Jagged Alliance Center - Forum

Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 85 ]  Przejdź na stronę   Poprzednia   1, 2, 3, 4, 5, 6  Następna
Autor Wiadomość
Halucyn
Post : 01 gru 2015 17:56
Cytowanie selektywne Odpowiedz z cytatem
Offline
Awatar użytkownika
Starszy kapral
Starszy kapral
  • Posty: 95
  • Dołączył: 06.12.2007
  • Skąd: Włodawa


Podczepię się, aby nie tworzyć beznadziejnych tematów. Jak wyłączyć tryb w którym nawet jeśli nie widzę przeciwnika to aktywny jest tryb turowy? Niekiedy udawało mi się to wyłączyć po przypadkowym włączeniu tego ustrojstwa, ale teraz nie mam pomysłu, a nerwica bierze górę. OK, to był jednak te Forced turn mode - tylko coś się zacięło w jednym sektorze i wyłączenie go nic nie dawało - dopiero w innej walce się wyłączyło. :)

_________________
Obrazek


*
 
Halucyn
Post : 02 gru 2015 22:22
Cytowanie selektywne Odpowiedz z cytatem
Offline
Awatar użytkownika
Starszy kapral
Starszy kapral
  • Posty: 95
  • Dołączył: 06.12.2007
  • Skąd: Włodawa


Dalej nie jest tak jak należy. Gdy zobaczę przeciwnika to nie uruchamia mi się tryb turowy... Z tego co pamiętam funkcja ta miała być pomocna w cichym eliminowaniu przeciwników, jednak nie zawsze jej sobie życzę, a nie pamiętam jak ją wyłączyć.

_________________
Obrazek


*
 
lolek
Post : 13 lip 2017 17:02
Cytowanie selektywne Odpowiedz z cytatem
Offline
Szeregowy
  • Posty: 6
  • Dołączył: 03.01.2012


Witam,

w którym miejscu dokładnie w ini edytor mogę zmienić pole widzenia w 1.13, chodzi mi o przywrócenie całego zasięgu.


*
 
Hurricane
Post : 14 lip 2017 10:47
Cytowanie selektywne Odpowiedz z cytatem
Offline
Kapral
Kapral
  • Posty: 64
  • Dołączył: 13.11.2010


lolek prawdopodobnie chodzi Ci o parametr ALLOW_TUNNEL_VISION (w TACTICAL VISION SETTINGS) ustawić musisz na FALSE


*
 
lolek
Post : 14 lip 2017 21:37
Cytowanie selektywne Odpowiedz z cytatem
Offline
Szeregowy
  • Posty: 6
  • Dołączył: 03.01.2012


o to mi chodziło, dzięki wielkie


*
 
notkin
Post : 07 sie 2017 19:21
Cytowanie selektywne Odpowiedz z cytatem
Offline
Szeregowy
  • Posty: 4
  • Dołączył: 07.08.2017


Powiem szczerze - ta gra (wersja 1.13) mnie dobija. O co chodzi...Zaczynam przygodę, kupuję 4 najemników (na więcej nie mam forsy). Ładuje się na pierwsze 2 sektory i tutaj luz - 3 przeciwników, potem wręczam list i tak dalej. Następnie idę górą do Drassen (na lotnisko). Tutaj tez w miarę spoko, bo 4 przeciwników, jakoś ich wymęczę. Niestety już w trakcie walki zbiega się z co najmniej 2 stron około 10 wojaków.

No i tutaj już nie wiem co mam zrobić. Moi ludzie maja pistoleciki, strzelają jak ostatnie cioty (mimo iż brałem w miarę dobrych strzelców) i najczęściej nawet jeśli jakoś staram się bronić to i tak chwila moment i wszyscy są wypstrykani z amunicji. Ogólnie to największy problem jest z tym, ze moi najemnicy nie potrafią strzelać.


