Jagged Alliance Center - Forum

Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 3 ] 
Autor Wiadomość
Luuuki
Post : 08 gru 2020 16:35
Cytowanie selektywne Odpowiedz z cytatem
Offline
Starszy szeregowy
Starszy szeregowy
  • Posty: 12
  • Dołączył: 28.11.2020


cześć wszystkim,
mam 3 tematy z którymi nie potrafię sobie poradzić. Proszę o pomoc.
1. Szpieg. Mam IMPa z taką umiejętnością - kapelusz przy zdjęciu impa. Korzystałem z tego skilla, ale już nie moge. Nie zauważyłem kiedy, ale kapelusz zniknął :( Miał ktoś taki problem? jak temu zaradzić ?

2. Fortyfikacje. Poczytałem całe forum ale nie do końca ograniam temat. Chciałbym włączyć możliwość budowania fortyfikacji w każdym sektorze, albo chociaż w miastach, kopalniach i wyrzutniach SAM. Z tego co wyczytałem chodzi o jakieś tilesety? w sektorach które nie mają takich elementów nie można budować? czyli pewnie większość. Czy jest sposób i jak to zorbić żeby była taka możłiwość w innych sektorach?

3. Trapwire. Czy jest możliwość i jeśli tak to jak to zrbić żeby
a) połączyć kilka linek do jednej broni
b) podłaczyć do linki minę/granat/ładunek wybuchowy

Jeśli ktoś zna odpowiedź na którykolwiek z zagwózdek to będę wdzięczny za pomoc.


*
 
Luuuki
Post : 10 gru 2020 18:45
Cytowanie selektywne Odpowiedz z cytatem
Offline
Starszy szeregowy
Starszy szeregowy
  • Posty: 12
  • Dołączył: 28.11.2020


trudne pytania? porozmawaim sam ze sobą :)

ad.1.
trochę zacząłem to obczajać. Wygląda tak że mam kapelusz niezależnie jakie mam wyposażenie, broń, itp. Idę bez niczego to mnie nie rozpoznają czyli ok. Idę ze sprzętem zostaję rozpoznany, kapelusz znika, ale nie pojawiają się w moim wyposażeniu ciuchy 'cywilne' (kiedyś jak grałem chyba się pojawiały). Po zakończeniu walki kapelusza brak. Zdarcie łachów z wroga i ubranie ich nie powoduje działania pod przykrywką... Jestem w kropce.


*
 
wierzba
Post : 18 gru 2020 12:50
Cytowanie selektywne Odpowiedz z cytatem
Offline
Awatar użytkownika
Plutonowy
Plutonowy
  • Posty: 209
  • Dołączył: 06.02.2010
  • Skąd: Legnica


Dla zachowania porządku edytuj prosze poprzedni post zamiast dodawac swoke jeden pod drugim :3


*
 
Nowy temat Odpowiedz w temacie


cron