Jagged Alliance Center - Forum

Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 60 ]  Przejdź na stronę   Poprzednia   1, 2, 3, 4
Autor Wiadomość
mtl
Post : 05 mar 2007 16:20
Cytowanie selektywne Odpowiedz z cytatem
Offline
Awatar użytkownika
Podporucznik
Podporucznik
  • Posty: 954
  • Dołączył: 12.06.2006


Nie chcemy cudow - chcemy premiery w piatek...

_________________
"There are two kinds of people in the world, my friend.
Those who have a loaded gun and those who dig. You dig!"


*
 
lukasamd
Post : 05 mar 2007 16:48
Cytowanie selektywne Odpowiedz z cytatem
Offline
Pułkownik
Pułkownik
  • Posty: 5321
  • Dołączył: 31.05.2006


Len pisze:
Zobaczę jak się wyrobię choć wtedy popsulibyśmy plany z czatem. A premiera połączona z czatem na JAC wygląda bardzo obiecująco i interesująco.


Wiesz... dla mnie nie jest problemem przesunąć termin spotkania na chacie choć lepiej aby wiedział o tym 2 dni przed planowaną premierą i samym spotkaniem - chodzi o to aby zdążyć powiadomić na czas użytkowników i gości.


*
  WWW
Len
Post : 05 mar 2007 17:19
Cytowanie selektywne Odpowiedz z cytatem
Offline
Awatar użytkownika
Generał broni
Generał broni
  • Posty: 4003
  • Dołączył: 02.06.2006


No cóż, jeśli premierę zorganizować w czwartek to czat będzie trzeba dać albo w czwartek (w dzień premiery) albo w niedzielę. Bo jeśli w sobotę nie będzie premiery to mnie nawet na kompie nie będzie, choć nikt nie mówi, że i tak nie możecie zrobić ale chyba głupio by było robić bezemnieczat o czymś czym ja kierowałem, nie? :D

PS. Jeśli ktoś jeszcze nie zauważył to mamy zupełnie nowe bannery reklamujące SOGa, które zrobił Moteel, fajne nie? :D. Są dwa w dwóch wymiarach. Dawajcie je gdzie wlezie z linkiem do strony IS albo do JAC ;)

Obrazek
Obrazek

Obrazek
Obrazek


*
  WWW
lukasamd
Post : 05 mar 2007 17:50
Cytowanie selektywne Odpowiedz z cytatem
Offline
Pułkownik
Pułkownik
  • Posty: 5321
  • Dołączył: 31.05.2006


Jeżeli chodzi o chat to może być i w niedzielę choć wydaje mi się że dzień premiery (czwartek) będzie lepszy do tego celu...

Co do banerów - ja już dawno widziałem i reklamuję przy ich użyciu :)


*
  WWW
Len
Post : 05 mar 2007 18:27
Cytowanie selektywne Odpowiedz z cytatem
Offline
Awatar użytkownika
Generał broni
Generał broni
  • Posty: 4003
  • Dołączył: 02.06.2006


No z jednej strony lepiej zrobić to w dzień premiery, ale z drugiej strony w weekend na pewno więcej osób będzie, no chyba, że wieczorem wszyscy idą się rozerwać :] Dzisiaj wieczorem powinienem wiedzieć, kiedy jednak będzie ta premiera.


*
  WWW
lukasamd
Post : 05 mar 2007 18:49
Cytowanie selektywne Odpowiedz z cytatem
Offline
Pułkownik
Pułkownik
  • Posty: 5321
  • Dołączył: 31.05.2006


Oczywiście jak będziesz wiedział to daj znać na forum aby ludzie wiedzieli w końcu kiedy ta premiera ;)


*
  WWW
snick
Post : 06 mar 2007 15:11
Cytowanie selektywne Odpowiedz z cytatem
Offline
Awatar użytkownika
Starszy chorąży sztabowy
Starszy chorąży sztabowy
  • Posty: 686
  • Dołączył: 17.07.2006
  • Skąd: Zabrze


Dobra, może dorzucę swoje 3 grosze do dyskusji... Oczywiście premiera w piątek bylaby dla mnie optymalnym wyjściem, ale skoro ma być w niedzielę - może być. Przypuszczam, że te 2 dni więcej niewiele zmienią. :)


*
  WWW
lukasamd
Post : 06 mar 2007 15:46
Cytowanie selektywne Odpowiedz z cytatem
Offline
Pułkownik
Pułkownik
  • Posty: 5321
  • Dołączył: 31.05.2006


Zaraz zaraz... Snick co ty gadasz?! Premiera w najgorszej wersji ma być w sobotę bo inaczej:

"Tym razem nie powiemy, że data jest nieodwołalna, ale jeśli nie dotrzymamy terminu będziecie mogli domagać się ujawnienia wszystkich naszych planów na nowe projekty"

:D Rozumiem już dzień albo dwa wcześniej ale nie jeszcze później! :) A skoro ma być zamieszanie to lepiej już zostawić premierę na sobotę - czat też będzie wtedy i będzie chyba ok.


