Jagged Alliance Center - Forum

Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 8 ] 
Autor Wiadomość
spiryt
Post : 27 lip 2008 19:56
Cytowanie selektywne Odpowiedz z cytatem
Offline
Awatar użytkownika
Młodszy chorąży
Młodszy chorąży
  • Posty: 446
  • Dołączył: 27.03.2008


Mam pytanie jestem już przed pałacem w Medunie i wrogowie posiadają karabiny rakietowe może mi ktoś opisać jak mam przejść ten poziom bo ich karabiny przebijają się przez Spectre jak nóż przez masło

_________________
"Szczęście okazało się dziwką, a ja klientem bez portfela"
Max Payne

Tak. Da się zauważyć, że ten świat od jakiegoś dłuższego czasu działa w systemie Pay-to-win.


*
 
Cell
Post : 27 lip 2008 20:14
Cytowanie selektywne Odpowiedz z cytatem
Offline
Chorąży
Chorąży
  • Posty: 500
  • Dołączył: 25.03.2008
  • Skąd: Świdnik


Rozwal schron i potem wejdź do Meduny przez dziure kominową. Będziesz w środku sektorai blisko do królowej. :D I dzięki temu łatwiej.


*
 
spiryt
Post : 27 lip 2008 20:19
Cytowanie selektywne Odpowiedz z cytatem
Offline
Awatar użytkownika
Młodszy chorąży
Młodszy chorąży
  • Posty: 446
  • Dołączył: 27.03.2008


nie wiem o co ci chodzi ja nie moge dostać się do pałacu

_________________
"Szczęście okazało się dziwką, a ja klientem bez portfela"
Max Payne

Tak. Da się zauważyć, że ten świat od jakiegoś dłuższego czasu działa w systemie Pay-to-win.


*
 
Cell
Post : 27 lip 2008 20:45
Cytowanie selektywne Odpowiedz z cytatem
Offline
Chorąży
Chorąży
  • Posty: 500
  • Dołączył: 25.03.2008
  • Skąd: Świdnik


Ech, powiem inaczej:

Skoro nie możesz się przedostać do pałacu, to żeby było łatwiej wróć się do ogrodów królowej i wejdź do schronu. Rozwal wszystkich przeciwników, a następnie wejdź przez dziure w ścianie do pałacu. Zjadziesz się w pokoju gdzie jest Joe. Zabij go, albo przekup i następnie otwórz, albo rozwal dźwi. Pare przeciwników będzie ci się napataczać, ale nie stanowią większego problemu. Teraz "otwórz" dźwi do sali tronowej LAW'em i strzelaj do królowej, która stoi z brzegu. Kaput?


*
 
yahooo
Post : 27 lip 2008 20:59
Cytowanie selektywne Odpowiedz z cytatem
Offline
Awatar użytkownika
Kapral
Kapral
  • Posty: 46
  • Dołączył: 05.07.2008


a jesli juz idziesz najpierw powierzchnię pałacu to wystrzelaj tych z karabinami rakietowymi z granatnika :) LUB zrób zasłone dymną i wejdz najbardziej doswiadczonym kolesiem :D powodzenia! ;)


*
 
spiryt
Post : 27 lip 2008 23:42
Cytowanie selektywne Odpowiedz z cytatem
Offline
Awatar użytkownika
Młodszy chorąży
Młodszy chorąży
  • Posty: 446
  • Dołączył: 27.03.2008


udało mi się dzisiaj wyzwoliłem Arulco niestety ale nie bez strat własnych Miguel,Stephen oraz Md zgineli na polu walki bo przepuściłem Frontowy atak na pałac reszta teamu uszła z życiem
Edit Zaraz dam linka do mojego filmiku jak zabiłem Deidranne
http://pl.youtube.com/watch?v=pLWthhT73qs

_________________
"Szczęście okazało się dziwką, a ja klientem bez portfela"
Max Payne

Tak. Da się zauważyć, że ten świat od jakiegoś dłuższego czasu działa w systemie Pay-to-win.


*
 
lukasamd
Post : 28 lip 2008 12:59
Cytowanie selektywne Odpowiedz z cytatem
Offline
Pułkownik
Pułkownik
  • Posty: 5321
  • Dołączył: 31.05.2006


Masz w IMPie ten sam głos na którym ja zawsze gram - ile już razy słyszało się to piękne: "rest in peace" :D

Ja tam zawsze frontalnie i w dzień, bez strat własnych. Dlaczego? Uderzenie poprzedza ostrzał artyleryjski na bramę i jej okolice (tyle pocisków z LAWa, granatników i moździerzy że chyba mogę tak to ująć). Niesamowita satysfakcja prowadzić potem IMPa przez wejście zalane krwią przeciwników :lol:


*
  WWW
yahooo
Post : 28 lip 2008 15:01
Cytowanie selektywne Odpowiedz z cytatem
Offline
Awatar użytkownika
Kapral
Kapral
  • Posty: 46
  • Dołączył: 05.07.2008


ja zabijałem Deidrane na wszystkie możliwe sposoby :P nożami, law'em, gazem musztardowym, pięściami, karabinami rakietowymi z rozwałem czaski itp itd :diabel: :diabel: a co do głosu to też najczęsciej wybierałem ten "z wyrzucaniem śmieci" albo czasami biore ten "mamy tu kilka problemów z którymi musimy sobie poradzić" :)


*
 
Nowy temat Odpowiedz w temacie


cron