Jagged Alliance Center - Forum

Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 19 ]  Przejdź na stronę   Poprzednia   1, 2
Autor Wiadomość
Starchris
Post : 18 mar 2023 20:55
Cytowanie selektywne Odpowiedz z cytatem
Offline
Awatar użytkownika
Pułkownik
Pułkownik
  • Posty: 2054
  • Dołączył: 25.06.2010


marcinl0 pisze:
I tak zagram jeszcze wielokrotnie w JAUB - proponuję dla ułatwienia proszę dodaj w tych samych początkowych sektorach z lampami rtg co w/w dodałeś- najlepiej w sektorze H9 Guard - proponuję poza G11 i 8x 4.7mm od razu dodaj też "w pakiecie marzeń" oto jego 1. trzon:
1.- 8 x Aluminum Rod (bo ich na początku bardzo brakuje do budowy modyfikacji broni RS + dla pewności 6 Spring)
- 8 x Laser Scope + 6 Sniper Scope + 6 Bipod + 6 UV Googles + 6 Extended Ear
- 6 x Wire Cutters + 4 Locksmith + 4 Crowbar + 8 Camouflage Kit + 8 Compound18 + 4 Ceramic + 8 Regen Boost + 4 Energy Boost + 4 Toolkit (i jak się uda + 2 FirstAid + 2 MedKit + 2 Spectra Vest + 2 Spectra Pants@Helm)

2. - i jak się uda jeszcze trochę z przydatnej broni - ale miejsca w H9 może nie wystarczyć: HK G21 + 8 x amunicja NATO 7.62mm + RPK-74 + 8 x amunicja 5.45mm + M79 + 8 amunicja 40mm reg + 8 x granat regularny + 4 x granat mustard + 4 x LAW + Mortar + 8 Mortar Shell


Załącznik:
H9.7z [34.81 KiB]
Pobrany 18 razy


Załącznik:
bulb6.png
bulb6.png [ 373.3 KiB | Przeglądany 133 razy ]

_________________
Obrazek
Poradniki Modera


*
 
marcinl0
Post : 19 mar 2023 03:27
Cytowanie selektywne Odpowiedz z cytatem
Offline
Plutonowy
Plutonowy
  • Posty: 162
  • Dołączył: 03.03.2012


Bardzo dziękuję, czyli jednak przydatny pakiecik będzie czekał w niezawodnym H9 Guard Post.

Tylko jestem już w trakcie poprzedniej gry (pousuwałem większość z tego naprawdę przegiętego moda- inaczej gra byłaby bez sensu) i planowałem jak już grę ukończyć na expercie- ale może z ciekawości rozpocznę nową grę na grze.


*
 
marcinl0
Post : 19 mar 2023 08:18
Cytowanie selektywne Odpowiedz z cytatem
Offline
Plutonowy
Plutonowy
  • Posty: 162
  • Dołączył: 03.03.2012


I nie wytrzymałem z ciekawości i musiałem od początku rozpocząć i przejść aż do zdobycia Guard Post. Naprawdę warto było - bo dopiero teraz jest taka adekwatna nagroda - naprawdę przydatny pakiet - jaka powinna być od początku w oryginale. Nie zaburzająca rozgrywki, są przydatne akcesoria z lampą rtg (niedługo będzie można normalnie zbudować detektor) - i jest wreszcie G11 (i modyfikacje) niedostępny nawet u Raula a dopiero przy końcu całej gry.

Ciekawe dlaczego Twórcy usunęli lampę rtg na tym początkowym etapie - dając lampę=detektor dopiero na ostatni sektor - skoro przed nami sporo rozgrywek w których detektor bardzo się przyda i doda miodności rozgrywce.

Krótko mówiąc o to właśnie chodziło i aż chce się grać dalej będąc tak nagrodzony i zmotywowany do dalszej gry.

Serdeczne dzięki!


*
 
marcinl0
Post : 19 mar 2023 13:28
Cytowanie selektywne Odpowiedz z cytatem
Offline
Plutonowy
Plutonowy
  • Posty: 162
  • Dołączył: 03.03.2012


Aha, na tym zestawie rozpakowanych / ulepszonych map, pomimo że zawsze na początku JAUB wybieram kontynuację JA2 - zawsze mam dostępną rekrutację Texa.

Myślałem ze akurat przypadkowo tak wyszło, ale jednak tak jest za każdym razem na tym zestawie rozpakowanych map - a niby są niekompatybilne - stąd może taki wynik z Texem. Trochę brakuje sympatycznego Johna ale może i dobrze - bo Tex ma permanentny kamuflaż jak Shadow.

Raz jakoś mi wyszło że rekrutowałem Texa za darmo nawet bez użycia filmu - i nie wiem od czego to zależy ? (O ile dobrze pamiętam Betty się akurat na wstępie nie odezwała i od razu kliknąłem Buy).


*
 
Nowy temat Odpowiedz w temacie Przejdź na stronę   Poprzednia   1, 2