*
  WWW
snick
Post : 06 mar 2007 17:48
Cytowanie selektywne Odpowiedz z cytatem
Offline
Awatar użytkownika
Starszy chorąży sztabowy
Starszy chorąży sztabowy
  • Posty: 686
  • Dołączył: 17.07.2006
  • Skąd: Zabrze


Dobra, pomyłka wynikała z niedoinformowania. :D Jak w sobotę, to jeszcze lepiej. :]


*
  WWW
Len
Post : 07 mar 2007 15:27
Cytowanie selektywne Odpowiedz z cytatem
Offline
Awatar użytkownika
Generał broni
Generał broni
  • Posty: 4003
  • Dołączył: 02.06.2006


Jakby ktoś jeszcze nie zauważył to premiera będzie jednak 8 marca co wynika z najnowszego newsa. Z tej okazji zostanie zorganizowany czat na JAC. Mam nadzieję, że się cieszycie xD


*
  WWW
lukasamd
Post : 07 mar 2007 15:31
Cytowanie selektywne Odpowiedz z cytatem
Offline
Pułkownik
Pułkownik
  • Posty: 5321
  • Dołączył: 31.05.2006


Ja się cieszę chociaż jak to przemyślałem to doszedłem do wniosku że chyba zacznę grać tak w poniedziałek albo dopiero piątek następnego tygodnia (!) dlaczego? Będę grał od początku kiedy inni będą już daleko a atmosfera nieco ochłonie.


*
  WWW
Len
Post : 08 mar 2007 09:56
Cytowanie selektywne Odpowiedz z cytatem
Offline
Awatar użytkownika
Generał broni
Generał broni
  • Posty: 4003
  • Dołączył: 02.06.2006


Jak na moje oko to najlepiej grać właśnie wtedy gdy atmosfera jest największa. Dlatego gram w RR, jak wy będziecie zaczynać ja właśnie będę kończyć :D Ale cieszę się, że w ogóle będziesz grał, pewnie znowu zgłosisz masę błędów xD

Dzisiaj pół dnia spędzę na zajmowaniu się błędami wyskakującymi na ostatnią chwilę. Lepiej trzymajcie kciuki aby żaden z nich nie był poważny ;)


*
  WWW
lukasamd
Post : 08 mar 2007 18:37
Cytowanie selektywne Odpowiedz z cytatem
Offline
Pułkownik
Pułkownik
  • Posty: 5321
  • Dołączył: 31.05.2006


No niby masz rację ale ostatnio zachciało mi się spolszczyć interfejs pewnego dużego skryptu do PHP i zrobić z niego dodatek do php-fusion. Powód niby błahy ale jak znam życie to gdybym zaczął grać w Vietnama przed ukończeniem tamtego na pewno już bym spolszczenia nie dokończył ;)

Najpierw praca a potem przyjemności :D


*
  WWW
Len
Post : 08 mar 2007 20:45
Cytowanie selektywne Odpowiedz z cytatem
Offline
Awatar użytkownika
Generał broni
Generał broni
  • Posty: 4003
  • Dołączył: 02.06.2006


No i stało się, premiera polskiej wersji modyfikacji JA2: Vietnam SOG '69 odbyła się zgodnie z zapowiedzią choć z 40 minutowym opóźnieniem :D Co niepodobało się tym co już chcieli grać, ale dzięki temu czat był o wiele ciekawszy ;)

POBIERZ SPOLSZCzENIE


*
  WWW
Lemur
Post : 08 mar 2007 20:48
Cytowanie selektywne Odpowiedz z cytatem
Offline
Awatar użytkownika
Starszy sierżant
Starszy sierżant
  • Posty: 361
  • Dołączył: 11.01.2007


Nom, już pobrałem :D . Jeszcze tylko instalka UB i jazda:-).

_________________
http://www.taktykazone.pl/


*
 
Nowy temat Odpowiedz w temacie Przejdź na stronę   Poprzednia   1, 2, 3, 4


cron