Jagged Alliance Center - Forum

Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 3 ] 
Autor Wiadomość
lukasamd
Post : 25 mar 2007 20:02
Cytowanie selektywne Odpowiedz z cytatem
Offline
Pułkownik
Pułkownik
  • Posty: 5321
  • Dołączył: 31.05.2006


Piszę ten temat ponieważ na razie jestem zawiedziony trudnością gry - no dobra najpierw spróbowałem na doświadczonym ale z powodu słabego sprzętu mogłem dostać po tyłku już w H7 więc zacząłem od nowa na nowicjuszy. Gra ni była prosta aż do dotarcia do miasta - w pierwszym sektorze część roboty zrzuciłem na samoobronę (jakieś 98% :D) a w następnych 2 była baza wojskowa... i tak uciecha jak i załamka - rekrutowałem 4 nowych ludzi i dostałem niezły sprzęt.

Teraz walczę w dżungli i sytuacja wygląda jak w JA2 i JA2,5 - 10 tragarzy nosi sprzęt i amunicję dla IMPa (no ew. Trevor mechanik) :D :D :D Czy to będzie w dalszym etapie naprawdę wymagający mod? Nie przeszedłem za wiele sektorów ale jedno już mnie wkurza (ale jakie realne :D) - szukam wrogów a tu nagle BUUMM! Mina... jeeee ;)

W UC sytuacja nie mogła wyglądać tak jak tutaj czy w JA2 bo wrogów było po prostu za dużo - na nowicjuszu wrogowie + policja w mieście było ich zawsze więcej niż 40. Tam nie dało się tak grać bo mieli za dużą przewagę (IMP nie wyrabiał z przeładowywaniem :D) a tutaj jak na razie niby coraz więcej ale nie widzę rezultatów...

Czyżbym wybrał zły poziom trudności (przyznam że nie chce mi się teraz grać od nowa)???


*
  WWW
Len
Post : 26 mar 2007 12:01
Cytowanie selektywne Odpowiedz z cytatem
Offline
Awatar użytkownika
Generał broni
Generał broni
  • Posty: 4003
  • Dołączył: 02.06.2006


Hmm... na środku mapy, czyli tam gdzie zaczynamy grę jest średnio, na południu nie wiem bo tam nigdy nie byłem, a na wschodzie są sektory cholernie trudne - były tam takie, które atakowałem 5 razy! Naprawdę było trudno, nie dość że pełno min i wrogów to jeszcze nie ma się gdzie schować.

Ja ci radzę grać bo będą jeszcze momenty w których zwątpisz w swoją niezawodną technikę gry. Tą modyfikację przeszło do końca nie wielu więc chyba warto ją mieć na swojej liście.

A jak to możliwe, że byłem na północy nie będąc na południu? Cóż, popiepszyły mi się raz pliki i teraz nie mogę tego cofnąć ;)


*
  WWW
lukasamd
Post : 26 mar 2007 14:31
Cytowanie selektywne Odpowiedz z cytatem
Offline
Pułkownik
Pułkownik
  • Posty: 5321
  • Dołączył: 31.05.2006


No będę grał bo NIE PISAŁEM że mam zamiar przerwać grę - pytałem tylko czy będzie trudna bo grac mi się chce - a zresztą, napisze o tym inny temat ;)


*
  WWW
Nowy temat Odpowiedz w temacie


cron