Jagged Alliance Center - Forum

Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 4 ] 
Autor Wiadomość
Mateo320
Post : 30 paź 2008 07:35
Cytowanie selektywne Odpowiedz z cytatem
Offline
Awatar użytkownika
Kapral
Kapral
  • Posty: 58
  • Dołączył: 06.11.2007
  • Skąd: Radom


Mam prośbe. Jak wgrywać kampanie? Narazie doszegłem do tego że pokazuje mi sie w wyborze kampani np. Cieżka Przeprawa 2 , no dobra wybieram a tu pokazuje mi sie okienko
Cytuj:
Zmieniono Kampanię na Ciężka Przeprawa 2
no to wchodze w ja 2,5 a tym zwykłe unfinished biznes. A i jeszcze jedna prośba chce zrobić moją nową kampanię w edytorze i chcę obsadzić budynek najemnikami i żeby żołnieże atakowali. Bo narazie to okienko mam tak jakby wyłączone z edytora.


Ostatnio zmieniony 10 kwie 2009 12:55 przez Mateo320, łącznie zmieniany 1 raz

*
 
Jaahquubel
Post : 30 paź 2008 09:01
Cytowanie selektywne Odpowiedz z cytatem
Offline
Awatar użytkownika
Kapitan
Kapitan
  • Posty: 1154
  • Dołączył: 28.05.2007
  • Skąd: Z Trakony


Mateo320 pisze:
A i jeszcze jedna prośba chce zrobić moją nową kampanię w edytorze i chcę obsadzić budynek najemnikami i żeby żołnieże atakowali. Bo narazie to okienko mam tak jakby wyłączone z edytora.

?
Chcesz, żeby Twoi najemnicy bronili się przed atakiem przeciwnika? Mam wrażenie, że takie rzeczy, to tylko w Erze.

O jakie okienko chodzi?


*
  WWW
Mateo320
Post : 30 paź 2008 09:21
Cytowanie selektywne Odpowiedz z cytatem
Offline
Awatar użytkownika
Kapral
Kapral
  • Posty: 58
  • Dołączył: 06.11.2007
  • Skąd: Radom


Te okienko które pojawia sie przy wyborze kampani w tym programi dołączonym do gry. A pomyśl jak fajnie obarkadować sie w domku, dac worki z piaskiem obsadzić najemników...
... i wysłać wrogów aby cie atakowali, i niech się męczą ze zdobyciem twojej "twierdzy" a ty ich częstujesz seriami


*
 
Jaahquubel
Post : 30 paź 2008 09:34
Cytowanie selektywne Odpowiedz z cytatem
Offline
Awatar użytkownika
Kapitan
Kapitan
  • Posty: 1154
  • Dołączył: 28.05.2007
  • Skąd: Z Trakony


Z tego, co wtedy napisałeś, że jakies okienko dotyczyło edytora, a Tobie chodzi o ustawianie kampanii?

Co do tego barykadowania, to możesz zrobić sektor, do którego wróg szybko zagląda z posiłkami. I już. Jakoś tak to było.


*
  WWW
Nowy temat Odpowiedz w temacie


cron