Jagged Alliance Center - Forum

Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 3 ] 
Autor Wiadomość
Len
Post : 29 lut 2008 13:49
Cytowanie selektywne Odpowiedz z cytatem
Offline
Awatar użytkownika
Generał broni
Generał broni
  • Posty: 4003
  • Dołączył: 02.06.2006


Tytuł tego tematu pewnie spowodował szybsze bicie Waszych serc, możecie je uspokoić :) Żaden wydawca nie wykazał jeszcze zainteresowania jednak pomyślałem, że warto powoli ruszać tą kwestię.

W dniu wczorajszym udałem się na spotkanie na IRCu zorganizowane przez portal Gram.pl na którym mieliśmy okazję porozmawiać z trzema pracownikami firmy Techland. Spotkanie było moderowane, zadano ponad 400 pytań a dostało się ok. 50. W tym 4-5 moich. Chyba nie muszę tłumaczyć o co zapytałem, zresztą, przeczytajcie poniższego newsa, dotyczy on innej gry ale jest zastanawiający. Przeczytajcie do końca:

Cytuj:
Na wczorajszym spotkaniu na IRCu zorganizowanym przez portal Gram.pl gracze z całej Polski mieli okazję zadać własne pytanie jednemu z trzech członków spotkania. Rzecz jasna, wszystko było moderowane, spośród 400 nadesłanych pytań, dostało się około 50. Wypowiedź jednego z członków ekipy Techlandu jest dość interesująca...

Jeden z członków spotkania zadał następujące pytanie: "Mam wrażenie, że ostatnio wraca moda na strategie taktyczne. Czy myśleliście o dystrybucji na terenie Polski gry Jagged Alliance 3, która jest powrotem kultowej serii po wielu latach?" Odpowiedzią pracownika Techlandu było: "Będziemy wydawać 9 Kompanię, która ma bardzo dużo wspólnego z JA3. Premiera jakoś lato 2008r."

Wszystko mogłoby wydawać się przesądzone, jednak należy pamiętać, że to nic pewnego. Z wszelkimi komentarzami proponujemy zaczekać na oficjalną informację. Jednak dość podejrzliwy może wydawać się fakt, że na pytanie o wydanie Jagged Alliance 3 nie powiedziano "Nie".

http://gry.gery.pl/newsy/6173.html

Fakt podejrzliwy o tyle, że przecież Techland interesował się wydaniem Jagged Alliance 3D, które potem zostało przemianowane na JAZZ: Hired Guns, a Techland krótko po tym stracił zainteresowanie ("gra straciła ogromny potencjał marketingowy" - Wypowiedź członka Techlandu). Na pytanie o wydanie Jagged Alliance 3 odpowiedzieli dość wymijająco, nie zaprzeczyli.

Nie jest to powód do skakania po krześle ani trąbienia na wszystkie strony, że Techland wyda JA3, nie nie. Ale warto się nad tym zastanowić i poczekać na kolejne informacje.


*
  WWW
momo78
Post : 29 lut 2008 13:57
Cytowanie selektywne Odpowiedz z cytatem
Offline
Awatar użytkownika
Kapitan
Kapitan
  • Posty: 1415
  • Dołączył: 05.11.2007


Len pisze:
"gra straciła ogromny potencjał marketingowy" - Wypowiedź członka Techlandu

z tym się zgodzę :P
no bo lepiej powiedziec Następna część kultowej strategii JA niż Gra strategiczna, która jest wzorowana na JA czyż nie?

_________________
I'm afraid.
I'm afraid, Dave.
Dave, my mind is going. I can feel it.
I can feel it. My mind is going. There is no question about it.
I can feel it. I can feel it. I can feel it.
I'm a... fraid.


*
 
Len
Post : 03 cze 2008 16:12
Cytowanie selektywne Odpowiedz z cytatem
Offline
Awatar użytkownika
Generał broni
Generał broni
  • Posty: 4003
  • Dołączył: 02.06.2006


Może dodam, że polskim wydawcą gier ze Strategy First jest firma Nicolas Games.


*
  WWW
Nowy temat Odpowiedz w temacie