Jagged Alliance Center - Forum

Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 60 ]  Przejdź na stronę   Poprzednia   1, 2, 3, 4  Następna
Autor Wiadomość
Len
Post : 02 mar 2007 17:50
Cytowanie selektywne Odpowiedz z cytatem
Offline
Awatar użytkownika
Generał broni
Generał broni
  • Posty: 4003
  • Dołączył: 02.06.2006


No jeśli wy byście nie wyrazili sprzeciwu to nie byłoby marudzenia, że znowu przesuwamy datę premiery :]

Ja chyba jednak ją przesunę bo poniedziałek to nie jest dobry dzień a klęska projektu mogłaby bardzo negatywnie wpłynąć na przyszłość grupy.


*
  WWW
lukasamd
Post : 02 mar 2007 18:02
Cytowanie selektywne Odpowiedz z cytatem
Offline
Pułkownik
Pułkownik
  • Posty: 5321
  • Dołączył: 31.05.2006


Ja nie mówię że przesuwanie jest złe chcesz przesunąć premierę nie w tę stronę co należałoby :D


*
  WWW
Len
Post : 03 mar 2007 00:04
Cytowanie selektywne Odpowiedz z cytatem
Offline
Awatar użytkownika
Generał broni
Generał broni
  • Posty: 4003
  • Dołączył: 02.06.2006




*
  WWW
lukasamd
Post : 03 mar 2007 10:07
Cytowanie selektywne Odpowiedz z cytatem
Offline
Pułkownik
Pułkownik
  • Posty: 5321
  • Dołączył: 31.05.2006


No to ja zapytam teraz oficjalnie - dlaczego nie mogła być 9? :D Wiem że nie mogła i wiem dlaczego ale może coś dokładnie? :D Przecież piątek to koniec roboczego tygodnia i byłoby (moim zdaniem) najlepszym rozwiązaniem dać premierę na właśnie TEN dzień jeżeli miała się przesunąć w nieodpowiednią stronę :wall:

EDIT:
Właśnie zostałem chorążym :D


*
  WWW
mtl
Post : 03 mar 2007 10:35
Cytowanie selektywne Odpowiedz z cytatem
Offline
Awatar użytkownika
Podporucznik
Podporucznik
  • Posty: 954
  • Dołączył: 12.06.2006


No wlasnie? Sobota? Len przekladasz ta date w nieskaczonosc... Piatek byl by naprawde OK

_________________
"There are two kinds of people in the world, my friend.
Those who have a loaded gun and those who dig. You dig!"


*
 
Len
Post : 04 mar 2007 20:22
Cytowanie selektywne Odpowiedz z cytatem
Offline
Awatar użytkownika
Generał broni
Generał broni
  • Posty: 4003
  • Dołączył: 02.06.2006


Piatek byłby jak najbardziej OK, ale nie dla mnie :) Już teraz wiem, że w ten dzień najprawdopodobniej mnie nie będzie :)


*
  WWW
lukasamd
Post : 04 mar 2007 20:24
Cytowanie selektywne Odpowiedz z cytatem
Offline
Pułkownik
Pułkownik
  • Posty: 5321
  • Dołączył: 31.05.2006


Na a co to IS to tylko Ty?! :D Ja bym kazał komuś innemu napisać newsa itp. Albo inny sposób (ale tego tu nie napiszę :P). Tak czy siak moim zdaniem słabe wytłumaczenie :diabel:


*
  WWW
Len
Post : 04 mar 2007 20:43
Cytowanie selektywne Odpowiedz z cytatem
Offline
Awatar użytkownika
Generał broni
Generał broni
  • Posty: 4003
  • Dołączył: 02.06.2006


No właśnie w tym problem, że w przydziale Public Relations zostałem sam więc nie za bardzo mam komu to przekazać. A jakbym już miał to musiałby sporo przesiedzieć, wbrew pozorom premiera projektu to nie tylko wrzucenie pliku na serwer i napisanie newsa.

Zazwyczaj jest tak, że wszystkie problemy wychodzą w ostatniej chwili. To jedna sprawa a druga to taka, że oprócz newsa trzeba się zająć jakimś artykułem i reklamą na forach. Oj, pamiętam jak się nastresowałem razem z Fyfkiem 12 kwietnia 2006r. :)


*
  WWW
mtl
Post : 04 mar 2007 21:12
Cytowanie selektywne Odpowiedz z cytatem
Offline
Awatar użytkownika
Podporucznik
Podporucznik
  • Posty: 954
  • Dołączył: 12.06.2006


Reklama na forach? Do piatku jest czas - pozatym to jakas taka kolejna wymowka - artykul, newsa i co by tam jeszcze mozna przygotowac wczesniej (btw. premiera byla 2 razy przekladana, bylo malo czasu na napisanie tych rzeczy?). A dodac newsa czy artykul chyba kazdy moze... Wiec Len, nie pi***ol smutow, kazdy wystarczajaca dlugo juz czeka na Vietnama PL, zrob premiere w piatek, zeby kazdy mogl sie odstresowac od spraw dnia codziennego wieczorkiem grajac w JA :D

_________________
"There are two kinds of people in the world, my friend.
Those who have a loaded gun and those who dig. You dig!"


