1
  • Dołączył: 21.09.2009


Siemka
Zobaczyłem, że na gry-online.pl od niedawna widnieje nowa data wydania Jagged Alliance 3 - Marzec 2010. Czy to jest gdzieś potwierdzone? Na stronie akelli nic
na ten temat nie znalazłem ale gry-online z dupy by tego nie wzięli?


*
 
Len
Post : 22 wrz 2009 09:57
Cytowanie selektywne Odpowiedz z cytatem
Offline
Awatar użytkownika
Generał broni
Generał broni
  • Posty: 4003
  • Dołączył: 02.06.2006


Gry-Online posiada system, który automatycznie generuje datę premiery w przypadkach, gdy nie jest ona jeszcze znana. To im przynosi reklamę w sytuacjach takich jak ta, kiedy niezorientowani pytają ;) Nie spodziewaj się premiery JA3 ani w tym, ani tym bardziej w następnym roku.


*
  WWW
lukasamd
Post : 22 wrz 2009 13:29
Cytowanie selektywne Odpowiedz z cytatem
Offline
Pułkownik
Pułkownik
  • Posty: 5321
  • Dołączył: 31.05.2006


Fakt, dziwny mają ten system na Gry-Online - bardzo często wprowadza w błąd i to w sporej liczbie gier.

Fakt 2: Jagged Alliance 3 z całą pewnością nie pojawi się w tym roku. Po tym co robi Akella (czyli brak jakiegokolwiek kontaktu / informacji), zaczynam wątpić w to, że ta gra kiedykolwiek wyjdzie. Jak ktoś to już pisał (i to nie raz) na łamach forum: JA3 będzie, jak fani sobie tę grę zrobią...


*
  WWW
Wigen
Post : 22 wrz 2009 17:54
Cytowanie selektywne Odpowiedz z cytatem
Offline
Awatar użytkownika
Kapitan
Kapitan
  • Posty: 1324
  • Dołączył: 30.01.2007
  • Skąd: Warszawa


Powtórzę tylko to co już kiedyś pisałem wcześniej że Jagged Alliance 3 powstaje (?) hen gdzieś daleko od Kanady, od ludzi z nieistniejącego już Sir-Techu w okropnych męczarniach. Mogę jedynie domniemywać że Rosjanie są zdolni, ale nie grzeszą w grach wydajnością. Z tego co wiadomo do dziś to że nowy Jagged ma wyjść za rok więc prawdopodobnie...NIGDY!


*
 
Popers
Post : 25 paź 2009 22:26
Cytowanie selektywne Odpowiedz z cytatem
Offline
Awatar użytkownika
Starszy chorąży
Starszy chorąży
  • Posty: 596
  • Dołączył: 31.01.2007


kuźwa, gdzie jest mój odpicowany Jagged Alliance 3 ?! :evil: Postrzelałbym turowo do mobów, a zamiast dobrej szpili a'la JA3 wychodzą jakieś szity typu Gears of War czy inne Need for Speedy.

//EDIT: Na forum obowiązuje język polski, prosimy zatem o powstrzymanie się od używania języków obcych, a szczególnie Łaciny. -Stridingshadow


*
 
Len
Post : 26 paź 2009 11:00
Cytowanie selektywne Odpowiedz z cytatem
Offline
Awatar użytkownika
Generał broni
Generał broni
  • Posty: 4003
  • Dołączył: 02.06.2006


No niestety, ale na takich szitach trzepie się najwięcej kasy. Na razie mamy 7.62 więc nie jest źle :]


*
  WWW
momo78
Post : 26 paź 2009 17:53
Cytowanie selektywne Odpowiedz z cytatem
Offline
Awatar użytkownika
Kapitan
Kapitan
  • Posty: 1415
  • Dołączył: 05.11.2007


To, że nie JA3 to nie znaczy przecież, że shit...

_________________
I'm afraid.
I'm afraid, Dave.
Dave, my mind is going. I can feel it.
I can feel it. My mind is going. There is no question about it.
I can feel it. I can feel it. I can feel it.
I'm a... fraid.


*
 
Len
Post : 26 paź 2009 19:53
Cytowanie selektywne Odpowiedz z cytatem
Offline
Awatar użytkownika
Generał broni
Generał broni
  • Posty: 4003
  • Dołączył: 02.06.2006


momo78 pisze:
To, że nie JA3 to nie znaczy przecież, że shit...

Bo NFSy to są shity. To nic innego jak niskobudżetowa ścigałka napakowana nowoczesną grafiką, szpanerskimi filmikami i muzyką. Wystarczy zresztą, że wyjdzie bardzo podobna gra, ze wszystkim co ma najnowszy NFS ale bez fajerwerków - jest jak w banku, że otrzyma marną ocenę.

