Jagged Alliance Center - Forum

Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 5 ] 
Autor Wiadomość
lukasamd
Post : 27 mar 2007 17:53
Cytowanie selektywne Odpowiedz z cytatem
Offline
Pułkownik
Pułkownik
  • Posty: 5321
  • Dołączył: 31.05.2006


Dotarłem do F13 i wrogów wg. danych jest dużo. Ustawiłem ludzi i zostałem zaatakowany... przez cywila (mają te swoje paskudne strzelające dmuchawki)... - włączyła się tura cywili a co chwila przerwanie i słychać strzały w sektorze. Czy to wróg walczy z tymi "cywilami"

A tak w ogóle czego oni ode mnie chcą?! Czemu mnie atakują, fakt że w sektorze niżej po wyeliminowaniu wrogów miałem delikatny spór z tubylcami o pewne świecidełko ale to chyba nie o to im chodzi (he he he :D).


*
  WWW
Len
Post : 28 mar 2007 13:52
Cytowanie selektywne Odpowiedz z cytatem
Offline
Awatar użytkownika
Generał broni
Generał broni
  • Posty: 4003
  • Dołączył: 02.06.2006


Hmm... do mnie nikt nie strzelał. Myślę, że odpowiedź na to pytanie będzie znał Gonzo_68, który w SOGu zaszedł znacznie dalej.


*
  WWW
lukasamd
Post : 28 mar 2007 15:23
Cytowanie selektywne Odpowiedz z cytatem
Offline
Pułkownik
Pułkownik
  • Posty: 5321
  • Dołączył: 31.05.2006


Tzn. jak to ująć- nie strzelano do mnie póki nie zabrałem jednej z chat talizmanu... potem w 2 tury straciłem 8 ludzi (cały oddział) - dmuchawki + noże robią swoje... Load i najpierw osłabienie cywili (strzelanie do celów do których linia prosta lotu pocisku przekracza stojącą osobę) i dopiero zabrania talizmanu i walka.


*
  WWW
gonzo_68
Post : 29 mar 2007 02:05
Cytowanie selektywne Odpowiedz z cytatem
Offline
Starszy kapral
Starszy kapral
  • Posty: 114
  • Dołączył: 17.08.2006


Lukasamd
Im chodzi właśnie o to, że kradniesz ich własność. Już Hannigan ostrzega, że miejscowi są nastawieni przyjaźnie, ale nie tolerują złodziejaszków. Hannigan jest w Wietnamie od lat i używa wobec nich francuskiej nazwy Montagnards, która oznacza ludzi z gór, górali. Amerykanie używali skróconej pod swój gust nazwy - Yards. Chodzi o mniejszości narodowe zamieszkujące Płaskowyż Centralny. Byli oni dyskryminowani przez Wietnamczyków i stali się sojusznikami Francuzów, a później Amerykanów. To z górskich plemion rekrutowało się 80% personelu bojowego SOG, 20% stanowili komandosi amerykańscy. Walcząc z "Yardami" podcinasz gałąź na której siedzisz.

Zadymy unikamy starymi metodami:
Sprawdzaj na mapie strategicznej/przedmioty, czy dana rzecz jest zaciemniona. Jeśli tak, to ma nerwowego właściciela.
Można zaczekać do nocy, wtedy niektóre wioski się wyludniają (śpią w bunkrach?).
Jeśli człowiek godzi się na przesunięcie, to metodą zamiany miejsc odsuwamy właściciela od przedmiotu, aż przestanie go widzieć.


*
 
lukasamd
Post : 29 mar 2007 06:46
Cytowanie selektywne Odpowiedz z cytatem
Offline
Pułkownik
Pułkownik
  • Posty: 5321
  • Dołączył: 31.05.2006


No wiem że jeżeli przedmiot jest zaciemniony to będą problemy ale niestety nie da się już nic zrobić - środkową część mapy już oczyściłem a i Yardsi nie wyszli z tego cało... teraz użyłem już pierwszego helikoptera w bazie i jest cudnie - inscenizacja bitwy :D


*
  WWW
Nowy temat Odpowiedz w temacie


cron