Jagged Alliance Center - Forum

Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 2 ] 
Autor Wiadomość
marcinl0
Post : 20 mar 2023 04:51
Cytowanie selektywne Odpowiedz z cytatem
Offline
Plutonowy
Plutonowy
  • Posty: 162
  • Dołączył: 03.03.2012


Zawsze jak gram w JAUB mam dylemat czy uda się rekrutować drogiego a świetnego Magica bo brakuje pieniędzy i trzeba rozsądnie planować jakich najemników rekrutować jakie bronie i amunicję kupić itd. Głównym żródłem dochodu jest sklep odkup Raula - ale ile maksymalnie da się "wycisnąć" z Raula - bo po początkowym szale zaczyna mu brakować kasy na odkupywanie zdobytej broni ew. trzeba czekać do następnego dnia aby odsprzedać marny pistolecik za kilkaset dolarów. Wygląda na to że Betty nie ma takiego limitu ale też nie daje dużego dochodu - bo skupuje tylko tanie Medipaki itd. na których się za dużo nie zarobi a ich ilość jest ograniczona w JAUB.

Krótko mówiąc: ile kasy razem da się wycisnąć z Raula i Betty w JAUB - planując rekrutację drogiego Magica.

Jakie są wartości parametry limity Raula ew. Betty zakodowane w systemie JAUB.


*
 
Starchris
Post : 20 mar 2023 19:53
Cytowanie selektywne Odpowiedz z cytatem
Offline
Awatar użytkownika
Pułkownik
Pułkownik
  • Posty: 2055
  • Dołączył: 25.06.2010


Raul ma 20 tys., a Betty ma 10 tys. Nie znalazłem nic na temat odświeżania ilości gotówki przez nich po jakimś czasie (jest ale co do asortymentu), więc być może za tyle możesz sprzedać sprzętu i potem koniec. Jeśli chcesz żeby miał więcej gotówki na stanie to musisz coś kupić od niego. Podobnie jest z Betty.

_________________
Obrazek
Poradniki Modera


*
 
Nowy temat Odpowiedz w temacie


cron