Jagged Alliance Center - Forum

Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 5 ] 
Autor Wiadomość
lynx
Post : 24 kwie 2011 21:54
Cytowanie selektywne Odpowiedz z cytatem
Offline
Starszy kapral
Starszy kapral
  • Posty: 96
  • Dołączył: 29.05.2009


Witam! Mam problem z instalacją moda 1.13. Ściągnąłem release 2085, zainstalowałem Jaggeda i release. Potem za pomocą rapidSVN ściagnałem pliki 1.13. Najlpierw skopiowałem je do folderu z zainstalowanym release(czyli C:\Program Files\ja2\code source). NIc nie zmieniło to w grze, więc skasowałem pliki, zainstalowałem release ponownie i wrzuciłem pliki 1.13 do folderu C:\ja2 . Podmieniło to kilka plików z grą, m.in. plik ja2.exe i folder data. Gdy chciałem uruchomić podmieniony plik .exe pojawiło sie okienko z logiem Sir-tech i napis o błedzie. Niestety, treści nie znam, bo wykasowałem już ja2 i nie moge na tę chwile ich poznać. Jak rozwiązać ten problem? Może zrobiłem źle, że pliki pozwoliłem podmienić?
Pozdrawiam
lynx

_________________
Bóg nie rychliwy, ale sprawiedliwy.


*
 
JollyBuszko
Post : 24 kwie 2011 22:11
Cytowanie selektywne Odpowiedz z cytatem
Offline
Kapral
Kapral
  • Posty: 70
  • Dołączył: 21.03.2011
  • Skąd: Uciekinier z Wawy zamieszkały w Olsztynie . :)


Wersje z SVN to wersje testowe często się wywalają . Spróbuj poszukać w katalogu z grą pliku JA 2 Exe z numerem wersji którą pobrałeś . Dosyć stabilna wersja 3111 Chociaż mogę się mylić ponieważ ja mam pakiet Wild Fire 604 +AIM + HAM + NAS oraz domontowane DBB cosplay .


*
 
lukasamd
Post : 25 kwie 2011 10:23
Cytowanie selektywne Odpowiedz z cytatem
Offline
Pułkownik
Pułkownik
  • Posty: 5321
  • Dołączył: 31.05.2006




*
  WWW
lynx
Post : 26 kwie 2011 18:19
Cytowanie selektywne Odpowiedz z cytatem
Offline
Starszy kapral
Starszy kapral
  • Posty: 96
  • Dołączył: 29.05.2009


Bardzo wam dziękuję. Poszło i chyba działa:) . Prawdopodobnie release 2085 nie był kompatybilny z SVN-owskimi plikami. Jeszcze raz dzieki:).

_________________
Bóg nie rychliwy, ale sprawiedliwy.


*
 
lukasamd
Post : 26 kwie 2011 20:18
Cytowanie selektywne Odpowiedz z cytatem
Offline
Pułkownik
Pułkownik
  • Posty: 5321
  • Dołączył: 31.05.2006


Niebawem ma się pojawić nowy stabilne release (numeracja rewizji na pewno ponad 3000), więc sporo problemów odpadnie :)


*
  WWW
Nowy temat Odpowiedz w temacie


cron