Jagged Alliance Center - Forum

Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 3 ] 
Autor Wiadomość
marcinl0
Post : 26 lut 2023 13:45
Cytowanie selektywne Odpowiedz z cytatem
Offline
Plutonowy
Plutonowy
  • Posty: 162
  • Dołączył: 03.03.2012


Od razu napiszę że staram się grać w JAUB JA JA2 tak aby moi ludzie w ogóle NIE ODNIEŚLI POWAŻNYYCH OBRAŻEŃ i nie musieli tygodniami być leczeni i byli niedostępni - co najwyżej minimalne ranki od flar granatów dymnych postrzałów 1-3 pkt o których można "zapomnieć" po zabandażowaniu - leczące się samoistnie bez pomocy lekarza nie przeszkadzające w dalszej walce.

Jednak w ostatnich etapach JAUB nie jest już tak łatwo przy zaalarmowanych wrogach i jednak nie udało mi się uniknąć ran i to u samego mojego ulubionego bojowego lekarza Dr Q. Dostał ok. 20-30 pkt obrażeń, które zabandażowałem - ale Dr Q stał się zauważalnie spowolniony wskutek takich ran i jako bojowy lekarz już działał jak "zamulony".

Małym odkryciem było dwukrotne użycie "REGENERATION BOOST" (które poprzednio lekceważyłem) po których zdrowie od razu wróciło do maximum - Dr Q z powrotem stał się natychmiast "pełnosprawny" !

Co jeszcze szczególnie w trudnym JAUB da się tak boostować poza energią czy także naprawę przedmiotów jakimś tajnym sposobem.


*
 
lukasamd
Post : 27 lut 2023 12:52
Cytowanie selektywne Odpowiedz z cytatem
Offline
Pułkownik
Pułkownik
  • Posty: 5321
  • Dołączył: 31.05.2006


Możesz rozwijać najemników kilkoma sposobami, które działają i w JA2 (np. bardzo łatwo wbić im większą siłę
https://jagged-alliance.pl/artykul160/r ... ajemnikow/

W przypadku UB w sumie można doprowadzić ich niemal do perfekcji, bo bierzesz ludzi na całą misję i realnie nie jesteś limitowany czasowo - możesz w Traconie spędzić i 100 i 200 dni i nic negatywnego z tego nie wyniknie - będą zaniepokojone maile z Arulco ale to tyle. Wróg będzie z kolei sukcesywnie znów i znów pojawiał się w sektorach


*
  WWW
Jaahquubel
Post : 14 lip 2023 16:01
Cytowanie selektywne Odpowiedz z cytatem
Offline
Awatar użytkownika
Kapitan
Kapitan
  • Posty: 1154
  • Dołączył: 28.05.2007
  • Skąd: Z Trakony


Gwoli uzupełnienia, jak się zajmie wszystko do Varrez i nic więcej, to można siedzieć w nieskończoność – wróg nie przyjdzie.
Jak się wystawi głowę dalej, to tak. Ale jak miasto jest zabezpieczone, to nie będzie atakowane.


*
  WWW
Nowy temat Odpowiedz w temacie


cron