Można by to porównać do mody na markowe ciuchy. Ludzie czasem łażą w tak śmiesznych rzeczach, że aż ręce opadają. Ale jak się spojrzy na logo firmy, to odpowiedź na pytanie "dlaczego to kupili" przyjdzie sama.

Poza tym, nikt jeszcze nie powiedział, że JA3 też nie będzie shitem :]


*
  WWW
Popers
Post : 26 paź 2009 20:47
Cytowanie selektywne Odpowiedz z cytatem
Offline
Awatar użytkownika
Starszy chorąży
Starszy chorąży
  • Posty: 596
  • Dołączył: 31.01.2007


trzeba będzie po brygadę sięgnąć


*
 
Stridingshadow
Post : 26 paź 2009 20:50
Cytowanie selektywne Odpowiedz z cytatem
Offline
Awatar użytkownika
Pułkownik
Pułkownik
  • Posty: 2260
  • Dołączył: 07.03.2009
  • Skąd: Bejrut


Len pisze:
Poza tym, nikt jeszcze nie powiedział, że JA3 też nie będzie shitem :]

Ty to wiesz jak zdemotywować, za tę odpowiedź -10 do um. dowodzenia :P

_________________
Obrazek


*
 
lukasamd
Post : 27 paź 2009 16:11
Cytowanie selektywne Odpowiedz z cytatem
Offline
Pułkownik
Pułkownik
  • Posty: 5321
  • Dołączył: 31.05.2006


Ja bym mu też zabrał 1 pkt doświadczenia.... xD
W pełni zgadzam się jednak z tym co pisze Popers - nowe gry, które są na topie to głównie śmieci nie warte nawet 1/3 swojej sklepowej ceny. Co je cechuje?
- przepakowanie audiowizualne (a i to nie zawsze...)
- niesamowita reklama, sporo trailerow itp.
- bardzo krótki czas gry (ostatni szczyt - dodatek do FEAR2, cała JEDNA godzina gry za 40zł...)
- często brak jakiegokolwiek klimatu
- niesamowita prostota, odmóżdżenie gracza...

Niestety, ze względu na często powalającą oprawę no i tą ostatnią cechę, czyli szybką rozgrywkę bez skomplikowania biją rekordy popularności. Kto na tym traci? Oczywiście wszelkie inne gatunki gier... dyskutowaliśmy o tym zresztą na czacie (tzn. kto był to był :P).


*
  WWW
Svean
Post : 11 gru 2009 14:23
Cytowanie selektywne Odpowiedz z cytatem
Offline
Awatar użytkownika
Młodszy chorąży
Młodszy chorąży
  • Posty: 389
  • Dołączył: 13.03.2009


A nie zastanawialiście się panowie (i Olinka ;-) ew. inne panie jeśli jakieś tu zaglądają, chociaż wątpię) że to może my jesteśmy dinozaurami i przeżytkami w świecie nowoczesnej grafiki, trailerów i prostej szybkiej akcji? Większość forów i stron o JA już umarło, a Bear's Pity i np to forum są rezerwatami ostatnich Indian, a nawet na tutaj liczba aktywnych osób jest mocno ograniczona (nawet jeśli całkiem aktywna)...

Poza tym i tutaj można przeczytać że wszystko co dodali do 7.62 HC (a czego np brakuje w JA2) powoduje że gra wydaje się bardzo skomplikowana... i że może odrzucać :P

Tak chciałem trochę dołączyć do ogólnego marudzenia - bo to że JA3 ma problem z pojawieniem się wynika z tego że jest mały rynek na tego typu gry. Cóż - brak darwinowskiej eliminacji osobników najgłupszych powoduje, że ewolucja nam zawraca :P

_________________
Obrazek


*
 
Len
Post : 11 gru 2009 14:55
Cytowanie selektywne Odpowiedz z cytatem
Offline
Awatar użytkownika
Generał broni
Generał broni
  • Posty: 4003
  • Dołączył: 02.06.2006


Wiem o tym. Gdzieś już kiedyś nawet pisałem, że cokolwiek by nie zrobili w JA3 to ludzie i tak będą marudzili. Wszyscy oczekują, że to będzie to samo co w JA2 tyle, że w trójwymiarze. A tak po prostu się nie da, bo samo wprowadzenie trójwymiarowego świata wymaga zastosowania innych rozwiązań. Jedyny sposób to grę uprościć albo zrobić z nią coś, co zrobili twórcy Fallouta 3.

Idealnym przykładem, że nie warto już robić turówek taktycznych z prawdziwego zdarzenia jest 7.62. Fakt, ma dużo błędów ale one ujawniają się głównie dopiero w drugiej połowie gry. Ale w pierwszej gra się super, wiele osób nawet powiedziało "tak powinno wyglądać JA3". Tylko kto w to grał? Nawet tutaj ruszyła to garstka fanów.


*
  WWW
Nowy temat Odpowiedz w temacie


cron