*
 
lukasamd
Post : 05 mar 2007 05:59
Cytowanie selektywne Odpowiedz z cytatem
Offline
Pułkownik
Pułkownik
  • Posty: 5321
  • Dołączył: 31.05.2006


POPIERAM! :D


*
  WWW
Len
Post : 05 mar 2007 12:50
Cytowanie selektywne Odpowiedz z cytatem
Offline
Awatar użytkownika
Generał broni
Generał broni
  • Posty: 4003
  • Dołączył: 02.06.2006


moteel pisze:
kazdy wystarczajaca dlugo juz czeka na Vietnama PL

A ja wystarczająco dużo już namęczyłem się przy tym spolszczeniu. To, że was o tym nie informujemy wcale nie znaczy, że nie ma problemów a nawet wątpliwości. Ja chcę aby premiera była skuteczna, nie robię niczego na odwał (no chyba, że nie umiem dobrze zrobić) i tego też nie zrobię. Chcę się do wszystkiego przygotować.

Poza tym prace nad spolszczeniem to nie tylko Len, Len i jeszcze raz Len. Reszta też ma swoją robotę z której nie zawsze się wywiązują ale ja nie mogę od nich wymagać cudów bo przecież im za to nie płacę.


*
  WWW
lukasamd
Post : 05 mar 2007 14:27
Cytowanie selektywne Odpowiedz z cytatem
Offline
Pułkownik
Pułkownik
  • Posty: 5321
  • Dołączył: 31.05.2006


Chcesz przez to powiedzieć że poprzedni termin premiery i tak nie doszedłby do skutku a nasze narzekania że to poniedziałek mogły stać się dobrym powodem na kilkudniowe przedłużenie prac aby wszystko było dopięte na ostatni guzik? Jeżeli tak to ujmę to cel jak najbardziej szczytny ale nie lepiej było rozpocząć "reklamowanie" zbliżającego się spolszczenia nieco później i od razu dać ostateczny termin (nawet +2-3 dni na wypadek W). Jeżeli nie to nie mam pretensji ale uważam że mógł to być piątek (albo nawet czwartek :)).


*
  WWW
Len
Post : 05 mar 2007 14:53
Cytowanie selektywne Odpowiedz z cytatem
Offline
Awatar użytkownika
Generał broni
Generał broni
  • Posty: 4003
  • Dołączył: 02.06.2006


Poprzedni termin premiery mógłby dojść do skutku jak najbardziej ale, że nie wszyscy wyrobili się na czas musiałbym tak jak rok temu wszystko robić na szybko, a tego właśnie chcę uniknąć. A narzekania na poniedziałkowy termin to był dobry powód aby przesunąć datę premiery tymbardziej, że ja sam zrozumiałem, że to zły termin.

Możliwe, że nawet w czwartek uda się udostępnić spolszczenie, ale znowu przesuwać datę premiery? Ostatnio marudziliście to teraz pewnie dopiero by było :P


*
  WWW
lukasamd
Post : 05 mar 2007 15:22
Cytowanie selektywne Odpowiedz z cytatem
Offline
Pułkownik
Pułkownik
  • Posty: 5321
  • Dołączył: 31.05.2006


Dziękuję za szczerość :)

A co do kolejnego przesunięcia premiery - wydaje mi się że przesuwanie w tę stronę ludzie raczej wybaczą :)... lepiej aby ktoś jeszcze się wypowiedział.

PS: Poza tym zrobicie kobietom prezent :D


*
  WWW
Len
Post : 05 mar 2007 15:35
Cytowanie selektywne Odpowiedz z cytatem
Offline
Awatar użytkownika
Generał broni
Generał broni
  • Posty: 4003
  • Dołączył: 02.06.2006


A to takie cwaniaki, na takie przesuwanie daty premiery to już nie narzekacie :D Zobaczę jak się wyrobię choć wtedy popsulibyśmy plany z czatem. A premiera połączona z czatem na JAC wygląda bardzo obiecująco i interesująco.


*
  WWW
Nowy temat Odpowiedz w temacie Przejdź na stronę   Poprzednia   1, 2, 3, 4  Następna