Jagged Alliance Center - Forum

Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 3 ] 
Autor Wiadomość
mac402
Post : 29 gru 2012 15:08
Cytowanie selektywne Odpowiedz z cytatem
Offline
Awatar użytkownika
Starszy szeregowy
Starszy szeregowy
  • Posty: 15
  • Dołączył: 29.12.2012


Witam wszystkich z tego forum :)
Na początku powiem, że używam wersji JA2 1.13 v5744. Mam taki tu problem, że stworzyłem własnego najemnika z twarzą, głosem etc., wszystko działa super. Miałem go najpierw jako IMPa, potem jako najemnika AIM, w końcu zrobiłem z niego RPC, który przyłącza się zaraz na początku gry. I tu pojawia się ten problem. Otóż duża twarz (tutaj akurat B244.sti) w okienku NPC działa i animuje się poprawnie, ale jego mała twarz (po przyłączeniu) nie ma animacji tzn. brak jest mimiki najemnika. Zrobiłem niby wszystko tak jak powinno być tj. współrzędne dużej twarzy są wpisane w MercProfiles.xml, a małej twarzy w RPCSmallFaces.xml. Testując zaczynam od nowej gry jakby co. Z samymi obrazkami jest wszytko w porządku - kiedy podmienię swoją custom twarz na jakąś inną też nie ma animacji, więc problem raczej w ustawieniach, ale gdzie???
Jeszcze raz witam i będę mega wdzięczny jak mnie ktoś uświadomi w czym problem.


*
 
Starchris
Post : 29 gru 2012 16:08
Cytowanie selektywne Odpowiedz z cytatem
Offline
Awatar użytkownika
Pułkownik
Pułkownik
  • Posty: 2054
  • Dołączył: 25.06.2010


Pierwsze co mi się rzuciło w oczy, to to, abyś sprawdził wszystko na stabilnej wersji JA2 1.13 w wersji 4870.

https://jagged-alliance.pl/plik215/

Niestabilnych wersji nie dajemy do działu download, bo są z nimi same problemy. To są niemal beta wersje przeznaczone tylko do testów. Jeśli na wersji 4870 dalej będzie występował ten błąd, to dopiero wtedy będziemy kombinować dalej. Od razu bym prosił abyś sprawdził to na numerze sprzed 200.

_________________
Obrazek
Poradniki Modera


*
 
mac402
Post : 29 gru 2012 17:33
Cytowanie selektywne Odpowiedz z cytatem
Offline
Awatar użytkownika
Starszy szeregowy
Starszy szeregowy
  • Posty: 15
  • Dołączył: 29.12.2012


Dzięki Starchris za szybką odpowiedź. Przetestowałem na wersji 4870 - było tak samo, ale przy okazji i tak rozwiązałeś ten problem :P . Chodziło o współrzędne oczu/twarzy, czyli w sumie błacha sprawa. Nie wiedziałem jednak, że jeżeli tam znajdzie się 0 to w ogóle nie wyświetli mimiki(?). OK. Problem rozwiązany. Teraz wszystko działa jak należy :) .


*
 
Nowy temat Odpowiedz w temacie