Jagged Alliance Center - Forum

Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 85 ]  Przejdź na stronę   Poprzednia   1, 2, 3, 4, 5, 6  Następna
Autor Wiadomość
Ripper
Post : 05 cze 2015 14:51
Cytowanie selektywne Odpowiedz z cytatem
Offline
Starszy sierżant
Starszy sierżant
  • Posty: 324
  • Dołączył: 24.09.2010


Dodatkowo w Wildfire jeden strzał w głowe z lepszej jakiejkolwiek broni to odrazu trup, bo obrywają po -60, -90


*
 
M'cin
Post : 06 cze 2015 07:34
Cytowanie selektywne Odpowiedz z cytatem
Offline
Awatar użytkownika
Starszy chorąży sztabowy
Starszy chorąży sztabowy
  • Posty: 775
  • Dołączył: 18.11.2009


Ale w Wildfire na 1.13 (które teraz chyba siedzi w AIMNASIE) czy w zwykłym WF? Bo WF Podbijało obrażenia, 1.13 domyślnie też i teraz zaczęło mnie zastanawiać, czy to się mnoży :P


*
 
Ripper
Post : 06 cze 2015 14:17
Cytowanie selektywne Odpowiedz z cytatem
Offline
Starszy sierżant
Starszy sierżant
  • Posty: 324
  • Dołączył: 24.09.2010


W 1.13 możesz sobie obniżyć zadawane obrażenia w głowę, a w zwykłym wildfire nieda się.


*
 
M'cin
Post : 07 cze 2015 13:32
Cytowanie selektywne Odpowiedz z cytatem
Offline
Awatar użytkownika
Starszy chorąży sztabowy
Starszy chorąży sztabowy
  • Posty: 775
  • Dołączył: 18.11.2009


Nie, to wiem. Tyle że:
a) domyślnie 1.13 zwiększa zadawane obrażenia (bodajże mnożnik x2)
b) w Wildfire bronie zadają więcej

Pytanie, czy na domyślnych ustawieniach Wildfire pod 1.13 te dwa mnożniki mnożą się jeszcze przez siebie :>


*
 
Ripper
Post : 07 cze 2015 18:12
Cytowanie selektywne Odpowiedz z cytatem
Offline
Starszy sierżant
Starszy sierżant
  • Posty: 324
  • Dołączył: 24.09.2010


Nie bo wildfire 1.13 to tylko mapy z 1.13 ogółem cała mechanika jest z podstawowego JA2, niemasz niebieskich wrogów, ani dodatkowych sekcji miast.


*
 
M'cin
Post : 07 cze 2015 18:56
Cytowanie selektywne Odpowiedz z cytatem
Offline
Awatar użytkownika
Starszy chorąży sztabowy
Starszy chorąży sztabowy
  • Posty: 775
  • Dołączył: 18.11.2009


dzięki


*
 
raven101
Post : 22 cze 2015 09:51
Cytowanie selektywne Odpowiedz z cytatem
Offline
Starszy szeregowy
Starszy szeregowy
  • Posty: 23
  • Dołączył: 19.05.2015


Hej, dawno P-do nie odzywalem bo gram sobie spokojnie na doświadczonym A nurtuje mnie kilka pytan więc je tutaj postanowiłem zadać:
1. Czy istnieje kombinacja klawiszy która otwiera wszystkie drzwi i skrzynki w danym sektorze?
2. Czy istnieje kombinacja która zmienia okulary przeciwsłoneczne na noktowizory i odwrotnie?
3. Czy istnieje kombinacja klawiszy która przy strzale automatycznie sprawia że celujemy W przeciwnika z najwyższą możliwą szansą, a tym samym nie musimy klikać prawym przyciskiem myszy?


*
 
Ripper
Post : 22 cze 2015 20:29
Cytowanie selektywne Odpowiedz z cytatem
Offline
Starszy sierżant
Starszy sierżant
  • Posty: 324
  • Dołączył: 24.09.2010


Wiem tylko że co do 1 pytania to napewno nie istnieje coś takiego.


*
 
Hurricane
Post : 23 cze 2015 05:18
Cytowanie selektywne Odpowiedz z cytatem
Offline
Kapral
Kapral
  • Posty: 64
  • Dołączył: 13.11.2010


Odpowiedź na drugie pytanie, jest to kombinacja shift + n.


*
 
gnusnygnom
Post : 26 cze 2015 00:28
Cytowanie selektywne Odpowiedz z cytatem
Offline
Szeregowy
  • Posty: 1
  • Dołączył: 30.05.2014


Witam, wiem iż najprawdopodobniej wszystko co byłoby mi potrzebne da się znaleźć na forum, ale mam ciśnienie na zagranie w 1.13 na Wildfire zakupionym na Steam i dlatego zwracam się do osób dobrze ogarniętych w temacie. Co, jak, po kolei zrobić aby wersja steam JA2 Wildfire, działała z 1.13.
I tak co zrobiłem do tej pory, najprawdopodobniej źle i naodpie#%ol:
- W wielkim pośpiechu ściągnąłem JA2 Modifications on JA2 Wildfire, wypakowałem to do katalogu z grą zgodnie z zaleceniami
- Ściagnąłem 1.13(7435) Wildfire PL i jak mniemam "zainstalowałem" to wrzucając wszystko dalej do katalogu Wildfire.
Jakoś nie wydaje mi się, aby to było to. Wildfire po podmienieniu plików odpala się, ale nie wiem nie da się go odpalić z INI Editor. Bardzo zależy mi na odpaleniu gry w 1920:1080, No ale tak . . . nie można wybrać pliku exe WF6. Chcę po prostu zjeść wszystko na raz i nie wiem czy jest to nawet możliwe.
W razie potrzeby mam pierwszą edycje JA 2 na płytach CD i mogę ją zainstalować, jeśli ma to w czymś pomóc, bądź też dokupię JA 2 Gold na Steam.

