Jagged Alliance Center - Forum

Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 6 ] 
Autor Wiadomość
MjrAQ123
Post : 19 wrz 2007 20:06
Cytowanie selektywne Odpowiedz z cytatem
Offline
Kapral
Kapral
  • Posty: 45
  • Dołączył: 14.09.2007


(pewnie już było jak coś przepraszam modów) Czy można do ja 2 UB zrobić własnego NPC którego będzie można np. Zwerbować, pogadać z nim?


*
 
Len
Post : 19 wrz 2007 20:21
Cytowanie selektywne Odpowiedz z cytatem
Offline
Awatar użytkownika
Generał broni
Generał broni
  • Posty: 4003
  • Dołączył: 02.06.2006




*
  WWW
MjrAQ123
Post : 19 wrz 2007 21:13
Cytowanie selektywne Odpowiedz z cytatem
Offline
Kapral
Kapral
  • Posty: 45
  • Dołączył: 14.09.2007


Tak postaci do gry :/ Sorry ze znow spamuje ale to ostatni raz

Mam JA 2 UB i chcem dodac do mojej kampanii sektor z nowym NPC nie koniecznie do zwerbowania zebu z nim gadać...to da sie czy nie?


*
 
Len
Post : 19 wrz 2007 21:26
Cytowanie selektywne Odpowiedz z cytatem
Offline
Awatar użytkownika
Generał broni
Generał broni
  • Posty: 4003
  • Dołączył: 02.06.2006


Tak, oczywiście. To nic trudnego, właściwie wystarczy, że włączysz edytor. Jest bardzo prosty w obsłudze i po polsku, szybko znajdziesz gdzie się dodaje postacie.

Teraz nie mogę się w to wgłębić bo nie bardzo mam czas. Ale jeśli nie będziesz umiał to na pewno kto inny pomoże :)


*
  WWW
mtl
Post : 19 wrz 2007 21:32
Cytowanie selektywne Odpowiedz z cytatem
Offline
Awatar użytkownika
Podporucznik
Podporucznik
  • Posty: 954
  • Dołączył: 12.06.2006


Len pisze:
Tak, oczywiście. To nic trudnego, właściwie wystarczy, że włączysz edytor. Jest bardzo prosty w obsłudze i po polsku, szybko znajdziesz gdzie się dodaje postacie.


:rotfl:
W edytorze dołączonym do JA2,5 PL nie ma możliwości wstawiania na mapę NPC (w ogóle nie ma możliwości wstawiania postaci innych niż wrogowie/koty). A wnioskuję, że to właśnie o nim piszesz - innego edytora po polsku nie widziałem na oczy.

Jeżeli chcesz umieścić na mapie postacie, ściągnij sobie edytor 0.95 beta de (to jedyny wybór, jeżeli nie chcesz dodatkowo ściągać JA2 1.13). Jednak będziesz potrzebował jeszcze UB-MapImport, aby mapy zrobione w tym edytorze działały w JA2,5.

_________________
"There are two kinds of people in the world, my friend.
Those who have a loaded gun and those who dig. You dig!"


*
 
Len
Post : 19 wrz 2007 21:39
Cytowanie selektywne Odpowiedz z cytatem
Offline
Awatar użytkownika
Generał broni
Generał broni
  • Posty: 4003
  • Dołączył: 02.06.2006


moteel pisze:
W edytorze dołączonym do JA2,5 PL nie ma możliwości wstawiania na mapę NPC (w ogóle nie ma możliwości wstawiania postaci innych niż wrogowie/koty). A wnioskuję, że to właśnie o nim piszesz - innego edytora po polsku nie widziałem na oczy.

Nie? Zdawało mi się, że można :] Ale oczywiście to raczej ja się mylę, gdyż nie korzystałem z niego sporo czasu.


*
  WWW
Nowy temat Odpowiedz w temacie


cron