*
 
micand1989
Post : 07 sie 2017 19:29
Cytowanie selektywne Odpowiedz z cytatem
Offline
Awatar użytkownika
Major
Major
  • Posty: 1585
  • Dołączył: 30.12.2010
  • Skąd: Łagiewniki Nowe


No trudno....najpierw taktyka, potem zabawa :D

_________________
Obrazek
Obrazek


*
 
notkin
Post : 07 sie 2017 19:47
Cytowanie selektywne Odpowiedz z cytatem
Offline
Szeregowy
  • Posty: 4
  • Dołączył: 07.08.2017


No niby rozumiem, ale ja mam czterema najemnikami pokonać 10 wrogów? Gdyby ci moi debile chociaż potrafili strzelać... Myślałem może, żeby kupić 2, ale uzbrojonych i wtedy działać.


*
 
Hurricane
Post : 08 sie 2017 23:36
Cytowanie selektywne Odpowiedz z cytatem
Offline
Kapral
Kapral
  • Posty: 64
  • Dołączył: 13.11.2010


Nie rozumiesz. Nie masz w oddziale Rambo (jednoosobowej armii) lub Zaicewa (strzelca wyborowego) kładących wrogów jak kosa źdźbła trawy. Tutaj musisz myśleć przed atakiem jak rozlokować najemników o jakiej porze ( czy w dzień, czy w nocy). Atakujesz lotnisko za dnia?


*
 
notkin
Post : 10 sie 2017 19:51
Cytowanie selektywne Odpowiedz z cytatem
Offline
Szeregowy
  • Posty: 4
  • Dołączył: 07.08.2017


Tak, za dnia.

Nadal nie udało mi się przejść tej lokacji. Chyba 30 raz powtarzam :D


*
 
Hurricane
Post : 10 sie 2017 20:20
Cytowanie selektywne Odpowiedz z cytatem
Offline
Kapral
Kapral
  • Posty: 64
  • Dołączył: 13.11.2010


Spróbuj nocą, kiedy licho śpi, podchodź ostrożnie i szybko zmieniaj pozycję. Rozglądaj się, aby wróg Cię nie zaskoczył.


*
 
notkin
Post : 11 sie 2017 22:01
Cytowanie selektywne Odpowiedz z cytatem
Offline
Szeregowy
  • Posty: 4
  • Dołączył: 07.08.2017


Udało mi się zająć Drassen. Głównym problemem było to, że nie wiedziałem o możliwości "zmniejszania" celownika (prawym przyciskiem myszy) co znacząco zwiększa celność.


*
 
Ripper
Post : 14 sie 2017 08:08
Cytowanie selektywne Odpowiedz z cytatem
Offline
Starszy sierżant
Starszy sierżant
  • Posty: 324
  • Dołączył: 24.09.2010


notkin pisze:
Udało mi się zająć Drassen. Głównym problemem było to, że nie wiedziałem o możliwości "zmniejszania" celownika (prawym przyciskiem myszy) co znacząco zwiększa celność.



Mhm, no i ?

Gdzie tu szukasz pomocy?


*
 
Sobi
Post : 16 sie 2017 21:06
Cytowanie selektywne Odpowiedz z cytatem
Offline
Szeregowy
  • Posty: 5
  • Dołączył: 16.08.2017


Witam chciałem spytać czy da się jakoś przyspieszyć lecący pocisk ? Strasznie wolno leci lipa się gra


*
 
Ripper
Post : 17 sie 2017 12:35
Cytowanie selektywne Odpowiedz z cytatem
Offline
Starszy sierżant
Starszy sierżant
  • Posty: 324
  • Dołączył: 24.09.2010


Sobi pisze:
Witam chciałem spytać czy da się jakoś przyspieszyć lecący pocisk ? Strasznie wolno leci lipa się gra


Zaraz, CO?? O_o??????


Ostatnio wolno lecące pociski w JA2 widziałem na komputerze gdzie muliły herosy 3...

Także co ty masz za komputer?


*
 
Nowy temat Odpowiedz w temacie Przejdź na stronę   Poprzednia   1, 2, 3, 4, 5, 6  Następna