Jagged Alliance Center - Forum

Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 2 ] 
Autor Wiadomość
Len
Post : 09 wrz 2008 21:26
Cytowanie selektywne Odpowiedz z cytatem
Offline
Awatar użytkownika
Generał broni
Generał broni
  • Posty: 4003
  • Dołączył: 02.06.2006


JA2 - Reedycja w sprzedaży elektronicznej

Na łamach portalu Gram.pl przed kilkoma dniami pojawiła się dość ciekawa informacja. Dotyczy ona sklepu GOG.com, który z inicjatywy firmy CD Projekt, już niedługo zostanie w uruchomiony i w pełni udostępniony graczom. Zanim przejdziemy do sedna sprawy - czym jest GOG.com? To nic innego jak internetowy sklep w którym będziemy mogli zakupić gry, które już dawno temu zniknęły z półek sklepowych. Chodzi oczywiście o te tytuły, które zapisały się w historii przemysłu gier komputerowych. W tym momencie nie powinniście mieć już żadnych wątpliwości...

"Coś dla siebie znajdą fani praktycznie wszystkich gatunków, a wśród gier można odszukać tak znamienite pozycje, jak Fallout, Jagged Alliance 2, Operation Flashpoint czy TOCA Race Driver 3. Każdy tytuł jest krótko opisany oraz zobrazowany na licznych screenshotach. Kompozycja kart katalogowych przedstawia się przyjemnie dla oka."
To cytat z informacji wspomnianej na początku tego newsa. Nie wiadomo jednak ile wyniesie nas taki elektroniczny zakup. Ponadto, wątpliwości budzi jeden fakt. Jak dobrze pamiętamy - standardowe JA2 zostało wydane przez firmę TopWare Poland, dwa lata później CD Projekt zajął się dystrybucją JA2: Unfinished Business. Tymczasem, sklep GOG.com należy do tej drugiej firmy. Co nam pozostaje? To, co zawsze - czekać.

Oczywiście, powinniśmy się cieszyć, że JA2 doczeka się wznowienia sprzedaży jednak trudno ukryć, że to nie to samo, co pudełkowe wydanie...


*
  WWW
HardcoR
Post : 09 wrz 2008 23:00
Cytowanie selektywne Odpowiedz z cytatem
Offline
Awatar użytkownika
Szeregowy
  • Posty: 3
  • Dołączył: 04.01.2007
  • Skąd: Leeds


JA2:UB jest w sprzedaży na GOG.com za $5.99 (408MB). Normalnego JA2 nie ma nawet w zapowiedziach...


*
 
Nowy temat Odpowiedz w temacie


cron