Jagged Alliance Center - Forum

Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 695 ]  Przejdź na stronę   Poprzednia   1 ... 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33 ... 47  Następna

Czy mod 1.13 uważasz za dobry?
Tak 94%  94%  [ 136 ]
Nie 6%  6%  [ 8 ]
Liczba głosów : 144
Autor Wiadomość
dzidek1983
Post : 11 wrz 2013 18:54
Cytowanie selektywne Odpowiedz z cytatem
Offline
Awatar użytkownika
Starszy szeregowy
Starszy szeregowy
  • Posty: 29
  • Dołączył: 02.07.2009


znaczy nie wiem jak od dawna co jest bo na Bears Pit wersja 4870 określana jest mianem starodawnej :)

no w najnowszej części to co zauważyłem w różnicy do 4870:

1 - zombie noc żywych trupów nadchodzi
2 - system jedzenia i picia, najemniek nie koń, pić musi :)
3 - NCTH jest jedynym typem systemu trafiania, koniec ze starym kółkiem a do tego jest bardzo realistyczny, więc jest masa pudeł (to mi się najbardziej nie podobało)
4 - rozgrywka jest szybsza, dosłownie, podkręcili zegar gry i wszystko dzieje się szybciej, podobno w celu przyspieszenia naszych działań, nie wiem mi nie przypadło do gustu
5 - dużo nowych "starych" najemników z pierwszej części gry i dodatku DG
6 - now specjalność dla IMP pt. Covert Ops, generalnie gramy szpiegiem który może się przebierać i pozostawać niewidzialnym dla wroga, jak ktoś grał w Commandos to tam było można przebrać się za Niemca, uczucie bardzo podobne, ożna np. podejść do bunkra, okopów wroga, podłożyć TNT i KABOOM!!!

więcej nie pamiętam albo zmiany były zbyt małe bym zauważył
jakichś wielkich bugów nie odkryłem, takich wywalających do windowsa


*
 
Starchris
Post : 11 wrz 2013 20:39
Cytowanie selektywne Odpowiedz z cytatem
Offline
Awatar użytkownika
Pułkownik
Pułkownik
  • Posty: 2054
  • Dołączył: 25.06.2010


Dokładnie tak jest, wersja 4870 jest bardzo uboga względem najnowszej BETY, no ale jest oficjalna i stabilna, choć i BETA chyba też nie przysparza tych kłopotów, jak jakieś bugi czy ciągłe wywalanie do Windowsa. Po prostu jest od groma nowinek technicznych, które są w produkcji i najprawdopodobniej, twórcy chcą je zawrzeć wszystkie ile tylko się da, w najnowszej oficjalnej wersji.

Jeśli ktoś chce, to może sobie przeczytać że tak powiem przedpremierowo, część IV nowinek technicznych jakie się znajdą w przyszłej wersji JA2 1.13. Polecam.

https://jagged-alliance.pl/news737/nowos ... sci-broni/

_________________
Obrazek
Poradniki Modera


*
 
micand1989
Post : 12 wrz 2013 04:30
Cytowanie selektywne Odpowiedz z cytatem
Offline
Awatar użytkownika
Major
Major
  • Posty: 1585
  • Dołączył: 30.12.2010
  • Skąd: Łagiewniki Nowe


Dzięki :ok:

ale chodziło mi o to czy ta najnowsza BETA ma wcześniejszy koniec gry (np. po zdobyciu Drassen)? Czy gramy aż do zabica królowej?

_________________
Obrazek
Obrazek


*
 
dzidek1983
Post : 12 wrz 2013 09:20
Cytowanie selektywne Odpowiedz z cytatem
Offline
Awatar użytkownika
Starszy szeregowy
Starszy szeregowy
  • Posty: 29
  • Dołączył: 02.07.2009


sorki tego nie podpowiem bo nie ugrałem na niej tak dłigo.. generalnie w 1.13 nie ide nigdy na drassen na początku ze względu na kontrę...


*
 
lost
Post : 13 lis 2013 08:52
Cytowanie selektywne Odpowiedz z cytatem
Offline
Awatar użytkownika
Kapral
Kapral
  • Posty: 48
  • Dołączył: 21.11.2011


Hej, hej, dlaczego brak info o najnowszej wersji, bodajże 6567? Dużo nowych dodatków od ostatnio opisanej :)

_________________
Obrazek


*
 
micand1989
Post : 13 lis 2013 15:12
Cytowanie selektywne Odpowiedz z cytatem
Offline
Awatar użytkownika
Major
Major
  • Posty: 1585
  • Dołączył: 30.12.2010
  • Skąd: Łagiewniki Nowe


lost pisze:
Hej, hej, dlaczego brak info o najnowszej wersji, bodajże 6567? Dużo nowych dodatków od ostatnio opisanej :)

Bo na naszym forum są tylko wersje stabilne. Jak wyjdzie dopracowana stabilna wersja to jeszcze tego samego dnia pojawi się u nas w Download. Tak liczę że będzie to około 7109...

