Jagged Alliance Center - Forum

Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 6 ] 
Autor Wiadomość
lukasamd
Post : 25 mar 2007 19:54
Cytowanie selektywne Odpowiedz z cytatem
Offline
Pułkownik
Pułkownik
  • Posty: 5321
  • Dołączył: 31.05.2006


Jak wiadomo gram od pewnego czasu w SOGa PL 1.1 (co widać w dziale zgłaszanie błędów :D) i mam pewne pytanie - gram na JA2,5 UB z zainstalowanym Vietnamem. Czy save będą działały na JA2,5 UB ale wersji ANGIELSKIEJ???

Udało mi się zdobyć tą grę a wolałbym nie słyszeć tekstów typu "DYNAMIT!" "BANDZIORY!" itp bo NIE-NA-WI-DZĘ tych polskich głosów ;) Skopiowanie plików z speech.slf z angielskiej do katalogu speech w polskiej nie jest rozwiązaniem bo niektóre pliki mają nieco zmienione nazwy (choć nr. postaci chyba są takie same).


*
  WWW
Len
Post : 26 mar 2007 12:22
Cytowanie selektywne Odpowiedz z cytatem
Offline
Awatar użytkownika
Generał broni
Generał broni
  • Posty: 4003
  • Dołączył: 02.06.2006


U mnie nie podziałało z przeniesieniem saevów, wyskoczył błąd podczas ładowania.

Plików SLF nigdy nie kopiujemy gdy pochodzą z innej wersji językowej ponieważ mają inny rozmiar i tym samym nie mają prawa działać. Rozpakuj plik Speech.slf do katalogu Speech, powinno pomóc.


*
  WWW
lukasamd
Post : 26 mar 2007 14:29
Cytowanie selektywne Odpowiedz z cytatem
Offline
Pułkownik
Pułkownik
  • Posty: 5321
  • Dołączył: 31.05.2006


A czy ja pisałem że kopiuję pliki? :]

Co do rozpakowywania i skopiowania .wav-ów: rozwiązanie nie całkiem kompletne bo jak na razie Tex nadal gdera coś w stylu "Czółko koleś" (nie rozumiem co bełkocze w PL :D) choć inne jego kwestie np. gdy tają aby coś mówił wypowiada już po angielsku.


*
  WWW
Len
Post : 26 mar 2007 14:36
Cytowanie selektywne Odpowiedz z cytatem
Offline
Awatar użytkownika
Generał broni
Generał broni
  • Posty: 4003
  • Dołączył: 02.06.2006


Hmm... ja też tego nie powiedziałem. To było tylko przypomnienie bo wielu nie pamięta :P

Wypakuj jeszcze plik NPC_Speech.slf oczywiście nie zastępując już istniejących (z SOGa). Nazwy plików ani ich numery nie powinny ulec żadnej zmianie wiec nie wiem czemu się tak dzieje, może spróbuj przenieść pliki SLF z głosami do innego katalogu, byle nie w Data.


*
  WWW
lukasamd
Post : 26 mar 2007 17:39
Cytowanie selektywne Odpowiedz z cytatem
Offline
Pułkownik
Pułkownik
  • Posty: 5321
  • Dołączył: 31.05.2006


No dobra spróbuję choć nie wydaje mi się aby to pomogło na 100% ;)


*
  WWW
lukasamd
Post : 26 mar 2007 18:34
Cytowanie selektywne Odpowiedz z cytatem
Offline
Pułkownik
Pułkownik
  • Posty: 5321
  • Dołączył: 31.05.2006


Wgrałem to wszystko (sporo tego było, ponad 11k plików). Głosy np. "Wrogowie" itp są po angielsku ale każdy z moich najemników ma jeden głosik po polsku - i to ten najbardziej wkurzający czyli "SEEER" i "CZÓŁKIEM KOLEŚ" :/

Wie ktoś jakie pliki są za to odpowiedzialne dla:

- IMPa z głosem "Czas wywalić śmieci"
- Texa
- Trevora
- Scope

W resztę się nie bawię ;)

EDIT:
Problem rozwiązany - głosy typu "wrogowie" "ok" "seer" znajdują się w battlesnds.slf - wrzucenie katalogu i plików mojego IMPa z JA2 pomogło ;)


*
  WWW
Nowy temat Odpowiedz w temacie