Jagged Alliance Center - Forum

Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 9 ] 
Autor Wiadomość
Qbiak
Post : 26 sie 2010 19:14
Cytowanie selektywne Odpowiedz z cytatem
Offline
Awatar użytkownika
Szeregowy
  • Posty: 7
  • Dołączył: 23.08.2010


Jaki jest najlepszy 'pancerz' dostępny w grze z modem 1.13?

Zylon Combat Vest?


Ostatnio zmieniony 26 sie 2010 21:43 przez Qbiak, łącznie zmieniany 1 raz

*
 
Stridingshadow
Post : 26 sie 2010 19:54
Cytowanie selektywne Odpowiedz z cytatem
Offline
Awatar użytkownika
Pułkownik
Pułkownik
  • Posty: 2260
  • Dołączył: 07.03.2009
  • Skąd: Bejrut


Qbiak pisze:
Zylon Comabt Vest?

Chyba jednak nie Zylon, tylko Dyneema.
Ponadto kiedyś był (albo jeszcze jest) zestaw pancerza EOD (explosive ordonance disposal, czyli po prostu saperski) który zapewniał najwyższą możliwą ochronę, ale bardzo znacznie krępował ruchy użytkownika (pancerz niebojowy).

Najlepszą kamizelką w DBB (bez dodaktowych wkładów) jest Ż-86 (Zh-86), radziecka kamizelka balistyczna z panelami z tytanu i płyt ceramicznych.

_________________
Obrazek


*
 
Kelly
Post : 26 sie 2010 22:14
Cytowanie selektywne Odpowiedz z cytatem
Offline
Awatar użytkownika
Sierżant
Sierżant
  • Posty: 269
  • Dołączył: 25.03.2007
  • Skąd: Warszawa


Chyba podobnie dragon skin aczkolwiek cena/jakość jest znacznie na zh86


*
  WWW
Stridingshadow
Post : 27 sie 2010 00:39
Cytowanie selektywne Odpowiedz z cytatem
Offline
Awatar użytkownika
Pułkownik
Pułkownik
  • Posty: 2260
  • Dołączył: 07.03.2009
  • Skąd: Bejrut


Kelly pisze:
Chyba podobnie dragon skin aczkolwiek cena/jakość jest znacznie na zh86

Wydaje mi się, że Dragon Skin jest zwyczajnie lżejszy, no i dużo droższy (970$ za Ż-86, 15000 USD za Dragon Skin).
Dawno nie doszedłem do takiego advancement/coolness żeby zapamiętać który pancerz lepiej chroni.

_________________
Obrazek


*
 
Ant4gon1st
Post : 10 mar 2013 18:05
Cytowanie selektywne Odpowiedz z cytatem
Offline
Starszy szeregowy
Starszy szeregowy
  • Posty: 18
  • Dołączył: 08.03.2013


Pierwszy mój post i od razu będę się zagłębiał w te cholerne aspekty techniczne. :diabelek:

Pytanie mam odnośnie statystyk pancerzy i wkładów, czyli zmniejszenie celności, obniżenie punktów akcji itp., czy wybierając pancerz dla najemnika mocno się kierujecie tymi modyfikatorami? Zacząłem grę na Insane z własnymi (morderczymi) ustawieniami w iniedytorze, i mam dylemat. Drużyna póki co to sześć impów + Ira i Steroid, po wyjściu z omerty ruszyłem w stronę chitzeny żeby mieć jakieś dochody na początek, właśnie udało mi się przejąć kopalnię (po CIĘŻKIEJ bitwie z ok 50-60 dużo lepiej uzbrojonymi żołnierzami), zbieram co z nich zostało i próbuję jakoś przygotować team na nadchodzący kontratak.

I teraz pytanie czy te modyfikatory rzeczywiście aż tak drastycznie wpływają na celność, bo teoretycznie jeśli założę mojemu szturmowcowi dynemę z ceramiką to celność każdego strzału w pozycji klęczącej dostanie modyfikator -46%, nie wspominając już o drugim -46% za utrzymanie odrzutu przy strzelaniu serią. Po dodaniu ze statystykami najlepszej broni do jakiej mam dla niego w tej chwili dostęp (M16A1) , otrzymuję -7% modyfikatora za CF i te nieszczęsne -46% za accuracy KAŻDEGO strzału (według opisu modyfikatora). Czuję się zniesmaczony :\ Od razu zaznaczam, że wracam do JA po jakichś 7 latach, a 1.13 mam po raz pierwszy, więc nie wiem czy te modyfikatory rzeczywiście działają prawidłowo?

