Jagged Alliance Center - Forum

Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 18 ]  Przejdź na stronę   Poprzednia   1, 2
Autor Wiadomość
hasan_talib
Post : 26 paź 2010 20:26
Cytowanie selektywne Odpowiedz z cytatem
Offline
Awatar użytkownika
Starszy sierżant
Starszy sierżant
  • Posty: 328
  • Dołączył: 25.08.2010


Nie masz racji. W 1.13 są przedmioty, które dają na stałe na przykład 15% kamuflażu - i nie są to ghillie suits tylko na przykład zwykłe LBE gear. Więc albo całkiem się mylisz, albo w zwykłej podstawce rzeczywiście tak było, a ten mod zmienił cały system kamuflowania się.


*
 
Kushin
Post : 26 paź 2010 21:19
Cytowanie selektywne Odpowiedz z cytatem
Offline
Awatar użytkownika
Starszy kapral
Starszy kapral
  • Posty: 136
  • Dołączył: 27.12.2006
  • Skąd: San Mona


hasan_talib pisze:
Nie masz racji. W 1.13 są przedmioty, które dają na stałe na przykład 15% kamuflażu - i nie są to ghillie suits tylko na przykład zwykłe LBE gear. Więc albo całkiem się mylisz, albo w zwykłej podstawce rzeczywiście tak było, a ten mod zmienił cały system kamuflowania się.


Kurczę muszę w końcu sprawdzić najnowszy release, niestety nie było mnie tu dość długo z różnych przyczyn dlatego jeżeli czegoś nie wiem to proszę mnie poprawić, wiem tylko tyle że 1.13 umożliwia bardzo dużo i bardzo dużo ma zmian.

P.S. Znalazłem płytkę, która dostałem od Bartka gdy pracowaliśmy przy NK, na której znajduje się v 1.13 ale w wersji : Version 2006.06.27 Build 305. Więc sam zobacz jak jestem w tyle, na początek chciałem przejść Ja2 od początku jak kiedyś, a gdy tylko skończę zabiorę się za majstrowanie przy 1.13 ;-)

_________________
Obrazek


*
  WWW
hasan_talib
Post : 26 paź 2010 21:49
Cytowanie selektywne Odpowiedz z cytatem
Offline
Awatar użytkownika
Starszy sierżant
Starszy sierżant
  • Posty: 328
  • Dołączył: 25.08.2010


Toż nie musisz się przeze mnie tłumaczyć, właśnie Cię poprawiłem i tyle ;)


*
 
Nowy temat Odpowiedz w temacie Przejdź na stronę   Poprzednia   1, 2


cron