Jagged Alliance Center - Forum

Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 39 ]  Przejdź na stronę   Poprzednia   1, 2, 3
Autor Wiadomość
Perry
Post : 29 maja 2010 02:50
Cytowanie selektywne Odpowiedz z cytatem
Offline
Awatar użytkownika
Chorąży
Chorąży
  • Posty: 571
  • Dołączył: 09.09.2008
  • Skąd: Old York


Stridingshadow pisze:
Nie zamierzam się z Tobą kłócić, ale w myśl powyższej gdybyś oszczędził sobie czczej gadki, to dziś CE miałoby szansę być pełnoprawnym modem, a nie kampanią.
Co Ty na to?

Co ja na to? Gdyby było więcej chetnych do roboty a nie do pouczania to i może byłby skończony, ale tu chyba chodzi tylko o dumę (Perry to robił, więc ja sie nie tykam)
mtl pisze:
To czekaj dalej na odpowiedź. Jak się takich podstaw sam nie nauczysz, to nie wiem jak chcesz podejść do edytowania innych plików (z przerzucaniem postaci - Maddog - na czele). Ale widzę, że dalej nie zrozumiałeś.

Juz przestałem czekać, dawno temu, zwłaszcza na ciebie. Bo gdybys był naprawdę taki dobry jak mówisz i miał w sobie choć odrobinę wyrozumiałości i chęci pomocy, to sam byś mi tego Maddoga przerzucił zamiast śmiać się, że nie potrafię slf.explorera obsługiwać, ale widzę w pouczaniu jesteś tylko dobry. A ja się nauczyłem już go obsługiwać (bez twojej łachy), tak N.A.U.C.Z.Y.Ł.E.M. - bo nikt się z tym nie rodzi...


mtl pisze:
Niemniej, następny post w temacie nie na temat zostanie nagrodzony ostrzeżeniem

No pewnie, przecież sam sobie nie dasz warna.. Tylko innym umiesz wlepiać...Wszyscy winni tylko nie ty, bo ty jesteś wszechwiedzący administrator - otóż zmartwię cię - nie jesteś...
Teraz za to mi go możesz dać, mam to gdzieś, a jak chcesz się zmierzyć w jaggeda ze mną, doprowadź tryb multiplayer do porządku ("moderze od slf), a potem powiedz tylko kiedy i gdzie, a będę tam...
Tylko ty i ja :>

_________________
Obrazek
"Na jednego zwycięzcę przypada jeden przegrany"


*
 
Ormus n2o
Post : 29 maja 2010 05:49
Cytowanie selektywne Odpowiedz z cytatem
Offline
Plutonowy
Plutonowy
  • Posty: 163
  • Dołączył: 10.10.2009


Przykro mi, że przerywam kłótnie ale nikt z was nie ma chyba racji. W ja2 nie ma przyciemnianych szyb ale za to jest oświetlenie 4 typów.
W dzień, w nocy, w pomieszczeniu oraz w jaskiniach. W ja 2 1.13 noktowizory dają różny typ oświetlenia dla każdego typu pomieszczania. Naturalne jest, że nikt w 1.13 nie oznaczył każdego sprita typem oświetlenia więc jest on już w vanila ja2. Oczywiście opisy są umowne. Jaskinia to równie dobrze może był domek z bali. Budynku z bali nie mają elektryczności więc albo mają słabsze oświetlenia albo w ogóle. Betonowe są najbardziej oświetlone bo mają lampy.

http://img28.imageshack.us/img28/2532/s ... t017pf.jpg


Ostatnio zmieniony 29 maja 2010 05:50 przez Ormus n2o, łącznie zmieniany 1 raz

*
 
lukasamd
Post : 29 maja 2010 09:08
Cytowanie selektywne Odpowiedz z cytatem
Offline
Pułkownik
Pułkownik
  • Posty: 5321
  • Dołączył: 31.05.2006


Standardowo jest to plik (archiwum), ale wystarczy, że utworzysz taki folder, a dane w nim zawarte będą nadpisywać to, co jest w archiwach.
Gra najpierw sprawdza foldery (o ile istnieją), a dopiero potem archiwa.


*
  WWW
Ajzol
Post : 29 maja 2010 11:32
Cytowanie selektywne Odpowiedz z cytatem
Offline
Starszy szeregowy
Starszy szeregowy
  • Posty: 25
  • Dołączył: 27.05.2010


Utworzyłem folder TileSets wrzuciłem do niego ten plik i nic. Może coś źle zrobiłem???


*
 
Jazz
Post : 29 maja 2010 11:51
Cytowanie selektywne Odpowiedz z cytatem
Offline
Starszy sierżant
Starszy sierżant
  • Posty: 325
  • Dołączył: 09.12.2006


Ajzol pisze:
Utworzyłem folder TileSets wrzuciłem do niego ten plik i nic. Może coś źle zrobiłem???