_________________
Obrazek
Obrazek


*
 
SaviolaMaster
Post : 13 lis 2013 17:20
Cytowanie selektywne Odpowiedz z cytatem
Offline
Plutonowy
Plutonowy
  • Posty: 211
  • Dołączył: 23.12.2010


micand1989 pisze:
lost pisze:
Hej, hej, dlaczego brak info o najnowszej wersji, bodajże 6567? Dużo nowych dodatków od ostatnio opisanej :)

Bo na naszym forum są tylko wersje stabilne. Jak wyjdzie dopracowana stabilna wersja to jeszcze tego samego dnia pojawi się u nas w Download. Tak liczę że będzie to około 7109...


Ta i okaże się, że prędzej doczekamy się GTA V na PC niż najnowszej stabilnej 1.13 ;P.


*
 
Starchris
Post : 13 lis 2013 19:38
Cytowanie selektywne Odpowiedz z cytatem
Offline
Awatar użytkownika
Pułkownik
Pułkownik
  • Posty: 2054
  • Dołączył: 25.06.2010


Przecież w dziale Download jest najnowsza BETA

https://jagged-alliance.pl/plik508/

Tylko nie jest aktualizowana na bieżąco, ponieważ nowa wersja wychodzi niemal co kilka dni. Dlatego raz na miesiąc w zupełności wystarczy, kiedy damy nową wersję. W tej chwili jest listopadowa wersja 6515, w grudniu pewnie będzie w okolicach 6600 i ją wdrożymy do działu na cały grudzień.

_________________
Obrazek
Poradniki Modera


*
 
micand1989
Post : 14 lis 2013 00:07
Cytowanie selektywne Odpowiedz z cytatem
Offline
Awatar użytkownika
Major
Major
  • Posty: 1585
  • Dołączył: 30.12.2010
  • Skąd: Łagiewniki Nowe


Starchris pisze:
Tylko nie jest aktualizowana na bieżąco, ponieważ nowa wersja wychodzi niemal co kilka dni.

Ostatnie 4 aktualizacje wychodziły średnio co 2-3 dni, także sami pewnie nie nadążają.

@SaviolaMaster
Cierpliwości...jak snajper ;)

_________________
Obrazek
Obrazek


*
 
micand1989
Post : 03 gru 2013 17:46
Cytowanie selektywne Odpowiedz z cytatem
Offline
Awatar użytkownika
Major
Major
  • Posty: 1585
  • Dołączył: 30.12.2010
  • Skąd: Łagiewniki Nowe


Czy ktoś aktualnie przechodzi wersje 6547 lub późniejszą ?

Chodzi mi konkretnie o działanie podwieszanej strzelby (index 1522). U mnie nie działa. Po podłączeniu do slotu granatnika, nie mogę przełączyć na strzelanie ze strzelby.

Ktoś mógłby zweryfikować działanie w/w strzelby ?

_________________
Obrazek
Obrazek


*
 
Starchris
Post : 05 gru 2013 16:36
Cytowanie selektywne Odpowiedz z cytatem
Offline
Awatar użytkownika
Pułkownik
Pułkownik
  • Posty: 2054
  • Dołączył: 25.06.2010


Sprawdziłem i działa bez zarzutu (no prawie). Ja użyłem broni Colt Commando (Index 12), no i po założeniu tej podwieszanej strzelby broń miała trzy tryby strzelania, pojedynczy, seria oraz strzelba - wszystkie tryby wybierało się za pomocą klawisza "B" na klawiaturze. No i wiadomo, po każdym strzale trzeba było przeładować.

A z tym no prawie, to chodzi o to, że jak masz przyłączoną tą podwieszana strzelbę do broni i wyjmujesz z niej magazynek (bezpośrednio z tej podwieszanej strzelby), to magazynek dostaniesz, ale podwieszana strzelba się nie rozładuje i tak można w nieskończoność.

_________________
Obrazek
Poradniki Modera


*
 
micand1989
Post : 05 gru 2013 16:58
Cytowanie selektywne Odpowiedz z cytatem
Offline
Awatar użytkownika
Major
Major
  • Posty: 1585
  • Dołączył: 30.12.2010
  • Skąd: Łagiewniki Nowe


Starchris pisze:
Sprawdziłem i działa bez zarzutu (no prawie). Ja użyłem broni Colt Commando (Index 12), no i po założeniu tej podwieszanej strzelby broń miała trzy tryby strzelania, pojedynczy, seria oraz strzelba - wszystkie tryby wybierało się za pomocą klawisza "B" na klawiaturze. No i wiadomo, po każdym strzale trzeba było przeładować.

A z tym no prawie, to chodzi o to, że jak masz przyłączoną tą podwieszana strzelbę do broni i wyjmujesz z niej magazynek (bezpośrednio z tej podwieszanej strzelby), to magazynek dostaniesz, ale podwieszana strzelba się nie rozładuje i tak można w nieskończoność.