Bardzo proszę niech ktoś krok po kroku mi wytłumaczy co i jak zrobić, aby odpalić tego steamowskiego Wildfire'a z wszystkimi cudeńkami i smakołykami 1.13,

Fanem tej gry jestem od dawna, ale z braku wiedzy przechodziłem ją wieeeeeeelokrotnie bez tej, jakże cudnej (przynajmniej w opisie) modyfikacji. A i zaznaczam, także że za Wildfire biorę się pierwszy raz i nie wiem czy pierwszy raz nie łyknąć go na czysto, choć brak odpowiedniej rozdzielczości znacznie obniży jakość doznania. Ale jeśli JA 2 1.13 w tak piękny sposób uatrakcyjnia i usprawnia, i tak w mojej opinii bardzo sprawną i świetną mechanikę gry, to skusiłbym się od razu na połączenie Wild'a z 1,13.

Przepraszam za ignorancję, i niechęć do przebrnięcia przez teksty z tego forum bądź też innych, ale brak wolnego czasu mocno mi doskwiera, więc chyba pierwszy raz pójdę na łatwiznę. Jeszcze nigdy nie prosiłem kogoś o wytłumaczenie czegoś co gdzieś już jest wytłumaczone i nie czuję się z tym super, mam nadzieję, że nie zostanę zbyt mocno obsabaczony.

Pozdrowienia dla wszystkich fanów JA !


*
 
Pietrov
Post : 27 cze 2015 16:01
Cytowanie selektywne Odpowiedz z cytatem
Offline
Starszy szeregowy
Starszy szeregowy
  • Posty: 11
  • Dołączył: 14.06.2015


Na czyste JA 2 Wildfire nakładasz nakładkę Starchrisa tak jak to robiłeś do tej pory. Na to wszystko modyfikację JA 2 1.13. Z edytora plik startowy to domyślnie JA2exe. Nie WF6exe. Oczywiście wczesniej ustawiasz rozdzielczość.
Polecam dodać jeszcze dodatek aimnas 1.13. Nowe, podrasowane, większe mapy, mnóstwo broni i przedmiotów.
Ja tak właśnie gram tyle, że na najnowszych wersjach 1.13 beta eng. Powiem tylko tyle, że naprawdę warto. Przy poziomie szalonym gra jest kozacka.


*
 
Hurricane
Post : 01 lip 2015 15:01
Cytowanie selektywne Odpowiedz z cytatem
Offline
Kapral
Kapral
  • Posty: 64
  • Dołączył: 13.11.2010


Gdzie znajdę dwa dodatkowe samochody w AIMNAS1.13 i co muszę zrobić, aby nimi ruszyć?


*
 
misiek5872
Post : 12 lip 2015 21:38
Cytowanie selektywne Odpowiedz z cytatem
Offline
Kapral
Kapral
  • Posty: 66
  • Dołączył: 03.06.2015


Co do Kingpina to wystarczy kilka osób co mają dobra broń no i amunicje granaty musztardowe się przydają i moździerz. Wystarczy wejść na dach i zacząć strzelać.
Albo rzucać w Kingpina rzeczami i go ranić aby się wykrwawił sam trochę to trwa ale da się to zrobić z każdym.


*
 
raven101
Post : 29 lip 2015 11:39
Cytowanie selektywne Odpowiedz z cytatem
Offline
Starszy szeregowy
Starszy szeregowy
  • Posty: 23
  • Dołączył: 19.05.2015


Hej, dawno nie gralem bo mialem przerwe po czesci spowodowana tym, ze sie wypalilem grajac na poziomie doswiadczonym. Przejalem 3 czy 4 kopalnie i nie potrafie pojsc dalej, moja samoobrona nie daje rady, a teraz kopalnie w jednym miesce zaatakowalo mi 100 osob, co robie nie tak? Czy na wyzszych poziomach zawsze atakuja taka iloscia osob? Da sie jakos ich wybic po kolei, czesciami? ekipe mam dobra, bo 8 najlepszych strzelcow, w tym jeden granatnik. Prosze o rady, pozdro :-)


*
 
Waylandergp
Post : 29 lip 2015 22:21
Cytowanie selektywne Odpowiedz z cytatem
Offline
Szeregowy
  • Posty: 6
  • Dołączył: 11.06.2010


W laptopie z linków na stronie AIM masz możliwość wysłać kwiaty (królowej, za co jest dodatkowa scenka) jak również Bobby Ray. U niego po odblokowaniu Drassen możesz zamawiać co nieco sprzętu. Jest tego więcej niż o Tony'ego, i jako nowe albo używane przedmioty, kwestia poczekania na zamówienie... a i warto z 10$ dać gostkowi (marco czy jak...), żeby "miał oczy szeroko otwarte" - co zapewni ci, że nie będzie nic znikać z zamówień :)


*
 
Nowy temat Odpowiedz w temacie Przejdź na stronę   Poprzednia   1, 2, 3, 4, 5, 6  Następna


cron