Ten plik musisz rozpakować . Najlepiej tym http://www.legion.zone.zg.pl/lib/exe/fe ... f_to_7z.7z

1. Rozpakuj archiwum tools_slf_to_7z.7z na przykład na C:\#tools_slf_to_7z\
2. Do katalogu C:\#tools_slf_to_7z\slf\ przenieś plik Tilesets.slf z UB lub JA2
3. I dla UB uruchom unpack_only_UB_tilesets_slf.bat , a dla JA2 unpack_only_JA_tilesets_slf.bat
4 . Po rozpakowaniu, w katalogu C:\#tools_slf_to_7z\unslf\ będziesz miał katalog Tilesets
5. Katalog Tilesets przenieś do katalogu z grą (JA2\Data lub JA2UB\Data )

_________________
Archiwum : Jagged Allians 2 : Deadly Games


Ostatnio zmieniony 29 maja 2010 11:53 przez Jazz, łącznie zmieniany 1 raz

*
 
mtl
Post : 29 maja 2010 14:12
Cytowanie selektywne Odpowiedz z cytatem
Offline
Awatar użytkownika
Podporucznik
Podporucznik
  • Posty: 954
  • Dołączył: 12.06.2006


Ajzol pisze:
Utworzyłem folder TileSets wrzuciłem do niego ten plik i nic. Może coś źle zrobiłem???


Musisz w folderze Data utworzyć folder TileSets (tak jak zrobiłeś) a następnie w folderze TileSets utworzyć foldery 50, 51, 52 i 54. Następnie plik który udostępniłem wrzuć do każdego folderu (50, 51, 52 i 54).

Jazz pisze:
Ajzol pisze:
Utworzyłem folder TileSets wrzuciłem do niego ten plik i nic. Może coś źle zrobiłem???


Ten plik musisz rozpakować . Najlepiej tym http://www.legion.zone.zg.pl/lib/exe/fe ... f_to_7z.7z

1. Rozpakuj archiwum tools_slf_to_7z.7z na przykład na C:\#tools_slf_to_7z\
2. Do katalogu C:\#tools_slf_to_7z\slf\ przenieś plik Tilesets.slf z UB lub JA2
3. I dla UB uruchom unpack_only_UB_tilesets_slf.bat , a dla JA2 unpack_only_JA_tilesets_slf.bat
4 . Po rozpakowaniu, w katalogu C:\#tools_slf_to_7z\unslf\ będziesz miał katalog Tilesets
5. Katalog Tilesets przenieś do katalogu z grą (JA2\Data lub JA2UB\Data )


Mam wrażenie, że nie zapoznałeś się Jazz z całym tematem :P Bo tu nie chodziło o rozpakowanie plików *.slf :)


Perry pisze:
mtl pisze:
Niemniej, następny post w temacie nie na temat zostanie nagrodzony ostrzeżeniem

No pewnie, przecież sam sobie nie dasz warna.. Tylko innym umiesz wlepiać...Wszyscy winni tylko nie ty, bo ty jesteś wszechwiedzący administrator - otóż zmartwię cię - nie jesteś...


Perry, tak dla twojej wiadomości, jesteś pierwszą osobą na tym forum, której wręczam ostrzeżenie (bo widać słowne nie poskutkowało). Wszyscy winni? Administrator nieomylny? O czym ty bredzisz... A to gdzie będziesz miał takie ostrzeżenie, to już tylko i wyłącznie twój problem.

_________________
"There are two kinds of people in the world, my friend.
Those who have a loaded gun and those who dig. You dig!"


*
 
Jazz
Post : 29 maja 2010 14:17
Cytowanie selektywne Odpowiedz z cytatem
Offline
Starszy sierżant
Starszy sierżant
  • Posty: 325
  • Dołączył: 09.12.2006


mtl pisze:
Mam wrażenie, że nie zapoznałeś się Jazz z całym tematem :P Bo tu nie chodziło o rozpakowanie plików *.slf :)


Ajzol pisze:
TileSets to nie folder tylko plik slf. Jak mam go otworzyć i jak to dodać???


No ale tu chodzi o slf :)

Ale tu jest taki bałagan, że nie wiadomo o co teraz chodzi :)

_________________
Archiwum : Jagged Allians 2 : Deadly Games


Ostatnio zmieniony 29 maja 2010 14:18 przez Jazz, łącznie zmieniany 1 raz

*
 
mtl
Post : 29 maja 2010 14:25
Cytowanie selektywne Odpowiedz z cytatem
Offline
Awatar użytkownika
Podporucznik
Podporucznik
  • Posty: 954
  • Dołączył: 12.06.2006


Jazz pisze:
mtl pisze:
Mam wrażenie, że nie zapoznałeś się Jazz z całym tematem :P Bo tu nie chodziło o rozpakowanie plików *.slf :)


Ajzol pisze:
TileSets to nie folder tylko plik slf. Jak mam go otworzyć i jak to dodać???


No ale tu chodzi o slf :)

Ale tu jest taki bałagan, że nie wiadomo o co teraz chodzi :)


W tym poście tak, ale potrzeba rozpakowania *.slf w tym temacie nie wyszła z potrzeby zajrzenia do środka, tylko z niezrozumienia moich instrukcji :P

_________________
"There are two kinds of people in the world, my friend.
Those who have a loaded gun and those who dig. You dig!"


*
 
Ajzol
Post : 30 maja 2010 23:55
Cytowanie selektywne Odpowiedz z cytatem
Offline
Starszy szeregowy
Starszy szeregowy
  • Posty: 25
  • Dołączył: 27.05.2010


MTL to jest to!!! :ok: Wszystko gra i śpiewa!!! Dzięki za pomoc! Można zamknąć temat. Masz dużego plusa!!!


*
 
Nowy temat Odpowiedz w temacie Przejdź na stronę   Poprzednia   1, 2, 3


cron