Jagged Alliance Center - Forum

Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 11 ] 
Autor Wiadomość
Len
Post : 09 lut 2007 18:43
Cytowanie selektywne Odpowiedz z cytatem
Offline
Awatar użytkownika
Generał broni
Generał broni
  • Posty: 4003
  • Dołączył: 02.06.2006


Prace nad polonziacją modyfikacji Vietnam SOG '69 zostały ukończone po naprawdę wielu problemach. Muszę przyznać, że SOG mimo iż nie wymagał tyle pracy co Urban Chaos był równie trudny, ale to głównie za sprawą ciężkiego okresu dla IS podczas, którego trwały prace nad spolszczeniem.

Większość z tu obecnych użytkowników grała dłużej lub krócej w nasz poprzedni projekt - spolszczenie Urban Chaos. A skoro graliscie to pewnie wiecie czego wam brakowało.
Mam dla was pytanie - czego oczekujecie od polonizacji Vietnam SOG '69 w stosunku do UCPL?


Ostatnio zmieniony 01 sty 1970 01:00 przez Len, łącznie zmieniany 1 raz

*
  WWW
snick
Post : 09 lut 2007 20:08
Cytowanie selektywne Odpowiedz z cytatem
Offline
Awatar użytkownika
Starszy chorąży sztabowy
Starszy chorąży sztabowy
  • Posty: 686
  • Dołączył: 17.07.2006
  • Skąd: Zabrze


Cytuj:
czego oczekujecie od polonizacji Vietnam SOG '69 w stosunku do UCPL?


Owocnych betatestów i wydania zgodnie z terminem :P

W UC spostrzegłem, że bardzo wiele komunikatów w grze było po angielsku (mam na myśli te okienka z komunikatem/potwierdzeniem wyskakujące na mapie taktycznej, np. informujące o tym, że nie można szkolić samoobrony). Dobrze by było, gdyby w spolszczeniu Vietnam SOG '69 nie popełniono tego błędu.


*
  WWW
Len
Post : 09 lut 2007 20:10
Cytowanie selektywne Odpowiedz z cytatem
Offline
Awatar użytkownika
Generał broni
Generał broni
  • Posty: 4003
  • Dołączył: 02.06.2006


snick pisze:
W UC spostrzegłem, że bardzo wiele komunikatów w grze było po angielsku (mam na myśli te okienka z komunikatem/potwierdzeniem wyskakujące na mapie taktycznej, np. informujące o tym, że nie można szkolić samoobrony). Dobrze by było, gdyby w spolszczeniu Vietnam SOG '69 nie popełniono tego błędu.

Tego problemu na 100% nie będzie w polonizacji Vietnam SOG '69. A to dlatego, że tutaj nie musimy spolszczać pliku EXE w którym te wszystkie komunikaty są zapisane.

Szkoda, że nie mieliśmy kodu źródłowego pliku EXE z UC, wtedy nie byłoby tyle angielskich komunikatów.


*
  WWW
lukasamd
Post : 10 lut 2007 10:16
Cytowanie selektywne Odpowiedz z cytatem
Offline
Pułkownik
Pułkownik
  • Posty: 5321
  • Dołączył: 31.05.2006


Ja nie patrząc na innych:

1) Szybkiego terminu wydania
2) W miarę poprawnego spolszczenia (minimum jak UCPL w wersji 1.3) - żeby nie było że userzy muszą być beta-testerami ;)
3) Czegoś ciekawego a zarazem tajemniczego :D


*
  WWW
Len
Post : 10 lut 2007 11:21
Cytowanie selektywne Odpowiedz z cytatem
Offline
Awatar użytkownika
Generał broni
Generał broni
  • Posty: 4003
  • Dołączył: 02.06.2006


lukasamd pisze:
3) Czegoś ciekawego a zarazem tajemniczego :D

Hmm... co masz na myśli?


*
  WWW
Lemur
Post : 10 lut 2007 11:31
Cytowanie selektywne Odpowiedz z cytatem
Offline
Awatar użytkownika
Starszy sierżant
Starszy sierżant
  • Posty: 361
  • Dołączył: 11.01.2007


Myślę że chodzi o wietnamską dziką świnkę mówiącą ludzkim głosem którą mozna zwerbować do oddziału :D


*
 
lukasamd
Post : 10 lut 2007 13:48
Cytowanie selektywne Odpowiedz z cytatem
Offline
Pułkownik
Pułkownik
  • Posty: 5321
  • Dołączył: 31.05.2006


Chodziło mi raczej o coś w stylu tego menu - jakieś dodatki które zaszokują ludzi po włączeniu gry ;)


*
  WWW
Len
Post : 11 lut 2007 20:32
Cytowanie selektywne Odpowiedz z cytatem
Offline
Awatar użytkownika
Generał broni
Generał broni
  • Posty: 4003
  • Dołączył: 02.06.2006


Hmmmmmm(...)mmmmm... raczej trudno czymś kogoś zaszokować w takiej grze jak JA2 :] Ale wprowadzanie nowych elementów do gry to specjalność IS w końcu ;) Chociaż jak znam polskich fanów JA, to większość nie przejdzie nawet połowy modyfikacji xD


*
  WWW
Fireox
Post : 12 lut 2007 00:16
Cytowanie selektywne Odpowiedz z cytatem
Offline
Plutonowy
Plutonowy
  • Posty: 201
  • Dołączył: 04.06.2006
  • Skąd: Zamość


Len pisze:
Chociaż jak znam polskich fanów JA, to większość nie przejdzie nawet połowy modyfikacji

ekhm... :P


Ja od Soga oczekuje
-szybkiego wydania
-dobrej jakości spolszczenia
-wgrania jakiegos patha zeby mi ten Vietnam zadziałał :P


*
 
lukasamd
Post : 12 lut 2007 17:29
Cytowanie selektywne Odpowiedz z cytatem
Offline
Pułkownik
Pułkownik
  • Posty: 5321
  • Dołączył: 31.05.2006


@Len a dlaczego mieliby nie przechodzić?! Aha.... no tak... przypomina mi się jak przechodziłem DL :D Ale to zależy od moda... DL nie przeszedłem ale UC już tak (pomimo że jest 10x większe :P).


*
  WWW
Len
Post : 12 lut 2007 17:40
Cytowanie selektywne Odpowiedz z cytatem
Offline
Awatar użytkownika
Generał broni
Generał broni
  • Posty: 4003
  • Dołączył: 02.06.2006


Cóż, większość fanów zaczyna grać i tylko zaczyna. A do tego Vietnam to trudna modyfikacja, więc nowicjusze albo odpadną od razu albo zainstalują Jonas Edition.

W ogóle Vietnam to taka modyfikacja podczas, której okazuje się kto jest dobry a kto tylko udaje ;) Oczywiście nie jest ona jakaś super trudna, ale ktoś kto teraz grał w UC gdzie walczył na ulicach miast zagra w Vietnam gdzie jest pełno dżungli, miny, małe wioski a granaty latają co minutę może sobie nie radzić. Już w JA2 walki wśród samych drzew były trudne gdy napotkaliśmy na dobrze uzbrojony i liczny oddział, to co dopiero tutaj ;)


*
  WWW
Nowy temat Odpowiedz w temacie


cron