Jagged Alliance Center - Forum

Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 695 ]  Przejdź na stronę   Poprzednia   1, 2, 3, 4, 5, 6, 7 ... 47  Następna

Czy mod 1.13 uważasz za dobry?
Tak 94%  94%  [ 136 ]
Nie 6%  6%  [ 8 ]
Liczba głosów : 144
Autor Wiadomość
konefka
Post : 07 lip 2009 10:45
Cytowanie selektywne Odpowiedz z cytatem
Offline
Awatar użytkownika
Starszy szeregowy
Starszy szeregowy
  • Posty: 14
  • Dołączył: 26.10.2008
  • Skąd: Kraków


Mi się nie podoba ten mod strasznie zbugowany...


*
 
mtl
Post : 07 lip 2009 11:19
Cytowanie selektywne Odpowiedz z cytatem
Offline
Awatar użytkownika
Podporucznik
Podporucznik
  • Posty: 954
  • Dołączył: 12.06.2006


Jeżeli jest "strasznie zbugowany", to na 99,9% źle go zainstalowałeś/skonfigurowałeś...

_________________
"There are two kinds of people in the world, my friend.
Those who have a loaded gun and those who dig. You dig!"


*
 
spiryt
Post : 07 lip 2009 22:52
Cytowanie selektywne Odpowiedz z cytatem
Offline
Awatar użytkownika
Młodszy chorąży
Młodszy chorąży
  • Posty: 446
  • Dołączył: 27.03.2008


A propos czy ktoś z was ma problem z najnowszą wersją z wczoraj chodzi o to że wyskakuję błąd gdy chce odczytać stan gry ?

_________________
"Szczęście okazało się dziwką, a ja klientem bez portfela"
Max Payne

Tak. Da się zauważyć, że ten świat od jakiegoś dłuższego czasu działa w systemie Pay-to-win.


*
 
konefka
Post : 08 lip 2009 09:59
Cytowanie selektywne Odpowiedz z cytatem
Offline
Awatar użytkownika
Starszy szeregowy
Starszy szeregowy
  • Posty: 14
  • Dołączył: 26.10.2008
  • Skąd: Kraków


Dawno temu go instalowałęm sprobuje jeszcze raz moze bedzie lepiej mam polska wersj 1.05 i instaluje patch 1.13 ten najnowszy z waszej strony i nakladam na to spolszczenie do 1.13 zobaczymy jak bedzie chodzic jakby cos to napisze jakbym mial jakies problemy spolczenie jest z lutego a patch z lipca tego roku.

Wlasnie ja go mam zainstalowac czy wszystko co jest w folderze skopiowac i wrzucic do glownego folder ja 2?

Ok dobra wszystko skopjuje do glownego foleru i pozniej naloze na to spolszczenie jak cos zle robie to napiszcie tutaj lub na pw

narazie znalazlem 2 bledy ale jeszcze prawie gry nie rozpoczolem:
1.nie moge zmienic rozdzielczosci ustawiona jest chyba na 1024 lub 800
2.nie dziala mi opcja ograniczenie poziomow celowania moge przyblizyc tylko max 4x a mam wylaczona ta opcje


*
 
mtl
Post : 08 lip 2009 14:51
Cytowanie selektywne Odpowiedz z cytatem
Offline
Awatar użytkownika
Podporucznik
Podporucznik
  • Posty: 954
  • Dołączył: 12.06.2006


Nie instaluj spolszczenia na obecną wersję z SVNu - nie są kompatybilne.

Kopiować musisz tak, aby ja2.exe z 1.13 nałożyło się na ja2.exe z oryginalnej gry.

Rozdzielczość zmienia się w pliku ja2.ini...

_________________
"There are two kinds of people in the world, my friend.
Those who have a loaded gun and those who dig. You dig!"


