Jagged Alliance Center - Forum

Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 4 ] 
Autor Wiadomość
misisqo
Post : 30 cze 2007 19:03
Cytowanie selektywne Odpowiedz z cytatem
Offline
Szeregowy
  • Posty: 8
  • Dołączył: 30.06.2007


Witam seria JA nie jest mi obca ... swietna gierka i czesto do niej powracam ... mam problem tylko z jedna rzecza... a mianowicie z programe pro edit ... uzywam teraz Jagged Alliance 2 + mod 1.13 i chcialbym zmienic statyski u niektórych najemników ... ale mam taki problem... po edycji pliku prof.dat i skopiowaniu go do data/binarydata/ statystyki sa te same i nic sie nie zmienia ... prosze o pomoc w temacie bo juz nie mam pomyslu jak to zrobic zeby dzialalo ...


Ostatnio zmieniony 10 kwie 2009 13:24 przez misisqo, łącznie zmieniany 2 razy

*
 
mtl
Post : 30 cze 2007 19:30
Cytowanie selektywne Odpowiedz z cytatem
Offline
Awatar użytkownika
Podporucznik
Podporucznik
  • Posty: 954
  • Dołączył: 12.06.2006


W 1.13 statystki najemnikow moga byc rozne dla roznych poziomow trudnosci. W folderze Binarydata powinienes miec 8 plikow Prof_* - kazdy odpowiada innemu poziomowi trudnosci. Wiec, jezeli chcesz zagrac na poziomie 'Expert' i z opcja 'Tons Of Guns' zmieniasz nazwe pliku 'Prof_Expert_TonsOfGuns.dat' na 'Prof.dat', edytujesz statystyki w ProEdit, nastepnie, ponownie zmieniasz nazwe, tym razem odwrotnie, z 'Prof.dat' na 'Prof_Expert_TonsOfGuns.dat'. Gdy zaczniesz nowa gre na poziomie 'Expert' i z opcja 'Tons Of Guns' zobaczysz swoje wyedytowane statystyki.

_________________
"There are two kinds of people in the world, my friend.
Those who have a loaded gun and those who dig. You dig!"


*
 
misisqo
Post : 30 cze 2007 19:47
Cytowanie selektywne Odpowiedz z cytatem
Offline
Szeregowy
  • Posty: 8
  • Dołączył: 30.06.2007


no fakt jest tam tyle tych plików ... an to nie wpadłem ... wielkie dzieki... a skoro juz ktos mi tu odpowiedzial to wyjde za temat troszke i zadam nastepujace pytanie ...


Oczywiscie chodzi o JA2+mod 1.13


dlaczego nie mozna zalozyc samych okularów maski noktowizora sluchawek?? tylko trzeba je do czegos dolaczac??i do czego je dolaczac...??


*
 
Perry
Post : 12 paź 2009 13:50
Cytowanie selektywne Odpowiedz z cytatem
Offline
Awatar użytkownika
Chorąży
Chorąży
  • Posty: 571
  • Dołączył: 09.09.2008
  • Skąd: Old York


Jeszcze raz zwracam sie z prosba o pomoc przy Pro Edit, mam problem z zapisem statystyk najemnikow

_________________
Obrazek
"Na jednego zwycięzcę przypada jeden przegrany"


*
 
Nowy temat Odpowiedz w temacie


cron