Jagged Alliance Center - Forum

Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 39 ]  Przejdź na stronę   Poprzednia   1, 2, 3
Autor Wiadomość
lukasamd
Post : 16 kwie 2007 14:50
Cytowanie selektywne Odpowiedz z cytatem
Offline
Pułkownik
Pułkownik
  • Posty: 5321
  • Dołączył: 31.05.2006


Lecter pisze:
:?: raczej o nieuwadze testerów :diabel2:


Pomijam testerów - skoro oni narobili błędów to kolejne patche je naprawiły a to chyba nie jest zła wiadomość :)


*
  WWW
Len
Post : 16 kwie 2007 15:51
Cytowanie selektywne Odpowiedz z cytatem
Offline
Awatar użytkownika
Generał broni
Generał broni
  • Posty: 4003
  • Dołączył: 02.06.2006


Z testerami to już jest taki problem, że zgłaszają się deklarując że będą wszystko robili a gdy przychodzi co do czego, dostają status testera, trudno z nich cokolwiek wycisnąć. Pograją sobie godzinkę dziennie, zauważą parę nieznacznych błędów i tyle.

Ten sam problem ma Scorpion. Z tego co mi mówił jest to dokładnie ta sama sytuacja co w IS, dlatego beta testy RR ciągną się od początku br., Iron Squadowi pieprzy się robota bo nie ma nowej wersji RR i tak dalej, i tak dalej...


*
  WWW
snick
Post : 16 kwie 2007 15:56
Cytowanie selektywne Odpowiedz z cytatem
Offline
Awatar użytkownika
Starszy chorąży sztabowy
Starszy chorąży sztabowy
  • Posty: 686
  • Dołączył: 17.07.2006
  • Skąd: Zabrze


Co do tematu:

"IS powinien zabrać się za..." to moja odpowiedź brzmi:

... szybkie i w miarę poprawne (tzn bezbłędne) ukończenie aktualnych projektów, przynajmniej jednego z nich (wolałbym RR :D ) :P


*
  WWW
vai1987
Post : 16 kwie 2007 19:43
Cytowanie selektywne Odpowiedz z cytatem
Offline
Awatar użytkownika
Starszy kapral
Starszy kapral
  • Posty: 109
  • Dołączył: 13.10.2006
  • Skąd: Sucha Beskidzka


Len, jak by co moge testowac spokojnie mody, pod wzgledem jezyku czy tam działania ;) no problemmo, ja mam spore(jak nie najwieksze doswiadczenia) z Jagged Alliance. Wiec jak cos wal na gg

_________________
You never know


*
 
Len
Post : 10 maja 2007 10:32
Cytowanie selektywne Odpowiedz z cytatem
Offline
Awatar użytkownika
Generał broni
Generał broni
  • Posty: 4003
  • Dołączył: 02.06.2006


"Iron Squad powinien zabrać się za:" - Ankieta zakończona
Po 103 dniach, oddania 78 głosów i zapisaniu ponad 2 stron tematu ankieta na stronie Iron Squad Site zostaje oficjalnie zakończona!

Dla przypomnienia, pytanie brzmiało "Iron Squad powinien zabrać się za spolszczenie:". Patrząc na wyniki nie trudno zauważyć, że wygrała ostatnia pozycja brzmiąca "Niech się lepiej bierze za własnego moda :-)", a wygrała bezdyskusyjnie bo zdobyła aż 62% głosów!

Co z tego wyniknie? Zobaczymy ;) Wyniki ankiety możecie obejrzeć pod tym linkiem. Jednak dyskusja nadal trwa, więc śmiało możecie tutaj pisać jakie są wasze dalsze oczekiwania wobec naszej grupy, piszcie nawet jeśli już pisaliście, to nic nie szkodzi bo przecież nasze zdanie ulega stałym zmianom :)


*
  WWW
lukasamd
Post : 10 maja 2007 16:44
Cytowanie selektywne Odpowiedz z cytatem
Offline
Pułkownik
Pułkownik
  • Posty: 5321
  • Dołączył: 31.05.2006


Po raz drugi napiszę iż mam nadzieję że te wyniki oddadzą następny projekt grupy czyli kolejną polską modyfikację ;) Mam tylko nadzieję że będzie dobra (no zakładam że w ogóle będzie :D).

Biorąc pod uwagę wyniki widać wyraźnie na co czekają polscy fani Jagged Alliance ;) Na coś w stylu polski UC :D


*
  WWW
Len
Post : 16 paź 2007 17:07
Cytowanie selektywne Odpowiedz z cytatem
Offline
Awatar użytkownika
Generał broni
Generał broni
  • Posty: 4003
  • Dołączył: 02.06.2006


Miło mi poinformować, iż wbrew oczekiwaniom po zakończeniu polonizacji Renegade Republic, grupa Iron Squad prawdopodobnie nie rozpocznie prac nad kolejnym spolszczeniem. Powód jest dość dziwny i niezrozumiały - im więcej robimy tym mniejszy odzew ze strony fanów.


*
  WWW
lukasamd
Post : 16 paź 2007 17:19
Cytowanie selektywne Odpowiedz z cytatem
Offline
Pułkownik
Pułkownik
  • Posty: 5321
  • Dołączył: 31.05.2006


Niestety ale taka prawda... z miesiąca na miesiąc polska scena Jagged Alliance szczupleje, może Hired Guns coś zmieni ale to nie jest niestety pewne :< Ja tam się nie dziwię - nie ma sensu coś robić jeżeli nikt nie będzie z tego korzystał :|


*
  WWW
Len
Post : 16 paź 2007 17:25
Cytowanie selektywne Odpowiedz z cytatem
Offline
Awatar użytkownika
Generał broni
Generał broni
  • Posty: 4003
  • Dołączył: 02.06.2006


Szczupleje, szczupleje a końca jakoś nie widać. Wcale nie szczupleje, po prostu mamy jesień. Co roku jest tak, że od 1 września aż do świąt Bożego Narodzenia postów jest strasznie mało. Zobacz sobie na statystyki naszego forum w tych miesiącach i na LA w poprzednich latach. To taki okres w którym wszyscy strasznie histeryzują brakiem czasu, a potem jest już normalnie.

Tutaj chodzi o co innego. Wygląda na to, że doszliśmy do takiego momentu w którym robimy zbyt wiele. Jeden projekt na rok powinien wystarczyć :P


*
  WWW
Nowy temat Odpowiedz w temacie Przejdź na stronę   Poprzednia   1, 2, 3


cron