Jagged Alliance Center - Forum

Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 1 ] 
Autor Wiadomość
Kusio
Post : 19 lis 2010 10:32
Cytowanie selektywne Odpowiedz z cytatem
Offline
Awatar użytkownika
Szeregowy
  • Posty: 9
  • Dołączył: 11.11.2010


Po bardzo miłej rozgrywce w Legion 2 w końcu udało mi się odpalić moda Wildfire pod 1.13 i moim oczom ukazał się straszny widok! Tworzę swego IMPa i ani testu, który już prawie znam na pamieć, nie widzę; ani pięknego kreatora z modyfikacji Jazza który oczy me zachwycał. Po sprawdzeniu wszystkiego 10 razy i przeszukaniu internetu (co na moim modemie wymaga nerwów ze stali) sięgnąłem po cieżką artylerię w postaci "JA2IMPAct-0-5-20090408-EN-BETA2-WIN32-EXE" - czyli IMP edytora pod 1.13. Jednak nie ma w nim śladu opcji pozwalającej na wybór osobowości. W obec tego mam pytanie:
Czy da się, w jakiś inny sposób niż zaznaczenie "random" w opcaj gry, stworzy postać która będzie miała swoją ciekawą osobowość?


Dodano: 19 lis 2010 10:32

Noc była długa, a poranek zaowocował nowymi pomysłami, którymi postanowiłem się tutaj podzielić :]. Może temat przez większość ludzi uznany jest za niepotrzebny, ale skoro już zacząłem... Zatem:
Nie znalazłem jeszcze programu, który pozwoliłby na pełną edycję postaci w 1.13, ale na stronie Jazza doszukałem się w downloadzie IMPedytora dla 1.13:
http://www.legion.zone.zg.pl/lib/exe/fe ... editor.rar
Pozwala on TYLKO na edycję wyglądu (kolor ubrania, włosów i skóry), skili (rzucanie, operacje nocne...) i traintsów (strach przed insektami, zapominalstwo...). Co już jest połowicznym sukcesem. Teraz można w opcjach gry włączyć nadawanie losowej osobowości, do skutku generować postać, która np będzie miała attitude:agressive, następnie za pomocą tego programu ustawiamy sobie traitsa (pesymista, psychol...), zapisujemy, odpalamy grę, tworzymy nową postać, wpisujemy kod "90210" i gotowe! Mamy IMPa z własną, wspaniałą osobowością :D.
Dla fanów prawdziwego cheatestwa polecam wspomniany w poprzednim poście program "JA2IMPAct" - tutaj można ustawić sobie wszystko poza osobowością IMPa od statystyk po ekwipunek. Jednak sam go nie testowałem. Mam już to co chciałem, zaczynam wyzwalanie Arulco :).


*
 
Nowy temat Odpowiedz w temacie