Jagged Alliance Center - Forum

Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 2 ] 
Autor Wiadomość
bzbociek
Post : 15 lip 2023 00:09
Cytowanie selektywne Odpowiedz z cytatem
Offline
Szeregowy
  • Posty: 3
  • Dołączył: 14.07.2023


Cześć,
Mam nietypowy problem z ostatnimi wersjami
mianowicie po wyborze opcji nowy typ wyboru zdolności, w edytorze IMP-a wywala mnie do windowsa na 3-ciej zakładce gdy jest wybór umiejętności, gdy wybiorę stary jest ok.

Komunikat nic nie mówiący "Unhandled exception, unable to recover".

Wersja podstawowa JA2 - z gog
Wersja 2.13 to najpierw zainstalowałem JA2 1.13 BETA POLISH (Gr_35bb9a7) (Dr_9b44e68), zaczął się pojawiać ten problem to odinstalowałem całość, restart kompa i ściągnąłem najnowszą wersję z GIT HUb-a JA2_113-v0-3991-gc03616-G6106Ld66a-Polish
Poprzednia wersja JA2 1.13 działała mi ok, ale stwierdziłem, że w końcu zagram sobie w UB bo jakoś do tej pory się nie złożyło.

Bez IMPa gra normalnie dalej sobie działa, mogę grać - tylko nie mam swojego najemnika tylko tych co zrekrutuję :(
Jest gdzieś jakiś plik logu gdzie mogę podejrzeć co za błąd się pojawia (kombinowałem z rozdzielczością ale to raczej nie to).

Edit jak zainstalowałem wersję angielską jest ok. Wygląda na brakujący jakiś plik?


*
 
Starchris
Post : 15 lip 2023 17:59
Cytowanie selektywne Odpowiedz z cytatem
Offline
Awatar użytkownika
Pułkownik
Pułkownik
  • Posty: 2054
  • Dołączył: 25.06.2010


Bardzo dziękujemy za informacje. Jeśli jest to problem z polską wersją, to z pewnością nie działa również na innych wersjach językowych oprócz angielskiej, bo już wielokrotnie zauważyliśmy taką zależność.

Dodamy to później do problemów "NEW ISSUES" na oficjalnej stronie do tego przygotowanej

https://github.com/1dot13/source/issues

_________________
Obrazek
Poradniki Modera


*
 
Nowy temat Odpowiedz w temacie


cron