*
 
konefka
Post : 08 lip 2009 15:36
Cytowanie selektywne Odpowiedz z cytatem
Offline
Awatar użytkownika
Starszy szeregowy
Starszy szeregowy
  • Posty: 14
  • Dołączył: 26.10.2008
  • Skąd: Kraków


Ok znalazlem z ta rozdzielczoscia i powiem ci ze jak zmienie na 640 to jakies bledy, sa bo litery sie nie miszcza i sie nakladaja na siebie, ale jak mam 800 lub 1024(tutaj doczytac sie czegos to jest sztuka nie ze wzgledu na bledy tylko takie male literki sa ze po godzienie grania by cie oczy bolaly). Wole na 800 chociaz i tak bym wolal 640 ale skoro sie nie da to trudno, a z napisami wszystko jest ok tylko ja wlaczasz opcje enchanced box to wtedy nie wyswietla, zalet i wad broni bo sie nie miesci ale nie przeszkadza to w niczym bo w tej opcji mozna sie dowiedziec duzo wiecej o broni:)

Dzięki za informacje w sprawie rozdzielczosci widze ze to forum ma duzo postow, ale z poprzednich lat mysle ze jakby wyszedl JA 3 cos by sie ruszylo pozdrawiam:)

PS. A forum i strona super jest wszystkiego sie dowiesz na temat JA gratuleuje


*
 
mtl
Post : 08 lip 2009 17:19
Cytowanie selektywne Odpowiedz z cytatem
Offline
Awatar użytkownika
Podporucznik
Podporucznik
  • Posty: 954
  • Dołączył: 12.06.2006


Spróbuj jeszcze raz wszystko zainstalować na nowo (JA2 + 1.13 z naszego downloadu), jeżeli zrobisz to poprawnie, wszystko będzie w porządku i nie powinno być żadnych błędów z wyświetlaniem. Pamiętaj, żeby kopiować tak jak wcześniej napisałem - plik ja2.exe z 1.13 musi nadpisać ja2.exe z oryginalnego JA2. Warto też zaznaczyć, że przy rozdzielczości 640x480 nie można grać z nową wersją inwentarza (nowa wersja wymaga co najmniej 800x600!).

BTW. Gram na 1024x768 i żadnych problemów z odczytaniem czcionki nie mam - może to coś u ciebie, zbytnio przyciemniony obraz lub źle wyregulowana ostrość?

_________________
"There are two kinds of people in the world, my friend.
Those who have a loaded gun and those who dig. You dig!"


*
 
konefka
Post : 08 lip 2009 21:18
Cytowanie selektywne Odpowiedz z cytatem
Offline
Awatar użytkownika
Starszy szeregowy
Starszy szeregowy
  • Posty: 14
  • Dołączył: 26.10.2008
  • Skąd: Kraków


Nie wszystko dobrze raczej jest tylko mi sie ciezko czyta takie male litery


*
 
metro
Post : 09 lip 2009 12:11
Cytowanie selektywne Odpowiedz z cytatem
Offline
Szeregowy
  • Posty: 2
  • Dołączył: 09.07.2009


Witam wszystkich

Wlasnie przed chwila zainstalowalem sobie najnowszego moda 1.13 i wszystko byloby fajnie gdyby nie jedna rzecz. O toz, nie wiem czy to blad, czy gdzies mozna to wylaczyc, kiedy moj najemnik po raz pierwszy zobaczy przeciwnika (wrog nas nie widzi) to gra nie przelacza sie w tryb turowy. Troche mnie to irytuje, poniewaz wrog w miedzy czasie moze sie do nas zblizyc i rozpoczac ostrzal (my tracimy element zaskoczenia a wrog ma za to pelna ture). Czy wie ktos moze jak mozna sobie z tym poradzic?


*
 
mtl
Post : 09 lip 2009 14:08
Cytowanie selektywne Odpowiedz z cytatem
Offline
Awatar użytkownika
Podporucznik
Podporucznik
  • Posty: 954
  • Dołączył: 12.06.2006


metro pisze:
Witam wszystkich

Wlasnie przed chwila zainstalowalem sobie najnowszego moda 1.13 i wszystko byloby fajnie gdyby nie jedna rzecz. O toz, nie wiem czy to blad, czy gdzies mozna to wylaczyc, kiedy moj najemnik po raz pierwszy zobaczy przeciwnika (wrog nas nie widzi) to gra nie przelacza sie w tryb turowy. Troche mnie to irytuje, poniewaz wrog w miedzy czasie moze sie do nas zblizyc i rozpoczac ostrzal (my tracimy element zaskoczenia a wrog ma za to pelna ture). Czy wie ktos moze jak mozna sobie z tym poradzic?


