Jagged Alliance Center - Forum

Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 3 ] 
Autor Wiadomość
shyringan
Post : 24 kwie 2011 23:57
Cytowanie selektywne Odpowiedz z cytatem
Offline
Szeregowy
  • Posty: 2
  • Dołączył: 24.04.2011


Witam wszystkich miłośników JA, nie chciałem zakładać nowego tematu lecz po kilku próbach zainstalowania dodatków stwierdziłem że bez waszej pomocy sobie nie poradzę.
Dlatego też zwracam się do Was o pomoc. Może spróbuje sprecyzować moje wymagania odnośnie rozgrywki:

- dodatkowe postacie ( mogą być same nowe)
- jakieś fajne dodatkowe bronie
- ciekawa fabuła
- nowe dopracowane sektory (im więcej tym lepiej)
- nie potrzebuje jakiś skomplikowanych bajerów, ponieważ zależy mi na dobrej zabawie a nie testowaniu wszystkiego...

Teraz przedstawię swoją kombinację dodatków:

Jagged Aliance 2 + modyfikacja v1.13 + Urban Chaos + zastanawiałem się nad tym packiem DBB-mod.

Aktualnie mam zainstalowaną JA 2 + mod 1.13

Jeszcze jak by się w sieci dało grać z tymi wszystkimi dodatkami to by było wspaniale

Bardzo proszę o waszą opinię


*
 
lukasamd
Post : 25 kwie 2011 09:56
Cytowanie selektywne Odpowiedz z cytatem
Offline
Pułkownik
Pułkownik
  • Posty: 5321
  • Dołączył: 31.05.2006


Ogólnie opisane przez Ciebie połączenie wygląda dobrze i z pewnością zapewni Ci zupełnie nowe wrażenia z gry :)
Nie orientuję się jednak, czy DDB-mod nie będzie tutaj robił czasem jakichś nieprzewidzianych trudności, warto spróbować.

Poza tym z czystym sumieniem mogę polecić polskiego moda Legion 2 - znajdziesz w nim sporo rzeczy, które pojawiły się w Jaggedach pierwszy raz i zostały dołączone niedawno do v1.13. Fabuła i podejście do gracza zupełnie inne niż w pozostałych Jaggedach, po prostu jesteś spluwą do wynajęcia i nikogo nie obchodzi co się z Tobą stanie ;) Więcej w recenzji:
https://jagged-alliance.pl/artykul339/recenzja-legion-2/

Drugi mod godny polecenia i również bazujący na v1.13 to Renegade Republic - coś, co (IMO) miało być lepsze od Urban Chaos. Osobiście nie twierdzę aby cel się udał, acz modyfikacja również jest bardzo rozbudowana i zagranie w nią z pewnością będzie dobrą zabawą.

Z bardziej "tradycyjnych" modów, które nie korzystają z v1.13 polecam:
- Back 2 Business (kontynuacja JA2 i UB, po prostu świetna pod względem fabuły)
- Vietnam SOG (walczymy w Wietnamie)
- Vengeance (podobnie jak B2B, kontynuacja fabuły z JA2)


*
  WWW
shyringan
Post : 25 kwie 2011 11:03
Cytowanie selektywne Odpowiedz z cytatem
Offline
Szeregowy
  • Posty: 2
  • Dołączył: 24.04.2011


Aha, rozumie. Ogólnie to recenzje poszczególnych modyfikacji czytałem i Urban Chaos mnie przekonało najbardziej. Dlatego też chciałem zapytać Was ( tych co grali w UC) jakie dodatki najlepiej sobie do niego do aplikować :) I czy pozwoli to na rozgrywkę w sieci. Czy warto do UC instalować Wildfire czy też spolszczenie. Prosił bym o sprawdzone kombinacje ;)
Oraz dziękuje Ci lukasamd za zainteresowanie się tematem.


Ostatnio zmieniony 25 kwie 2011 11:05 przez shyringan, łącznie zmieniany 1 raz

*
 
Nowy temat Odpowiedz w temacie