Jagged Alliance Center - Forum

Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 20 ]  Przejdź na stronę   Poprzednia   1, 2
Autor Wiadomość
Ripper
Post : 13 lut 2011 12:21
Cytowanie selektywne Odpowiedz z cytatem
Offline
Starszy sierżant
Starszy sierżant
  • Posty: 324
  • Dołączył: 24.09.2010


Rozumiem, na szczęście zmiana parametrów broni bądź podmiana obrazków mnie nie interesuje,a jedynie dodanie broni jak TAR, czy chociażby Barret do JA2
Więc wielkie dzięki i życzę ci powodzenia w dalszych pracach.


*
 
hasan_talib
Post : 13 lut 2011 12:40
Cytowanie selektywne Odpowiedz z cytatem
Offline
Awatar użytkownika
Starszy sierżant
Starszy sierżant
  • Posty: 328
  • Dołączył: 25.08.2010


Powiem Ci tak. Weź sobie jakiś słaby karabin automatyczny z JA2, za którym nie przepadasz. Niech ma taki sam kaliber jak ta, którą chcesz wprowadzić najlepiej. Powiedzmy, że chcesz wprowadzić TAR'a. Więc weź sobie powiedzmy Colta Commando. Podmień obrazki Colta na obrazki TAR'a. Zedytuj statystyki Colta tak, żeby miał identyczne jak TAR. Zastąp dźwięk wystrzału (o ile jest inny, bo nie pamiętam) dźwiękiem wystrzału TAR'a. I proszę, oto masz tenże karabin w Jagged Alliance 2 ;-)


*
 
beblogz
Post : 13 lut 2011 18:55
Cytowanie selektywne Odpowiedz z cytatem
Offline
Awatar użytkownika
Starszy szeregowy
Starszy szeregowy
  • Posty: 22
  • Dołączył: 02.02.2011


No to jak wspomniane wyżej - nie ma innego wyjścia, jak ingerencja w plik exe, żeby wszystko należycie pracowało. Żeby nie było większych problemów z mapami, warto wybrać broń o tym samym kalibrze i pojemności magazynka, może być przykładowy TAR. Obrazki i tak trzeba podmienić, bo nie zmienimy wyglądu broni, a przecież to ważne (na każdy przedmiot wypadają 3 różne pliki: widok mały jak w oknie inwentarza sektora, widok duży przy podglądzie z plecaka i miniaturka przedmiotu leżącego na ziemi). Potem 1-2 pliki dźwiękowe (1 plik dla broni nie posiadających możliwość strzału serią) i zmiana parametrów, aby dostosować możliwości zgodnych z wersją UB.
W razie problemów lub innych pytań zawsze postaram się pomóc. I udanych prób :)


*
 
Starchris
Post : 10 mar 2011 19:25
Cytowanie selektywne Odpowiedz z cytatem
Offline
Awatar użytkownika
Pułkownik
Pułkownik
  • Posty: 2055
  • Dołączył: 25.06.2010


Ripper pisze:
Masz racje zainteresowałem się :P, ale w trochę inny sposób
Czy jest prosta możliwość przeniesienia nowych broni z JA2,5 do JA2 ?, tak by czasem ktoś z przeciwników dropił takową, no może poza Barretem, bo to przesada lekko :>

No i czy dało by rade jakoś dźwięk wystrzałów przenieść z JA 2,5 do JA2, np: dźwięk strzelania FN FAL'a jest o wiele lepszy w JA2,5.

Posiadam na szczęście JA2,5 więc jeśli wystarczy tylko coś przekopiować to niema problemu :)


Poniżej masz poradnik, który dokładnie opisuje to co chciałbyś wykonać. Jakby były jakieś niejasności lub problemy to pisz śmiało w postach lub załóż nowy temat na forum.

http://www.mediafire.com/?vse81r4pjieiism

_________________
Obrazek
Poradniki Modera


Ostatnio zmieniony 10 mar 2011 21:00 przez Starchris, łącznie zmieniany 1 raz

*
 
Ripper
Post : 11 mar 2011 22:19
Cytowanie selektywne Odpowiedz z cytatem
Offline
Starszy sierżant
Starszy sierżant
  • Posty: 324
  • Dołączył: 24.09.2010


Łoooo..., dzięki, dokładnie o to mi chodziło :)

Trochę sporo trzeba się napocić jednak przy tym ale spróbuje coś zrobić.

Danke :)


*
 
Nowy temat Odpowiedz w temacie Przejdź na stronę   Poprzednia   1, 2