EDIT: Już nie wspomnę o dwóch snajperach których chyba będę musiał zostawić z kamizelką ochronną :( , bo spadek celności KAŻDEGO strzału o więcej niż 10% jest dla mnie co najmniej niedopuszczalny. (przynajmniej nie na ustawieniach na jakich gram)


*
 
micand1989
Post : 10 mar 2013 20:39
Cytowanie selektywne Odpowiedz z cytatem
Offline
Awatar użytkownika
Major
Major
  • Posty: 1585
  • Dołączył: 30.12.2010
  • Skąd: Łagiewniki Nowe


Kamizelka najlepsza nazywa się "Powlekana Kamizelka Operacje Polowe Dyneema" ang: "Coated Field Operative Dyneema Vest"

(nr kat. 1165)z pliku Items.xml

Jest zrobiona tylko trzeba ją udostępnić w sprzedaży u BR`s


Wracając do tematu:
te współczynniki pogorszające celność nawet jak zabierają troszkę to luneta na karabinie "zwraca z nawiązką" i jest duza poprawa. Dużym plusem jest Grippod czy Bipod odpowiednio do docelowego karabinu i pozycji strzeleckiej.

_________________
Obrazek
Obrazek


*
 
Ant4gon1st
Post : 10 mar 2013 22:58
Cytowanie selektywne Odpowiedz z cytatem
Offline
Starszy szeregowy
Starszy szeregowy
  • Posty: 18
  • Dołączył: 08.03.2013


O, to ciekawe, nie wiedziałem, że można jakoś odblokować ukryte itemy. Podasz jakiś link do tematu w którym to jest opisane?

No właśnie karabin w pełni wyposażony i tak po zliczeniu wszystkiego dostawał modyfikator na minus. No ale ubrałem team w końcu, ciężkie wsparcie w pełne pancerze, szturmowców w lżejsze z tytanem dające teoretycznie większą mobilność i swobodę ruchów i dają radę, po dozbrojeniu odparli już w miarę bezproblemowo kontratak. Nawet Ci ciężko opancerzeni nie mieli jakichś mega dużych problemów z celnością, więc wychodzi że te modyfikatory nie robią aż takiej tragedii.


*
 
micand1989
Post : 11 mar 2013 14:45
Cytowanie selektywne Odpowiedz z cytatem
Offline
Awatar użytkownika
Major
Major
  • Posty: 1585
  • Dołączył: 30.12.2010
  • Skąd: Łagiewniki Nowe


Ant4gon1st pisze:
O, to ciekawe, nie wiedziałem, że można jakoś odblokować ukryte itemy. Podasz jakiś link do tematu w którym to jest opisane?

No właśnie karabin w pełni wyposażony i tak po zliczeniu wszystkiego dostawał modyfikator na minus. No ale ubrałem team w końcu, ciężkie wsparcie w pełne pancerze, szturmowców w lżejsze z tytanem dające teoretycznie większą mobilność i swobodę ruchów i dają radę, po dozbrojeniu odparli już w miarę bezproblemowo kontratak. Nawet Ci ciężko opancerzeni nie mieli jakichś mega dużych problemów z celnością, więc wychodzi że te modyfikatory nie robią aż takiej tragedii.

Takiego tematu w mojej ocenie jeszcze nie ma. Ale chyba zaraz coś napisze :P

A co do modyfikatorów celności to jest taka zasada: "Każdy karabin ma swoje przeznaczenie". Przykładowo do M4 nie dajemy lunet snajperskich (7X) i bipodów, a do wielkokalibrowych snajperek nie dajemy laserów.

-----------------------------
EDIT

link do tematu o zablokowanych item-ach
http://forum.jagged-alliance.pl/modyfik ... t3250.html

_________________
Obrazek
Obrazek


*
 
Ant4gon1st
Post : 11 mar 2013 19:23
Cytowanie selektywne Odpowiedz z cytatem
Offline
Starszy szeregowy
Starszy szeregowy
  • Posty: 18
  • Dołączył: 08.03.2013


micand1989 pisze:
jest taka zasada: "Każdy karabin ma swoje przeznaczenie". Przykładowo do M4 nie dajemy lunet snajperskich (7X) i bipodów, a do wielkokalibrowych snajperek nie dajemy laserów.


Hahahaha, nie no ja nie próbowałem do m16a1 dawać lunety x7 :D Standard, czyli chwyt przedni, acog, kolimator i laser (nie pamietam czy lam czy zwykły). No ale to już jest nie na temat gadka, głównie bałem się modyfikatorów z pancerza. Dzięki za info :)


*
 
Nowy temat Odpowiedz w temacie


cron