Jagged Alliance Center - Forum

Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 8 ] 
Autor Wiadomość
lukasamd
Post : 28 gru 2006 16:48
Cytowanie selektywne Odpowiedz z cytatem
Offline
Pułkownik
Pułkownik
  • Posty: 5321
  • Dołączył: 31.05.2006


Na stronie pojawił się wywiad w którym rozmawiałem z Lenem. Co sądzicie o informacjach jakie z niego wynikają? Jakie są wasze spostrzeżenia. Pozostaje tylko pisać...

Wywiad z grupą Iron Squad - News


Ostatnio zmieniony 01 sty 1970 01:00 przez lukasamd, łącznie zmieniany 1 raz

*
  WWW
Fireox
Post : 28 gru 2006 19:11
Cytowanie selektywne Odpowiedz z cytatem
Offline
Plutonowy
Plutonowy
  • Posty: 201
  • Dołączył: 04.06.2006
  • Skąd: Zamość


No, no wywiad ciekawy :)
Sporo się z niego dowiedziałem
Ogólnie dobra robota Lukasamd i Len :one:


*
 
Bartek0511
Post : 28 gru 2006 19:43
Cytowanie selektywne Odpowiedz z cytatem
Offline
Awatar użytkownika
Porucznik
Porucznik
  • Posty: 1043
  • Dołączył: 11.07.2006


Wywiad jest świetny


*
 
Len
Post : 29 gru 2006 12:12
Cytowanie selektywne Odpowiedz z cytatem
Offline
Awatar użytkownika
Generał broni
Generał broni
  • Posty: 4003
  • Dołączył: 02.06.2006


Ja go komentować nie będę, wiadomo czemu. Ale muszę powiedzieć, że został przeprowadzony szybko i sprawnie oraz wygodnie. Za co gratulacje dla Lukasa.


*
  WWW
lukasamd
Post : 29 gru 2006 16:20
Cytowanie selektywne Odpowiedz z cytatem
Offline
Pułkownik
Pułkownik
  • Posty: 5321
  • Dołączył: 31.05.2006


A ja chciałbym pogratulować Lenowi za szybkie i pełne odpowiedzi co pozwoliło na bezproblemowe napisanie i opublikowanie wywiadu.


*
  WWW
snick
Post : 02 sty 2007 18:32
Cytowanie selektywne Odpowiedz z cytatem
Offline
Awatar użytkownika
Starszy chorąży sztabowy
Starszy chorąży sztabowy
  • Posty: 686
  • Dołączył: 17.07.2006
  • Skąd: Zabrze


Łohoho, obszerny wywiad. ;) 30 pytań to naprawdę dużo. Rzeczywiście, wart uwagi, szczególnie, jeśli ktoś poszukuje informacji o IS.


*
  WWW
Len
Post : 04 cze 2007 12:51
Cytowanie selektywne Odpowiedz z cytatem
Offline
Awatar użytkownika
Generał broni
Generał broni
  • Posty: 4003
  • Dołączył: 02.06.2006


Wczoraj mi się nudziło więc przeczytałem ten wywiad prawie niepamiętając już go, więc nie wiedziałem jaka będzie moja odpowiedź na pytanie :D Muszę przyznać, że rzeczywiście jest ciekawy, szczególnie że nie wszystko pamiętam :D

Pytania bardzo dobre, choć jest to wywiad na różne tematy, mówi się tam o powstawaniu grupy, stronie oficjalnej, wszystkich projektach. Może kiedyś się nadaży okazja do bardziej tematycznego wywiadu ;-)


*
  WWW
lukasamd
Post : 23 cze 2007 09:36
Cytowanie selektywne Odpowiedz z cytatem
Offline
Pułkownik
Pułkownik
  • Posty: 5321
  • Dołączył: 31.05.2006


II Wywiad z Iron Squad
News z 23.06.2007

Cytuj:
Od ostatniego wywiadu z polską grupą moderską Iron Squad, która jest odpowiednia między innymi za spolszczenia do Urban Choas oraz Vietnam SOG 69' minęło już sporo czasu. Dla przypomnienia - wywiad ten został przeprowadzony przez JACenter, 28 listopada 2006 roku, pytań było sporo i dotyczyły one wielu rzeczy związanych z grupą.

Od tamtego czasu minęło już ponad pół i bardzo wiele się zmieniło, Iron Squad pracuje nad nowymi projektami, które będą przełomowe dla polskiej sceny Jagged Alliance. W związku z tym postanowiliśmy przeprowadzić drugi wywiad z Lenem, szefem Iron Squad, aby dowiedzieć się o nowościach, jakie jego grupa szykuje dla polskich graczy Jagged Alliance.

Wywiad ponownie dotyczy wielu spraw dotyczących grupy jednak priorytetem stały się aktualne projekty, czyli spolszczenie do Renegade Republic i Urban Chaos 1.13 a także bardzo tajemniczy Projekt X.


*
  WWW
Nowy temat Odpowiedz w temacie


cron