Dzieje się tak, gdy najemnik zauważy wroga, ale wróg nie widzi najemnika - ułatwia to skradanie, nie jest to żaden bug. Aby przejść do trybu turowego wciśnij CTRL + X (o ile dobrze pamiętam :P).

_________________
"There are two kinds of people in the world, my friend.
Those who have a loaded gun and those who dig. You dig!"


*
 
metro
Post : 09 lip 2009 14:54
Cytowanie selektywne Odpowiedz z cytatem
Offline
Szeregowy
  • Posty: 2
  • Dołączył: 09.07.2009


moteel pisze:
Aby przejść do trybu turowego wciśnij CTRL + X


O wlasnie o to mi chodzilo, dzieki wielkie :)


*
 
Zbychu
Post : 05 sie 2009 13:37
Cytowanie selektywne Odpowiedz z cytatem
Offline
Awatar użytkownika
Starszy kapral
Starszy kapral
  • Posty: 103
  • Dołączył: 07.11.2007
  • Skąd: Bytom


W 1.13 podobno niektóre przedmioty mają inne zastosowanie , np. chyba składnik 18 ( compund 18 ) w zwykłym ja2 zwyczajnie sie go nakładało na kamizelę/spodnie a w 1.13 się nie da , czy może to tylko do użytku w trybie s-f ?? Zastanawiam się także nad zagarnięciem uv googles , tylko nie wiem czy właśnie w 1.13 się da , a także nie pamiętam jak się go składało , bodajże x-ray tubes i coś ?


*
 
Stridingshadow
Post : 05 sie 2009 13:41
Cytowanie selektywne Odpowiedz z cytatem
Offline
Awatar użytkownika
Pułkownik
Pułkownik
  • Posty: 2260
  • Dołączył: 07.03.2009
  • Skąd: Bejrut


W 1.13 są 4 generacje noktowizorów (IV występuje tylko w trybie Sci-Fi) i wszystkie można normalnie kupić albo zdobyć, z tego co wiem to nie da się ich zrobić.
To o czym mówisz to był skaner rentgenowski, robiło się go z Joystick'a, wyświetlacza, lampy rentgenowskiej, kabli, gumy do żucia i potrzebował baterii.
Z kolei składnika 18 używać już się nie da ponieważ ten specyfik nie ma swojego odpowiednika w realnym świecie.

_________________
Obrazek


*
 
Zbychu
Post : 05 sie 2009 13:53
Cytowanie selektywne Odpowiedz z cytatem
Offline
Awatar użytkownika
Starszy kapral
Starszy kapral
  • Posty: 103
  • Dołączył: 07.11.2007
  • Skąd: Bytom


Wielkie dzięki Stridingshadow , hmm widzę że warto będzie przejść 1.13 w trybie sfi i w koncu wypowiem się na temat moich odczuć do 1.13


*
 
Stridingshadow
Post : 05 sie 2009 13:58
Cytowanie selektywne Odpowiedz z cytatem
Offline
Awatar użytkownika
Pułkownik
Pułkownik
  • Posty: 2260
  • Dołączył: 07.03.2009
  • Skąd: Bejrut


Nie ma za co, od tego jest forum.
A w trybie Sci-Fi wcale nie będzie łatwo, przynajmniej kiedy ja grałem to był taki wredny bug że kiedy robale zajęły kopalnie to nadal siedzieli tam górnicy.
Kiedy zaatakowałem kopalnię to robale zaczęły się bawić w eksterminację tych łamag (które zamiast uciekać tylko się kręciły wokół).
Efekt był taki że pomimo faktu iż zabiłem całe to tatałajstwo z palcem w nosie to lojalność spadła mi ze 100% do 20%.
Ponadto robale dużo lepiej radzą sobie teraz z samoobroną a atak robali następuje już w ok. 30% gry kiedy jeszcze nie mamy najlepszego sprzętu.
Inna sprawa że gra jest teraz bardziej fair niż w starym JA2. Zabijasz wroga -masz jego sprzęt, można walczyć po partyzancku.

_________________
Obrazek


*
 
Nowy temat Odpowiedz w temacie Przejdź na stronę   Poprzednia   1, 2, 3, 4, 5, 6, 7 ... 47  Następna


cron