Jagged Alliance Center - Forum

Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 4 ] 
Autor Wiadomość
HanterTheOne
Post : 21 gru 2022 20:38
Cytowanie selektywne Odpowiedz z cytatem
Offline
Awatar użytkownika
Szeregowy
  • Posty: 7
  • Dołączył: 04.01.2016
  • Skąd: Polska, Śląsk


Cześć. Szukałem podobnego wątku z tym problemem ale go nie znalazłem wiec zamieszczam.

Mam Problem z przesuniętym celownikiem w grze po zaznaczeniu opcji nowego NCTH, mianowicie

Ściągnąłem i zainstalowałem wersję 1.13 BETA PL Rev.9405 (Gr_468756d) (Dr_4648659) na Podstawkę JA2 1.12 GOLD

Mod w ini edytorze to - vfs_config.JA2113Wildfire607.ini

Myślałem że problem zależy to od rozdzielczości na której gram, a jest to: 1360 na 768 natomiast na innych rozdzielczościach jest to samo.

Z ciekawości edytowałem też plik ini z NCTH uruchamiając tą opcje również w menu samej gry ale nic to nie dało. Przy włączonym NCTH podczas przybliżania celownika na wrogu, czasem przebija się stary system celowania. Ktoś ma podobny problem, macie na to jakieś rozwiązanie? Ewentualnie gdzie, w jakim pliku szukać ustalenia pozycji tego małego celownika który powinien być na środku celu w systemie NCTH?

Wygląda to następująco:

Obrazek


*
 
Starchris
Post : 22 gru 2022 19:54
Cytowanie selektywne Odpowiedz z cytatem
Offline
Awatar użytkownika
Pułkownik
Pułkownik
  • Posty: 2054
  • Dołączył: 25.06.2010


Witaj

Przede wszystkim musisz sprawdzić, czy na czystej najnowszej becie jest ten sam problem, bo to może Wildfire robi problemy.

Sprawdź również, czy tak samo jest na angielskiej najnowszej czystej wersji beta. Niestety już od dawna każda inna wersja językowa, w tym polska nie jest już ani wspierana ani aktualizowana i jest masa błędów na nich, których nie ma w angielskiej odmianie. Dopóki nie będzie nowej stabilnej wersji, czyli nie wiadomo kiedy, to niestety nie ma co nawet liczyć na jakiekolwiek poprawki.

_________________
Obrazek
Poradniki Modera


*
 
HanterTheOne
Post : 23 gru 2022 13:23
Cytowanie selektywne Odpowiedz z cytatem
Offline
Awatar użytkownika
Szeregowy
  • Posty: 7
  • Dołączył: 04.01.2016
  • Skąd: Polska, Śląsk


Rozumiem. Dziękuję Ci bardzo za zainteresowanie i odpowiedź.

Kto edytuje polską wersję? Czy są to również autorzy v1.13?

Sprawdziłem właśnie Betę WF w wersji Angielskiej i tam właśnie wszystko działa poprawnie.


*
 
Starchris
Post : 23 gru 2022 17:53
Cytowanie selektywne Odpowiedz z cytatem
Offline
Awatar użytkownika
Pułkownik
Pułkownik
  • Posty: 2054
  • Dołączył: 25.06.2010


HanterTheOne pisze:
Kto edytuje polską wersję? Czy są to również autorzy v1.13?

W zasadzie to nikt, polska wersja została już dawno pozostawiona samej sobie.

_________________
Obrazek
Poradniki Modera


*
 
Nowy temat Odpowiedz w temacie