Jaki napis widnieje jak przełączasz na strzelbę w dolnym lewym rogu itemu? (BRST, AUTO, GL, GL BRST). I jaki kolor gwiazdki jest w prawym górnym rogu? (żółta, zielona, niebieska)?

Z rozładowaniem też tak miałem. Tyle że nie mogłem z niej wystrzelić. Wciskając "B" przełączał się tylko między singlem, burstem i auto.

_________________
Obrazek
Obrazek


*
 
Starchris
Post : 05 gru 2013 17:10
Cytowanie selektywne Odpowiedz z cytatem
Offline
Awatar użytkownika
Pułkownik
Pułkownik
  • Posty: 2054
  • Dołączył: 25.06.2010


micand1989 pisze:
Jaki napis widnieje jak przełączasz na strzelbę w dolnym lewym rogu itemu? (BRST, AUTO, GL, GL BRST). I jaki kolor gwiazdki jest w prawym górnym rogu? (żółta, zielona, niebieska)?

Mając tylko ten dodatek wdrożony, to w prawym górnym rogu jest zielona gwiazdka, natomiast w prawym dolnym rogu widnieje napis na pomarańczowo "UB".

Nie wiem, czy to ma znaczenie, ale ja użyłem wersji 1.13(6671).

https://jagged-alliance.pl/plik508/

_________________
Obrazek
Poradniki Modera


*
 
micand1989
Post : 05 gru 2013 18:28
Cytowanie selektywne Odpowiedz z cytatem
Offline
Awatar użytkownika
Major
Major
  • Posty: 1585
  • Dołączył: 30.12.2010
  • Skąd: Łagiewniki Nowe


Starchris pisze:
to w prawym górnym rogu jest zielona gwiazdka, natomiast w prawym dolnym rogu widnieje napis na pomarańczowo "UB".
(...) ale ja użyłem wersji 1.13(6671).

Dziękuje za informacje i testy. Widać że jeszcze nie jest dopracowana wersja stabilna. Pewnie po nowym roku wyjdzie jakaś stabilna z itemami które działają prawidłowo.

_________________
Obrazek
Obrazek


*
 
micand1989
Post : 10 gru 2013 18:17
Cytowanie selektywne Odpowiedz z cytatem
Offline
Awatar użytkownika
Major
Major
  • Posty: 1585
  • Dołączył: 30.12.2010
  • Skąd: Łagiewniki Nowe


Dziś testowałem v6688 i jedyne co mi się spodobało to możliwość przenoszenie zwłok, tylko szkoda że trzeba mieć przy tej czynności nóż.

Tryb zombie - pomysł OK, ale cywile zombie nie mogą dalej atakować. Animacje ataku niczym się nie różni od zwykłego boksowania. Umarlakom z biegiem czasu rośnie aktywne zdrowie. Wstają po 1 turze od zgonu. NPC uciekają i nie chcą gadać. Brak różnic w wyglądzie od normalnego człowieka.

Przebieranie się w strój umarlaka - koszulki i spodni nie da się założyć w sloty ubrań.

Nowy NCTH - już przesada, co wersja to inny. Poza tym strzałem z 1 kratki można spudłować.

Najemnicy z JA1 - co to za dziadki?

Hint podczas ładowania sektora - chociaż to mogło by być po polsku.

Enemy Names - niektórzy wrogowie mają nad głową jakieś imię i nazwisko albo ksywkę. Po co?

Przegrzewanie broni - aż tyle nie strzelamy. Przegrzewać się mogą CKM-y a nie .38S&W
Brudzenie broni - jak leży w inwentarzu na ziemi to się bardziej brudzi.

Jedzenie - za chwile z tego SIMSY zrobią. Jak nie zjesz to się żarcie psuje i Ciebie truje. Nie długo będą kible i lanie w krzakach albo pod drzewem.

Nowe dodatki (bagnet, podwieszana strzelba) - bagnet zabiera więcej AP niż zwykły nóż. Bardziej opłaca się schować karabin i wyjąć nóż niż bawić się bagnetem który i tak nie zabije jednym hitem. Strzelba jeszcze nie dopracowana.

Czas - niby jest jakieś przyspieszenie, ale to na słabych komputerach ma odwrotny wynik. Wszystko się tnie, mało FPS-ów, grafika loadscreenów się pikseluje.

NIE dla wprowadzania chaotycznych niedopracowanych bezużytecznych dodatków
TAK dla nowoczesnych aplikacji z możliwością wyłączenia wybranych dodatków (jedzenie, brudzenie, przegrzewanie, itp)

_________________
Obrazek
Obrazek


*
 
Nowy temat Odpowiedz w temacie Przejdź na stronę   Poprzednia   1 ... 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33 ... 47  Następna


cron